işe yarıyor :)

Konusu 'Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri' forumundadır ve bylgyasemin tarafından 14 Eylül 2010 başlatılmıştır.

14 Eylül 2010
    Konu Sahibi : bylgyasemin
  1. bylgyasemin

bylgyasemin Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    kızlar lafı hiç uzatmadan yaptığım şeyleri size yazıyorum:

1- hergün bir çay kaşığı küç tozunu bır çay bardağı suda şekerle karıştırıp içtim. isteyenler şeker koymayabilir ama tadı o zaman kötü oluyor...bazen sabah akşam bazen sadece yatarken içtim. aslında düzenli olarak sabah akşam içilmesi daha faydalıymış.

2- bir yemek kaşığı şerbetçi otunu bir çay bardağı sıcak suyla 2 dakika kaynattım. suyunu atmadım içtim, posalarını robottan geçirdim, kullandığım normal bir kremle karıştırdım, ayrıca içerisine biraz çemen tozu, biraz mersin yağı ve zaytinyağı koydum. bu karışımıda 2-3 günde bir göğüslere sürüp 1 saat kadar beklettim.

3-her akşam yatarken 5 dakika çörekotu yağıyla masaj yaptım.

inanın bunu bir hafta denedim ve 1 cm gelişme oldu, hatlar belirginleşti ve dolgunluk hissi geldi( mens olmaya yakın göğüsler dolgunlaşır ya onun gibi ) bayram seyran derkan biraz ara vermek zorunda kaldım ama sanki 1 ay falan sürekli üzerinde durulsa daha fazla işe yarayacağını düşünüyorum.
    maliyetlerinide yazayım:
    mersin yağı 5 tl - çörekotu yağı 6 tl - şerbetçi otunu 2 liralık aldım- çemen tozunu 1 liralık aldım- küç ise 3 liralık aldım , zeytinyağıda herkesin evinde olan bişeydir zaten yoksa eğer hakiki zeytinyağı bulmanızı öneririm küçüçük şişe aylarca gidiyor ister saçınıza ister vücudunuza karışık kullanın :) kızlar deneyin yorumlarınızı bana yazın kolay gelsinyerimseniben

2. 14 Eylül 2010
  3. seminay

seminay Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    şerbetçiotunu uzun süre kullanmak iyi değilmiş ben ondan korkuyorum etkili ama tehlikeli diğerleri de zaten denenen şeyler ama heralde ayrı ayrı kullanılıyor sen hepsini birleştirmişsin inş. işe yarar

4. 14 Eylül 2010
  5. senn121

senn121 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ya şerbetçi otu kullanmayı düşünüyordum neden zararlıymış mafoldumben

6. 14 Eylül 2010
  7. nick_im

nick_im Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    şerbetçi oyu gerçekten çok hızlı büyütüyo..ben kremini yapıp denemiştim...ama içmek zararlıymış...krem çok masraflı ama...masraflı derken zahmetli...hayıt da içtim saçlarımı döktü...çemenle küç tozunu deniyorumşimdi..karıştırıp yutuyorum..bi de masaj bebe yağıyla..çörekotu tüylenme yapıcağa benzer...deniyorum yeni başladım daha dün...eğer kalıcı faydasını görürsem konu açıcam...

8. 14 Eylül 2010
  9. ugoza

ugoza Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    slm kızlar bende bu göğsümün küçüklüğü yüzünden depresyondayım.hayıt tohumuna başladım çayını yapıyorum.içine birkaç damla çörekotu yağı damlatıyorum.bir tutam da adaçayı koyuyorum 5 gündür içmeye başladım bakalım ne olucak.gelişmeleri yazarım sizde yazın lütfen.

10. 14 Eylül 2010
  11. ugoza

ugoza Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76

12. 15 Eylül 2010
  13. amante

amante Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    ya şu şerbetçi otu karışımı çok zahmetli insan üşeniyor onu yapmaya ben ıkı gün yapabilmiştim..

14. 15 Eylül 2010
  15. YasminB

YasminB Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    Şu şerbetçi otu karışımını birisi tam olarak yazabilir mi ? Çok sevinirim biri yardımcı olursa :)

16. 15 Eylül 2010
  17. ugoza

ugoza Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    hihoyyyt arkadaşlar şerbetçi otunun kreminin nasıl yapıldığını buldum.otu cezveye koyun 3 de biri kadar su koyup kaynatın.10 dk.dinlendirin.yağsız el kremiyle karıştırıp krem elde edip birgün dinlendirin.her gece kremle masaj yapıp yatın.bende bugün başlicam.

18. 15 Eylül 2010
  19. YasminB

YasminB Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    Teşekkür ederiiiiim opuyorumnanaktan