Iple Bıyıkları Alma ??

Konusu 'İstenmeyen Tüyler' forumundadır ve coyness tarafından 9 Ekim 2007 başlatılmıştır.

9 Ekim 2007
    Konu Sahibi : coyness
  1. coyness

coyness depresif kişilik Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kızlar, yeni bir baslık actım ama daha once acılmıs mı bulamadım.
    yaa bıyıklarımı ne ile alabılırım. sesu agda bandı almıstım (kucuk yuz ıcın olanlardan). yarım yamalak aldı. kaldı bazı yerler. birazcık cımbızla alayım dedım.aldıklarımı aldım ama daha duruyorlar. cımbızla cok acıyor. :1no2:
    en iyi ugrasmayım kuafore mı gıdeyım? kuaforler sanırım once sir agda ile sonra kalırsa iple geciyor. hic de kuafore gıtmedım iple alırken acıyor mu? yorumlarınızı bekliyorum :KK43:

2. 9 Ekim 2007
  3. EU1

EU1 Guest

Coy ;baştan acıyor tabi ama öncesinde buzu biras dudaklarının üstünde gezdirirsen uyuşur ve çok fazla acımaz...

4. 9 Ekim 2007
  5. periprensesi

periprensesi Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ne yazik ki agda bantlari tuylerin tam cikmadan duzgun almiyor. bir de sesudan kaynaklaniyor olabilir. ben de sesu kullandim ve hic iyi almiyor. veet guzel ama pahali. ip meselesi de basta aciyor bir de dudak cevrende sivilce siyah nokta varsa yayiyor ne yazik ki

6. 9 Ekim 2007
  7. penbeli

penbeli Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    tatlım iple deneyebilirsin.

8. 9 Ekim 2007
  9. coyness

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ya kısacık deildi bıyıklarım uzun zamandır almıyordum. takmıyordum acıkcası, bıyıklı bıyıklı gezıyordum o yuzden alır agda bandı dedım ama almadı yıne de yarım yamalak bıraktı. iple acıyor kendım de beceremıyom iple almayı. vucudun en fazla acıyan yerı sanırım dudak üstü:çok üzgünüm:

10. 9 Ekim 2007
  11. deniz_35

deniz_35 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canım bence en iyisi bi kuaföre gidip sirle aldır.hem ipten daha az acı hissedersin hemde uzama süresi daha geç oluyo sirle

12. 9 Ekim 2007
  13. coyness

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    evet en iisi sir. iple bas olmazlar. hem ipi de profosyonel kişi hızlı hızlı alması lazım. ben hayatta beceremem. neyse su anda aldım. ne hikmetse tekrar deneyınce aldı agda bandı. sanırım az ewwel cok beklettım. bir dahaki sefere veet alcam, onun daha kaliteli bantları

14. 9 Ekim 2007
  15. zerrinn

zerrinn Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ah güzelim cımbız kullanma kılların siyah cıkmasını sağlarsın ip ise alırken bıyık bölgesinden cıkıp yüzüne geliyor o da kılların artmasına sebep oluyor en iyisi sir hem küçükleride topluyor valla güzellik uzmanımın dediği bu yardım edebildigsem ne mutlu bana

16. 9 Ekim 2007
  17. birsen_e

birsen_e Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    eger kuaföre gitmek istemiyorsan iki karislik naylon bir ip bul onu iki yanindan birlestir ortadan iki eline gecir ve döndur ortasinda bir bukum meydana gelecek fazla degil 4 5 kere döndurmen yeterli sonra bu ortada kalan yeri alman gereken yere getir bir elini acarken digerini kapatman gerekiyor biraz canin aciyacak bastan söyliyeyim ama bunun baska acisiz bir yolu yok maalesef ; )

18. 9 Ekim 2007
  19. hot chocolate

hot chocolate kuzu kuzu mee Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    iple bıyık acımıyor ama ben kaşta ölüyorum resmen,biraz da korkuyorum kirpiklerimi alacak die.