İş Arkadaşım Depresyonda mı acaba?

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve EU3 tarafından 21 Ocak 2009 başlatılmıştır.

21 Ocak 2009
    Konu Sahibi : EU3
  1. EU3

EU3 Guest

konu basligini hizli yazayim derken yanlis yazmisim ozur...Is arkadasim depresyonda mi acaba olacak. Degistiremedigim icin buraya yaziyorum

Bir konu açılmış, depresyon hastalarının yakınları diye, orda yazılanları okuyunca arkadasimizin annesinin belirtilerinin bir arkadasima uydugunu gordum acikcasi. Yani ben bu arkadasla birlikte calismak zorundayim acikcasi ve surekli sinirli kendisi bu beni cok zorluyor. Herzaman mutlaka kendisi hakli ayrica da dedigim gibi cok sinirli. Nasil derseniz mesela yururken sandalyeye carpti diyelim, ay bu ne burda diye bagirip sandalyeyi tekmeler is ortaminda veya telefonda sinirlenir kirarcasina telefonu carparak kapatir ve aglar. Gecen gun cop kutusunun kapagini acamadi, sinirlenip tekmeler savurmaya basladi...

Is konusunda da hicbir fikri kabul ettiremezsin ve herseye mutlaka karsi cikar.

Gecen gun ben netten gazete okuyordum, bir magazin haberini okuyordum o anda, yanımda da bir arkadasim vardi birlikte bakiyorduk ve kendi aramizda yorum yapiyorduk. Bu da siz ne bicim insanlarsiniz, ulkede neler oluyor siz neler okuyorsunuz diye bagirdi...

Valla isim cok zor gunde 10 saat bu insanlayim, ne yapmam lazim, depresyondasin desem daha beter uzerime gelir, uyarinca da sesi cok tiz ve vagirmaya baslar kesin.

Bu sabah ise gelirgelmez yine bana bagirmaya basladi, laftan sozden anlayan bir insan degil, mantiklica kendimi ifade ediyorum sakin ses tonuyla ama o sesini yukseltiyor. Ben de isyerinde tartismayi sevmeyen biriyimdir, yani disardan bakan onu tanimayan ne kadar kavgacilar diyebilir, arada ben de kaynarim. Bu yuzden de tamam sabah sabah bagirma artik diyerek arkami dondum anca oyle kesti sesini...

Son düzenleyen: Moderatör: 21 Ocak 2009
  2. 21 Ocak 2009
  3. okypete

okypete Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    41.398
    Ödül Puanları:
    563
    boşverin. ne uyarması. fazla iletişim kurmayın. uzak durun depresyon mudur,şımarıklık mıdır, kapris midir,bilemem,psikolog değilim de....,bir gün sizi,o,çöp kutusu olarak ta görebilir. neme lazım. aman uzak olsun sizden...kaydirigubbakcemile

4. 21 Ocak 2009
  5. bu depresyon değil canım.basbaya ukalalık ..

6. 21 Ocak 2009
  7. EU3

EU3 Guest

valla arkadaslar bu kisi benim dibimde oturuyor ve projem geregi birlikte calismak durumundayim
    ruh sagliginin bozuk oldugunu dusunuyorum

tiz sesiyle surekli elestiriyor ve asla hicbir degisik fikri kabul etmiyor
    normal degil kesinlikle

8. 21 Ocak 2009
  9. Womanizer

Womanizer Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    ekip çalışmasına yatkın değil demek ki iş konusunda bile eleştiriyorsa ya da mükemmeliyetçi olabilir.

suyuna gidin siz de sinirlendirmeyin üstüne gitmemeye çalışın geçici bir durumdur belki

yoksa huyu mu böyle

10. 21 Ocak 2009
  11. EU3

EU3 Guest

yoruldum artık, suyuna gitmek mumkun degil, ayrica da kompleks yapmis, ben daha iyi yerde okudum ve ustune master yaptim bunu da hazmedemiyor bana emir verme pesinde...

12. 21 Ocak 2009
  13. Deryacik

Deryacik ...KUAFÖR OLDUM BEN... Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    Valla canım görünüyor ki sen bişey yapamazsın
    Bu artık uzman işi gibi görünüyor
    Uzmandan destek almalı bence
    Varsa tanıdığın bir yakına yardım almasını sağlayın
    Senin bişey yapmanla bişey demenle düzelmez gibi geldi bana

14. 22 Ocak 2009
  15. EU3

EU3 Guest

bence de kendi iyiligi icin yardim almasi sart
    zaten hayatinda hic arkadasi olmamis oyle soyledi, 33 yasinda
    ama bunu ona teklif dahi edemem kesin o tiz sesiyle bagirmaya baslar
    ben nasisl bu insanla gunde 10 saat geciricem onu dusunuyorum berbat
    en iyisi minimum konusmaya calisiyim
    neden hep beni bulur ki

16. 22 Ocak 2009
  17. funmak

funmak minik kuşum geliyor... Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    148
    işverenlerniz bu tip bağıran çağıran insanı nasıl uyarmıyorlar hastaysa gidip tedavi olması konusunda bile uyarmaı ben kamuda claısıyorum asla böyle şeyler yapamayız işten bile atılabilriz işyeri sahibi mi bu arkadaş anlaamdım ama

18. 22 Ocak 2009
  19. EU3

EU3 Guest

yok canım ya sıradan bi calisan
    amir ona bisey demiyor
    amir zaten kimseye bisey demiyor yeter ki is yapilsin onun disinda hicbisey onemli degil
    cok sinir oluyorum
    gelip te sen niye sesini yukseltiyorsun demez isi aksatir korkusuna