iş sorunumuz..

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve gulbeyaz_31 tarafından 10 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

10 Mayıs 2010
    Konu Sahibi : gulbeyaz_31
  1. gulbeyaz_31

gulbeyaz_31 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    40
    Ödül Puanları:
    113
    Dün akşamdan beri o kadar çaresiz o kadar hayretler içindeyim ki anlatamam .. hala şaşkınlıklar içindeyim.senağlama. dün nişanlımla tlf da konuşuoduk ve bana onu işten çıkardıklarını söyledi ben şaka yapıo zannettim belki de ole olmasını gerçekten istedim ama şaka deildi.. bunu ne o ne ben beklioduk .. çünkü patronu onu o kadar seviyodu ve bayadır orda çalışıodu biz onun orda sürekli çalışacağını zannetmiştik gerçi zorunlu olarak çıkarılmış şirketin maddi durumu artık ii deilmiş ve başkasına şirketi bile devredebilirlermiş ve çıkarırkende demişler sen burda hiçbişey yapmazsan sadece otursan bile bize yeter ama maalesef.. peki biz napcaz dün geceden beri bunu düşünüorum nişanlım sen üzülme bi şekilde bi iş bulcam zaten dio.. ama ben aileme solemedim nasıl solenebilirki şimdilikte soleyeceğimi düşünmüorum .. iş bulması bana zor gibi gelio yaşadığı yer küçük bi şehir niğde de yaşıo ve kendisi özürlü zaten istendiğim zamanlar dayımlar teyzemler buna müsaade etmemişlerdi annemle babam yanımda oldular bi memur olsaydı keşke dienler çok oldu bunu nasıl açıklıcam .. bilen bilir belki şu sıralar meb de özürlü memur alıo onada girecek ama kazanırsa işe başlaması 15 eylül ve bizim düğün tarihimiz 18 eylül .. keşke elimden gelen bişey olsa ve yardım edebilsem ..:sinifsinif::sinifsinif:

2. 10 Mayıs 2010
  3. TuzluCekirdek

TuzluCekirdek Burası soğuk odalar!!! Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    148
    allah yardımcınız olsun. ayrıca dayınlar vs neden bu kadar tepki göstermişler bizlerin normal insan olması herhangi bir yerimizde özür olmayacağı anlamına gelmez neden bukadar tepki gösterirler anlamam. hakkınızda hayırlısı olsun

4. 10 Mayıs 2010
  5. aydasu

aydasu pembekartanesi.blogspot Üye

Beğenildi:
    286
    Ödül Puanları:
    163
    Allah yardımcın olsun kardesım
    umutsuzluga kapılma
    bır kapı kapanır otekı kapı acılır
    dua et canım
    yer gok dua ustune kurulu
    rabbım elbet rızkınızı cıkartır bır yerden
    kımsenın lafını da kulak asma
    hepımız bırer engellı adayıyız, kımsey helekı rabbımın verdıgı bırsey sorgulama gıbı bır hakkımız yok
    nısanlın suan ıkı kat uzuluyordur emınım
    butun yuku omzunda hıssedıyordur, engellı oldugu ve suan ıssız oldugu ıcın de aılenden tepkı almaktan cekınıyordur
    Allah yardımcın olsun ...

6. 10 Mayıs 2010
  7. Akasia

Akasia Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    554
    Ödül Puanları:
    238
    allah yardimcin olsun

8. 10 Mayıs 2010
  9. Bir_kadin

Bir_kadin kardelen Üye

Beğenildi:
    18
    Ödül Puanları:
    106
    Hayirlisi olsun.. Bir kapi kapanir digeri acilir nisanlina destek zamani.. Moralinizi bozmayin canin sagolsun de destek ver kimseyide takma..

10. 10 Mayıs 2010
  11. moxis

moxis Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    iş sıkıntısı :nazar: ne çok şeyi etkiliyor değil mi.. ama üzülme Rabbim herkezin rızkını verir, herşeyde bir hayır vardır.. bakarsın çok daha iyi bir iş imkanı doğar, bilemeyiz.. ama umutsuz olma canım, nişanlınada destek ol eminim buna çok ihtiyacı vardır..

12. 10 Mayıs 2010
  13. irem-ozge

irem-ozge :) Üye

Beğenildi:
    336
    Ödül Puanları:
    188
    Niğde de yaşamak zorundamı peki. Başka bir şehirde iş olsa gidebilir mi nişanlınız. Hani belki yardımımız olur diye soruyorum.

14. 10 Mayıs 2010
  15. scheker

scheker herseyin hayirlisi... Üye

Beğenildi:
    143
    Ödül Puanları:
    163
    allah yardimciniz olsun insallah tez zamanda nisanliniz bir is bulur

16. 10 Mayıs 2010
  17. gulbeyaz_31

gulbeyaz_31 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    40
    Ödül Puanları:
    113
    tşk ederim arkadaşlar elimden geldiğince destek olmaya çalışıorum ama dün akşamdan beri bende çok kötüyüm hala şaka gibi gelio..irem&özge arkadaşım niğde de yaşamak zorunda deiliz nişanlımda bu şekilde düşünüo ekmeğimiz nerde olursa biz orda olcaz mesela ben hataydayım burda iş bulsam bende ona solicem ama bende bulamıorum ki .. bilemiorumm

18. 10 Mayıs 2010
  19. piTis

piTis Emeğe Saygı + Rep ;))) Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    86
    Allah yardımcınız olsun hemen moralinizi bozmayın. Muhakkak bir yerlerde vardır sizin de nasibiniz. Geç olsun da güç olmasın demişler, birbirinize destek olun her zorluğu aşarsınız... opuyorumnanaktan