İshal mi değil mi bilmiyorum..

Konusu 'Mart Anneleri' forumundadır ve nur51 tarafından 17 Mart 2010 başlatılmıştır.

17 Mart 2010
    Konu Sahibi : nur51
  1. nur51

nur51 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bebesım ıkı gundur sık dıskılıyor gunde 5 6 yı buluyor ama su gıbı deıl normal nedenkı acaba daha once gunde en fazla 1 2 yapardı neden olmus olabılırkı 1 ay oncede boyle olmustu dr ye gıtmıstık tahlılı temız cıkmıstı neden sık yapıyorkı bızım gıbı olan varmı dısle alakalı olabılırmı

2. 17 Mart 2010
  3. rebeca

rebeca nazlım benim Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım dişle alakalı olabilir... bi de farklı bi şeyler yediyse olabilir...

4. 18 Mart 2010
  5. family

family Biriciğim Buğrahan'ım:):) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Buğrahan'da tam aksi bundan 1 ay öncesine kadar hergün ne sert nede sulu normal dışkılardı ama 1 aya yakındır yavrum 2 güne bir, çok az ve katı yapıyo tabi ağrısı falan oluyo bu yüzden:çok üzgünüm: zeytinyağı içiriyorum günde 1 çay kaşığı öyleyken katı ve az yapıyo:çok üzgünüm:

6. 18 Mart 2010
  7. merallll

merallll Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    nurcum tahlillerde temiz çıktıysa sindirim sistemi hızlı çalışıyor olabilir ve sıvı gıdalarıda çok alıyorsa o yüzden cıvıktır canım meraklanma, Allah korusun farklı bişey olsa bence hem tahlilede çıkardı hemde ishal haricinde başka şeylerde olurdu kusma ateş gibi... meriçte öle yemesiyle alakalı bazen katı şeyler yer hafif sert olur kakası, ama sulu şeyleri çok yediği içtiği zaman cıvıkımsı oluyor... sık sık bak bakalım kakasında herhangibi yabancı madde var mı :)) aklına kötü şeyler getirme... kan olmadığı sürece yada küçük kurtcuklar adı neydi unuttum bence tehlikeli bi durum yoktur... kabız olması daha zor ayrıca abimin oğlu hala kabız 3 yaşında olmasına rağmen, küçükken 2-3 gün yapamadığı oluyordu dr. ilaç vermesine rağmen...

8. 18 Mart 2010
  9. nur51

nur51 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    cnm saolun yazılarınız ıcın tahlılı 1 ay once yaptırmıstım gene boyle olmustuda ondan ama hala gecmedı yrn sabah dr ye goturcem bakalım temız cıkar ıns.bugun 6 defa yaptı su gıbı ıns.gecer