Ip perde kullanışlı mı?

Konusu 'Perde, Güneşlik, Stor, Jaluzi, Rustik' forumundadır ve rkyogn tarafından 10 Aralık 2009 başlatılmıştır.

10 Aralık 2009
    Konu Sahibi : rkyogn
  1. rkyogn

rkyogn Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    106
    yatak odam için ip perde yaptırmak istiyorum kullanan arkadaşlar nasıl ip perde yıkanması falan kullanışlımı ?güneşlik olarak altına stor perde mi yapılıyor bilgi verirseniz çok sevinirim..

2. 18 Aralık 2009
  3. rkyogn

rkyogn Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    106
    ya iğp perde kullanan yok ya da fikir vermek istemiyo kimse yaa hadi ama cevap verin alayımmı almayayımmı?

4. 21 Aralık 2009
  5. funda1

funda1 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Ben de ip perde kullanan birilerini arıyorum. satıcılar çok pratik kullanımı olduğunu söylüyor. Özel yıkama torbası varmış ona koyup yıkanıyormuş ütü vs. derdi yok. Altına stor güzel olur diyorlar. Ama hala karar veremedim.... Ben salon için düşünüyorum bu arada

6. 21 Aralık 2009
  7. angel_86

angel_86 böcüğüm Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar ben yatak odamda kullanıyorum çok da memnunum keşke diğer odalarımada yaptırsaydım çok da şık duruyor.daha yıkamadım ama özel bi yıkama torbası var 3 yerinden bağlayıp torbasının içine koyup yıkayorsun en güzelide ütü derdi yok.benim perdemin altında da stor var.bana göre kullanışlı tavsiye edebilirim yani.bu arada birde fotoğrafını ekliyim

8. 24 Aralık 2009
  9. rkyogn

rkyogn Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    106
    canım çok teşekkürler cevabın için resmini de eklemişsin süpermiş perden güle güle kullan kenarlarındaki fon da galiba ip perde dimi?bir de diğer perdeler gibi kaloriferi n ısısını engellermiki?çok oldum biliyorum ama bu son soru acaba hatırlıyorsan fiyatı ne kadar?:kedi:

10. 24 Aralık 2009
  11. angel_86

angel_86 böcüğüm Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    cnm benım pencerem 3 m. sağdan ve soldan 75 cm lik siyah ip perde yaptırdım ortası gümüş ip perde.aynı korniş üzerinde sol taraf siyah ip perde 75 cm orta 150 cm sağ taraf tekrar 75 cm.toplamda 3 m oluyor.ben storda yaptırdım.toplamına 340 tl verdim.ip perdenin m'si 80 tl.boncukların tanesi 20 tl.60 tl de storuma verdim.ayrıca güzel ısıtıyor tatlım.ip olduğu için petek'in tamamını kapatmıyor araları boşluk oluyor.ben memnunum.umarım yardımcı olabilmişimdir...

Son düzenleme: 24 Aralık 2009
  12. 7 Ocak 2010
  13. yonca54

yonca54 cimcime"nin Annesi Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    108
    ay cok tesekkür ederim perden cok güzel tamda siyah beyaz bi ip perde modeli ariyodum harika olmus ama yikarken boncuklar nolucak ben daha fazla boncuk istiyorum CADIARZU

14. 7 Ocak 2010
  15. angel_86

angel_86 böcüğüm Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    daha fazla yaptırabılırsın cnm senın ıstegıne baglı tamamen.boncuk tek halka uzerınde tatlım.korıse oyle gecırıyorsun ıstedıgın yerde kı ıkı halkanın arasına takıyorsun...cok kullanıslı bence...

16. 7 Ocak 2010
  17. m.joYy

m.joYy мαSαL тαdıηdα Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    süper duruyo am pahalıymış yabilmiyorumkismile

18. 23 Şubat 2010
  19. gul-çxixnar

gul-çxixnar Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    angel bende yaptırmak istiyorum ve senden kopya çekicem canım çok güzel gerçekten zevk sahibiymişsin ama bir sorum olucak yıkamişsındır tüllerini herhalde nasıl kırıma falan oluyormu canım tavsiye edermisin?