işe dönüş!11

Konusu 'Doğum sonrası Annelerin Sorunları' forumundadır ve pamukprensler tarafından 14 Nisan 2010 başlatılmıştır.

14 Nisan 2010
    Konu Sahibi : pamukprensler
  1. pamukprensler

pamukprensler Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    selam arkadaşlar bebişim 1 aylık daha ama ben tüm gün evde olmaktan o kadar sıkıldım ki.hamileliğim boyuncada çalışmadım hep raporluydum..1 ay sonra normal iznim bitiyor da acaba işe başlasam mı ki...bebiş çok küçük ama ne yapsam acaba.sizler ne zaman çalışmaya başladınız.önerilerinizi bekliyorum...:hulya:

2. 14 Nisan 2010
  3. elif3129

elif3129 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    benimde 30 nisanda işe başlamam lazım.evde olmaktan o kadar çok bunaldım ki anlatamam.ama diğer tarafta bebeğim 30 nisanda 3 aylık olacak ve onu kimseye emanet edemiyorum(güvenemiyorum).mecburen ücretsiz izne ayrılcam.tek umudum havaların bir an önce ısınması ve onunla yürüyüş yapmak

4. 14 Nisan 2010
  5. pamukprensler

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    mrb meslektaşımkaydirigubbakcemile5 bende ne yapacağımı bilemiyorum.bakıcı sorunu da cabası ama evde durmak ta çok bunaltıyor.....sanırım bende bu durumda ücretsiz izne ayrılcam çaresiz. neyse en azından yaz mevsimi bol bol gezeriz bari....

6. 14 Nisan 2010
  7. meryemmeryem

meryemmeryem Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    31
    Ödül Puanları:
    108
    doğuma kadar çalıştım,doğumdan sonra bebeğim 6,5 aylık olana kadar izinliydim
    bu hafta işe başladım,çok uzun süreden sonra işe başlamak ve evde bir yarını bırakmak çok zor geldi
    işimi çok seviyorum evdeki bunalımımdan kurtuldum
    tek sorunum şuan gün içerisinde oğlumu çok özlüyorum sürekli onu düşünüyorum
    tlf daki bebeğimin videolara resimlere bakıyorum

8. 14 Nisan 2010
  9. specialx

specialx Hayat seninle güzel Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    bence bırakma canım henüz çok küçük sana ihtiyacı var şuan ve kimse annesinden daha iyi bakamaz.mecbur tabi bırakacağız bir gün çalıştığımız için ama ne kadar çok yanlarında kalırsak o kadar iyidir bence imkanın varsa ayrıl ücretsiz izine.

10. 15 Nisan 2010
  11. elif3129

elif3129 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ben doğumdan sonra dr kontrolü dışında gezmek için ilk kez bu gün dşarı çıktımkaydirigubbakcemile3.sadece 1 saat dolaştık ama çoookk yoruldum.evdeki hareket azlığından herhalde.havalar güzel olursa bundan sonra hergün dışarıdayım hihoyyyt inşallah hem kilo vermeme de yardımı olur yürüyüşün

12. 16 Nisan 2010
  13. pamukprensler

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    ne güzel!! ben bebişle hiç çıkmadım dolaşmaya 40 çıksın koyucam pusetine atıcam kendimi dışarıyasempatiksalakcinni.benim oturduğum yer deniz kenarı sahil kenti sahilde yürüyüşlere başlıcam.imşallah bikaç kilo da veririz.......kaydirigubbakcemile2

14. 16 Nisan 2010
  15. D-GABBANA

D-GABBANA Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    106
    valla ben nerdeyse 1 yılı geçti evdeyim hiç de sıkılmadım.9 ay ücretsiz izin aldım ben normal iznim bitince.1 eylülde iş başı yapıcam ama hiç istemıyorum.ben evde kızımla beraber olmup her anına tanık olmaktan çok mutluyum.ilk 3 ay zordur kızlar sıkın dişinizi sonrası çok keyifli.