iş görüşmesine gideceksiniz hangi otobus gidiyor bilmiyorsanız

Konusu 'İş ve Kariyer' forumundadır ve Fountain tarafından 28 Ocak 2010 başlatılmıştır.

28 Ocak 2010
    Konu Sahibi : Fountain
  1. Fountain

Fountain Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    103
    Ödül Puanları:
    153
    burda ıs gorusmesıne gidecegım surdan suraya nasıl gıdılır hangı otobus vs sormuslar iett sitesınde nasıl giderım var tıklıyorsunuz bindiğiniz yerı ve gıdecegınız yerı secıyorsunuz hangı numara vs hepsını gosterıyor bılgınız olsun

2. 1 Şubat 2010
  3. Tripliii

Tripliii Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Yeni gördüm bunu dün iş görüşmesine gittim ve yer olarak hiç bilmediğim çok uzak bir yerdi otobüsle gittim sonra taksiye bindim taksiciye adres verdim o bile bulamadı ki bnm gittiğim firma yiyecek firması ve çok büyük bir firma bölge müdürlüğü burda ama bir tabela bile koymamışlar neyse benzin istasyonuna yolda gördüğümüz insanlara sora sora bulduk. :KK70: Çok iyi olmuş bu ama link yazarsanız daha iyi olur böle pek anlaşılır değil. Google'a iett yazıcaz sanırım öle mi?

4. 1 Şubat 2010
  5. resusitasyon

resusitasyon Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Pro Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    148
    ama sen izmirdeymişsinnnbayanssulusmile
    iett istanbulda...
    beni görüşmeye çağırdıklarında; ilk önce başvuru esnasında web sitesinden adres ve kroki bilgilerine bakıyorum..bildiğim bir yer ise ne ala..ama bilmediğim bir yerse,beni görüşmeye çağıran kişiden ayrıntılı ve açık adres bilgisi alıyorum..sonrasında bulmak çok kolay oluyor..

6. 1 Şubat 2010
  7. Fountain

Fountain Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    103
    Ödül Puanları:
    153
    evet malesef ıstanbul ıcın iett sıtesı ama arkadas dogru soylemıs gıdecegın fırmanın web adresıne bak krokıısı olur acık adres vs