işe başlamama az kaldı ve oğlum ben yokken çok ağlıyor

Konusu 'Ağustos Anneleri' forumundadır ve ben_nay tarafından 24 Kasım 2008 başlatılmıştır.

24 Kasım 2008
    Konu Sahibi : ben_nay
  1. ben_nay

ben_nay Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar herkeze merhaba ben 22 aralıkda işe başlayacağım oğlum 3.5 ylık ara ara alışsın die kayınvalideme bırakıyorum ama orada çok mutsuz sürekli ağlıyor ve hiç uyumuyor sebebi sizce nedir? ben mi? yerinimi yadırgıyor evinimi istiyor sizce yoksa tamamen o güne bağlı bir huysuzluk mu benim gibi olan anneler nolur bana yazın..

2. 24 Kasım 2008
  3. papatyam_83

papatyam_83 civciv Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    yani işe başlayınca kayınvaledin mi bakacak? sıksık orda vakit geçirsene o zamana kadar hatta orda kal bebeğin alışsın die,,,tabeki alışıyolar bize onlar da haklı başka ev başka surat alışmak zor geçer hep ağlıcak değilya belki biraz mutsuz olur ilk zamanlar akşam sizi görünce unutur ertesi gün yine olur ama akşam olunca sizinle olcağına alıştım mı bunu kaptı mı bi kere e kayınvalidengil de bebeğine cazip bir ortam yaratırsa az çok alıştırma adına ,,,bi süre sonra geçer gibi geldi bana,,,inşallah yani,,ben de 9aylıkken işe başlayacağım hem de büyük ihtimal bakıcı bakacak,,daha bakıcı bile yok e daha var cünkü bebeğim 4 aylık ama alıştırmak nasıl olcak bilmiyorum,,,bebeler bi süre sıkıntı çekecek e biz de onların daha çok rahat etmesi içn çalışmıyomuyuz napalım,,umarım bu sancılı dönemler çabuk atlatılır

4. 24 Kasım 2008
  5. OznurEylul

OznurEylul kafa bulanık Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    cnm kafana takma elbette alışacak. sanırım huysuzluktur. benim kızım mesela başka bi yere gittiğimizde çok mutlu evde uyumayan çocuk gittiğim yerde uyuyor. diyorum ki heralde evden bıktı farklı ortamlar istiyor artık :roflol::roflol:

ama emin ol sen çalışırken bakan kimse ona da alışacaktır. hem alışsınlar sürekli yanlarında olamayız.

6. 24 Kasım 2008
  7. ben_nay

ben_nay Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    umarım kızlar dediğiniz olur çünkü dün okadar üzüldümki anlatamam doruk efeyi 5 aylıkken bırakmış olacağım 6dan sonra rahat edersin diyolar bakalım artık zaman herşeyin ilacı çalışmazsam doruk efenin isteklerini yerine getirememki herşey onun için :KK43:

8. 24 Kasım 2008
  9. MeDceZir

MeDceZir Kuzularımı çook seviyorum Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    108
    ayy en zor şey. Nasıl bırakıcağız bilmiyorum. arkadaşım bende senin gibi 22 aralıkta başlıyorum işe. Şimdiden sıkıntılar basıyor. Nasıl gidicem bilmiyorum valla. Allah hepimize yardım etsin kızlar.

10. 24 Kasım 2008
  11. OznurEylul

OznurEylul kafa bulanık Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    tabiki zor olacak ama dediğiniz gibi herşey onlar için... canınızı sıkmayın rahat olun. ilk bırakanlar siz olmıcaksınız bunu düşünün..kaydirigubbakcemile5kaydirigubbakcemile5