Iple bıyık nasıl alınıyor?

Konusu 'Arşiv' forumundadır ve Perfectnose tarafından 23 Şubat 2009 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    23 Şubat 2009
    Konu Sahibi : Perfectnose
  1. evet iple bıyık nasıl alınıuor bilen varmı :s iyica tarif edebilicek:dance:
  2. 23 Şubat 2009
  3. lahza

lahza Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    var ama nasıl anlatırım bilemiyorum ya önce eline yeterli uzunlukta ip alıyosun ipi başının arka tarafından iki ucu öne gelecek şekilde tutuyosun 2 kez düğümlüyosun sonra dudak üstüne gelip ipi sağa sola çevirip kurtuluyosunsırnaşık şey umarım anlatabilmişimdir canıma.s
  4. 23 Şubat 2009
  5. ya şuraya kadar biliyorum, bi ipi alcam ucuna düğüm atıcam o ipi 4 kere falan burucam o burulmuş yeri dudak üstüne getirip , işte gerisini bi türlüyapamıyorummmmmm
  6. 23 Şubat 2009
  7. yorgun savaxsxçxix

yorgun savaxsxçxix Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    benim bildiğim ipin iki ucunu düğümle birleştirip. sonra ipin arasına baş ve işaret parmaklarını geçirip, iki yana doğru açıyorsun. dikdörtgen/elips bir görüntü olacak. sonra iki elinle ters yönde döndüre döndüre bir miktar bu ipi buruyorsun. ya gerisini görsel ekleyebilen arkadaşlardan bekleyelim, yaralama kendini bir de:) :1no2:
  8. 23 Şubat 2009
  9. lahza

lahza Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    benim anlattığım şekilde diyosun dimi canım benim anlattığım şekilde kolay oluyo aslında kuaförlerdeki alınma tarzından farklı ama kullanışlı kolay
    Son düzenleme: 23 Şubat 2009
  10. 8 Mart 2009
  11. bilmiyorkim canım keşke fotolu aşama aşama resim koysalar repe boğucam delikafadulden
  12. 8 Mart 2009
  13. nem

nem 20♥06♥2010 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    cnmm ipin iki ucunu birleştirip düğüm attın yaa 4 kezde budun yaa..ondan sonra iki elininin baş ve işaret parmaklarını kulanıyorsun..bi elini kaparken diger elini açıyorsun böylece ipin burulmuş yeri gidip geldigi için tüyleri alıyor...ayy valla anlatamadım sanırımdelikafadulden:)a.s.
  14. 8 Mart 2009
  15. pLnLp

pLnLp hıh.. Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    ben bilmiyorum ama almasını annem alıyooo bnmkilri bazen...

ama ipi ağzına alıyo :Dkaydirigubbakcemile3 snra parmağına doluyo öyle alıyoo :)

kendininkini alırkende musluğa takıyo ipi aynaya bakarak alıyoo kaydirigubbakcemile3
  16. 11 Mart 2009
  17. cook zararliymis iple almak gecen tvde söylüyorlardi surati felan sarkitiyomus ilerde
  18. 11 Mart 2009
  19. bnu bılen varsa cok ıyı olur, kuaforde yapılırken goremıyoruz bıle cok hızlı yapıyor bayan ıp alma olayını :) guzel bır sey hem cımbız degıl agda degıl ıp