İntikam fırsatı sizin elinize geçseydi ne yapardınız?

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve _chocolate_ tarafından 4 Ocak 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    4 Ocak 2010
    Konu Sahibi : _chocolate_
  1. _chocolate_

_chocolate_ Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Selam arkadaslar ben bundan bir bucuk sene önce esimle ayrilma noktasina gelmistim esim kiskancligindan dolayi internete girmemden süpheleniyordu vede nisanliyken beraber konustugumuz arkadaslardan, vede eski okul arkadaslarimla msnde arada bir görüsmemi kiskaniyordu. Herneyse bende rahatsiz oluyor diye hepsini sildim zaten msn den filan.

Ayrilma noktasina gelince esim gitmis ailesine erkeklerle msnde yazisiyor diye kötülemis beni. Sonra pisman oldu ve napip edip baristi benimle. Ailesiyle ogün bugündür kontagim yok ayri oldugumuz zamanda karsilikli edilen kavgalardan dolayi.

Baristikdan birkac ay sonra büyük eltim baska bir sebebden dolayi bizi aradi bagirip cagirdi ve internette erkeklerden yazisiyor mussun kocan gelip anlatti bize filan dedi. Neyse onun doldurusuna gelip kocamla kavga etmedim sonucta amacida buydu zaten.

Simdi daha bugün onun benimle hemen hemen ayni zamanda gelin olan ve bir cocugu olan kizinin eskiden gönül iliskisi olan biriyle yazismalarini gördüm. Adimi vermeden bir sms le kocasina yazip o yazilari okumasini saglasam mi bilmiyorum. Cok seytanca geliyor bana yapmak istemiyorum ama bir yandanda eltime büyük konusmanin sonucunu göstermek istiyorum.

Kizina gelince onunlada aramiz iyi degil iyiligini görmüs olsaydim aklima bile getirmezdim ama oda hakediyor aslinda.

Lütfen bana kizmadan yorumlar yapin ben canimin acisiyla böyle seyleri düsünüyorum normalde böyle seyler yapan biri degilim nitekim yapayim mi eminde degilim bukadar kötü olabilir miyim acaba kötükedihüso

2. 4 Ocak 2010
  3. kar

kar içim buz tutmuş.. Pro Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    148
    ınsanız ve ıstemedımız kadar yerı gogu yıkacak kadar kotu olabılırz..
    ıstedımızı yapabılır aklımızdan en seytanı dusunceler dahı gece bılır..
    canınızı cok yakmıslar sızı anlıyorum ama sıze karsı yapılan bı hataya hata ıle karsılık vermenız sıze kotu duygular yaşatan bırıne sızınde aynı seylerı yaşatmanız nasıl olur..
    elbette ılıskısı varsa ortaya cıkacaktır..
    esı fark edecektır..
    elıme ıntıkam fırsatı gecse ıdı sakınlıgımı koruru ıdım nasıl olsa yapılan her kotuluk karsılıgınızı bulur ..bazen sessızlık suskunluk gerı cekılmek daha ıyı oluyo..
    dılerım yorumum sızı ıncıtmemısdır..

4. 4 Ocak 2010
  5. ema1

ema1 Hayat, sen plan yaparken başına gelenlerdlr Pro Üye

Beğenildi:
    7.408
    Ödül Puanları:
    238
    bence yapma o başkasından belasını bulsun intikam soğuk yenir diye bir söz olsada ama sana yine bu konuyu açarsa sende gördüklerini ona söyle kaydirigubbakcemile5

6. 4 Ocak 2010
  7. Laale

Laale Aşikârdır Zat-ı Hak Pro Üye

Beğenildi:
    21.533
    Ödül Puanları:
    363
    İntikamı kimden almayı düşünüyorsunuz anlamadım..
    Eşinizden mi eltinizden mi?
    Sizin başka erkeklerle yazıştığınız lafını ortaya atan eşiniz değil mi?
    Eltiniz sadece gaza gelmiş,yanlış anlamadıysam..

