Iş bankası memur alım sınavı??

Konusu 'İş ve Kariyer' forumundadır ve resusitasyon tarafından 25 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

25 Ağustos 2010
    Konu Sahibi : resusitasyon
  1. resusitasyon

resusitasyon Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Pro Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    148
    işbankasında çalışan arkadaşlar ve daha önce bu sınava girip kazananlar..süreçler hakkında bilgilendirir misiniz?sınav c.tesi olucak yazılı sınav ve kişilik envanteri uygulanıcak.sonrasında mülakat tabi..işsizlikten nereye saldırcağımızı şaşırdık :gitme: fikir verirseniz sevinirim..

2. 28 Ekim 2010
  3. BurcumO

BurcumO Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Kimse cevap yazmamis, bu konu benide ilgilendiriyor. Ben suan almanyada okuyorum 6 aylik bi staj yapmam gerekiyor.Bende ileride türkiyede yasicagim icin burada is bankasi var orada stajimi yapmak istiyorum.Türkiyeye gittigimde her basvuran sinavami girmesi lazim? Sadece deneme falan yapiyorlar diye biliyordum.Acaba burada yaptigim staj Türkiyede isime yararmi ?

Simdi burayi okuyunca yaramaz gibi geldi Türkiyedeki sinavlari gecebilcegimi düsünmüyorum..

4. 4 Eylül 2013
  5. sezosh

sezosh Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba. konu bi hayli eski ama sormak istedim belki fikrin vardır diye. yarın evrak toplucam iş bankası için. bişey okudum bi forum sitesinden de iş bankası gözlerinde sorun olanları almıyormuş. var mıdır bunun aslı astarı