IPL epilasyon aleti kullanan var mı?

Konusu 'Lazer Epilasyon' forumundadır ve zezeze tarafından 23 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

23 Temmuz 2009
    Konu Sahibi : zezeze
  1. zezeze

zezeze Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Merhaba arkadaşlar. Ben yeni epilasyona başlayanlardanım. 1 hafta önce ilk senasıma gittim. Öncesinde bana alexander ve ıpl makinelerinin olduğunu sölediler. Alexanderi duyunca tamam dedim ama senasa gittimde makinenin ıpl olduğunu gördüm alexander olduğu için geldiğimi söledim. alexanderin diğer mağazalarında olduğunu ıpl in çok daha iyi olduğunu sölediler. ayrıca epilasyon işlemini jel kullanarak yaptılar. (genelde jel kullanılmıyo diye biliyorum ama bu konuda emin değilim bilgilendirirseniz sevinirim.)1 hafta oldu tüylerimde hafif dökülmeler var. acaba ıpl le devam etsemmi. yoksa alexandera gitsemmi. yorumlardada genelde alexander kullananlar var ıpl kullanıp memnun olan kimse yokmu yardımcı olursanız çok mutlu olucam . bu arada benim gitiğim yer paket program toplam her bölge için 16 seans veriyolar. en geç 12de biter dediler. inş doğrudur şimdiden pişman olmaya başladım ama inşallah devamı gelmez ve sonuca ulaşrımsenağlama

2. 23 Temmuz 2009
  3. lipton

lipton Guest

canım ben lazer yaptırmadım ama inş.bu sene başlayacağım yalnız internetten ve bu siteden de araştırdım alexandirite cihazı en iyi lazer makinesiymiş kesinlikle ödüllüymüş,senin dediğin ıpl ise lazer değilmiş sadece ışık sistemi oluyormuş bunda ve alexandrite dışındaki cihazlar sadece geçici çözüm sağlıyormuş yani bitirmiyormuş tüyleri ve gene alexandrite dışındaki makinelerde yanma gibi şikayetler oluyormuş canım gene de sen bilirsin benim arştırdıklrm bunlardı.

4. 24 Temmuz 2009
  5. zezeze

zezeze Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım teşekkür ederim. artık bi dahaki seansa alexle devam etmek isteyeceğimi söyleyecem umarım bi sorun çıkmaz ve tüylerim biterrrrrrrr:))

6. 28 Temmuz 2009
  7. lipton

lipton Guest

Bişey değil canım,inş. istediğin kadar tüysüz olursun umarım bendea.s.

8. 28 Temmuz 2009
  9. lipton

lipton Guest

yalnız canım benim kafam karıştı,kesinlikle en iyi makine alexandritemış ama sana neden ıplnin daha iyi olduğunu söylemişler,bana pek güven vermedi dha iyi yerlre git cnm:S

10. 29 Temmuz 2009
  11. Slinn

Slinn Zamanla Degil Zamaninda!! Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    106
    Benim kulandigim lazar tipi ipl olandan canim , seninde dedigin gibi jel surerek kulaniliyor , ben 4 . seansimi oldum oldukcada memnunum, dokulen kilar bir daha cikmadilar insallahda cikmazlar ama sunu kulan bunu kullan diye tavsiye edemem sadece kendi memnuniyetimi soyleye bilirim , karar vermek sana kalmis tabi

12. 1 Ağustos 2009
  13. zezeze

zezeze Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    liptoncum dün gidip yine konuşup bi dahaki senans tarihini aldım. ve alexandrite sölendiği halde neden ıpl olduğunu sordum. tabi onlarda iki saat açıklama yaptılar eğer belli seans sonrasında onlar gerekli görürlerse ufak bi fark karşılığnda beni alexandirite yönlendirebilirlermiş ama gerekde kalmayabilirmiş felan filan dediler. zaten 16 seansım var inş o zamana kadar biter. sen diğer başlıkda yazmıştın paket programla ilgili. eğer benimki işe yarasa gerçekten çok uygun ama inş işer yarar:)

14. 1 Ağustos 2009
  15. zezeze

zezeze Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    tşk ederim slinn. aslında benimde tüyler 10 güne kadar döküldü ve öncesinde jiletle almama rağmen bazı yerler daha hiç çıkmadı. tabi ilk seansda bişi belli olmaz. ama umarım benim içinde olumlu sonuçlar verir. ve senin içinde olumlu sonuç devam eder inşkaydirigubbakcemile5

16. 2 Ağustos 2009
  17. lipton

lipton Guest

bence işe yarar canım,parası olanlar artık lazer yaptırıyor,çoğu kişi lazerden memnun sadece yaptırdığımız yerin iyi olması gerek,birde 16 seans fazla değilmi?İnş,kurtulursun cnm a.s.

18. 11 Mart 2011
  19. huaaa

huaaa Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    arkadaşlar ben bugun ipl ye başladım kadın en iyi makinanın bu oldugunu soyledi zaten benim gittiğim yer bu aletleri aynı zamanda başka yerlere satıyor. oyuzden güveniyorum kendilerine. bugun daha ilk seansım oldugu için hic bir fikrim yok ama inş işe yarar. yaza kadar kurtulmak istiyorum biraz geç kaldığımı biliyorum :/