8. 4 Ocak 2010
  9. Gamze_Belinay

Gamze_Belinay Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    hataya hatayla yönelmek bence iyi değildir.. bırakın ne hali varsa görsün ALLAHA havale edin.. Sonuçta eşinizle şuan aranız iyi öyle değilmi? ozaman bırakın ne hali varsa görsün diğer 3. şahıslar... yuva yıkanın yuvası olmaz derler işte oda senin yuvanı bozmak istemiş ama ayna şimdi kendisine dönmüşş ee nedemişler bi insan iftira atmadan önce yada diğer 3. şahsın hakkında konuşmadan önce bir dönüp kendinisine bakıcak kendisine ayna tutucak 2 kere düşünücek öyle devam edicek...
    Dedimya Sadece Rabbime havale et Bence..

10. 4 Ocak 2010
  11. Womanizer

Womanizer Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    ama size bu iftirayı atan eltiniz değilmiş ki eşinizmiş.

o da eşinizin sözlerine inanarak aklınca sizi kırmaya çalışmış.

bence karışmayın bu işe elinize hiçbir şey geçmez çünkü.

12. 4 Ocak 2010
  13. mmeerrwee

mmeerrwee Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bence aç eltine telefonu herşeyi söyle kızının yuvasını yıkmadan biraz da o üzülsün bakalım nasıl oluyormuş
    ama bu konuda en büyük suç eşinin bu gerçek bile olsa sonuçta aynı yastığa baş koyduğu kadını nasıl bu kadar ayaklar altına alabilir bence kocandan al önce intikamını

14. 4 Ocak 2010
  15. _chocolate_

_chocolate_ Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Evet kocamin hatasi büyük bu konuda bunu biliyorum zamaninda beni cok üzdü gelgörelim ki ona bir sans daha vermisim oda hatalarindan bir ders cikardi ve ayni hatalara düsmedi birdaha. Konu burda sadece eltimin büyük konusmus olmasi ve büyük konustugunu bilmesini istemem.

Yazismalar yuva yikacak yazismalar degil acikcasi kizin yuvasini yikmayacaktir bunu biliyorum. Benim icim de allaha havale et diyor ama iste biryandanda seytan dürtmüyor degil.

mmeerrwee cim, telefon acip onlara söylersem kavga cikar olaylar büyür. Ben daha ziyade kocasina internetten sms atip linki vermeyi düsündüm isimsiz olarak. Ama bilmiyorum böyle birseyi kendimede yakistiramiyorum aah biraz Ferhunde cadiligi olsaydi keske bende hakediyorlar cünki.

16. 4 Ocak 2010
  17. Amonra

Amonra Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    267
    Ödül Puanları:
    213
    bana da eltim aynı şekilde iftira etmişti nişanlıyken sabaha kadar msn de görüyorum başklarıyla konuşuyo die kendi napıyosa sabaha kadar allahtan ozaman nişanlım olan eşim tamah etmemişti sadece msn facebook kısıtlanmıştı ortak hesap haline gelmişti aradan zaman geçti biz evlendik ve geçenlerde öğrendim ki o eltim kocaman bi oğlu olmasına rağmen internetten tanıdığı bi adama kaçmış çocuğunu da bırakıp. bunu bütün herkes biliyo oturduğumuz muhitte. eee dedim ilahi adalet allahın sopası yok. arayıp çok istedim kayınpeder kaynanaya kaynıma geçmiş olsun naberrr demek ama yapmadım. sadece allahın adaletine şükür ettim. ama bunu ilk ben farketseyim ben başklarını haberdar ederdim. bana onca kötülük yapan bi insanın yanına bırakmazdım böyle bi fırsatı kullanırdım.

18. 4 Ocak 2010
  19. diablo

diablo Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    136
    Ödül Puanları:
    88
    bazen sessızlık soylenecek cok seyden daha fazlasınızı ıfade eder. sana soyle soyleyeyım. BOSVERRRRRRR

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.