isilik hakkında...

Konusu 'Şubat Anneleri' forumundadır ve emirhan26 tarafından 16 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

16 Temmuz 2009
    Konu Sahibi : emirhan26
  1. emirhan26

emirhan26 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    kızlar merhaba,
    oğlumda sanki kızamık çıkarırıcasına lekeler oldu.Sadece kollarında.Evde bir atlet, bir şortla duruyor.Ve hergün yıkıyorum kuzumu.ama çok kötü oldu kuzum.Bizde dr.götürdük.İsilik dedi ama isilik benim bildiğim kum tanesi gibi olur.Cilt dr.nada götürdük.O da aynı şeyi söyledi.Bir krem ve alerji şurubu verdi.Ama henüz geçmedi.4 gün oldu.Nzar değdi yawruma.isilik problemi olan varsa paylaşalım istedim.
    SEVGİLER.
    naz:nazar::asigim::ecrin_bebek:

2. 16 Temmuz 2009
  3. renkli35

renkli35 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    57
    Ödül Puanları:
    108
    kıyamam ben ona. bu sıcaklara biz bile dayanamıyoruz onlar napsınlar. canım benim oğlumda bir ay kadar önce çok azda olsa isilik olmuştu ve dediğin gibi kızamık gibiydi,endişelenme yani bazen öyle olabiliyor demekki. ama bizimki hemen geçti ve bi daha olmadı.

4. 16 Temmuz 2009
  5. nestle76

nestle76 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    106
    bu sabah uyandığımda bir baktım oğlanın kollarında -bacaklarında hatta yüzünde 2 kırmızı leke var...tahmin ediyorum sinek ısırığı..çünkü sadece açık bölgelerinde var...sırtında karnında flan yok..bir de bir kolunu altına alıyor yatarken onda da 1-2 tane var...diğer açıkta kalan kolunda 8-9 tane..sivrisinek olduğunu düşünüyorum...telimiz düşmüş çünkü dün yağmurdan..ama bugün yine de doktoruna sorucam..isilik gibi değil..isilik böyle pıtır pıtır filan olur..doktor dönüşü yazarım ne olduğunu...

6. 16 Temmuz 2009
  7. denizlerprensi

denizlerprensi denniss Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    canım travazol die bi krem var...dr pişik için vermişti.......benim oğlumdada böle oluyo bazen sırtında enselerinde falan ..ondan bi kere sürüyorum geçiyo......dr una sor sen yinede ..tavsiye ederim..........

8. 16 Temmuz 2009
  9. PureHate

PureHate Uğur böcüğüm (ÖzLem) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Biz oğlumu günde 2 sefer yıkamamıza rağmen isilik oldu pıtır pıtır kol ve bacaklarının bazı yerleri şimdilik bişi sürmedik geçiyo gibi yavaş yavaş azaldı genelde her bebekte oluyo endişelenicek bi durum değil ama pürüzsüz ciltlerine alışınca acaip gelio

10. 16 Temmuz 2009
  11. sunseet

sunseet ARDA Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    off bizimkininde bacakalrında var bezin geçtiği yerlerde nokta nokta kırmızılıklar var yıkayıp krem sürüyorum sürekli hemen geçiriyo sonradan tekrarlıyo eklem yerleri sürekli pişik gibi

12. 16 Temmuz 2009
  13. _DURU_24

_DURU_24 BÜYÜK VE KÜÇÜK AŞKNA AŞIK Üye

Beğenildi:
    17
    Ödül Puanları:
    148
    Derın'de de oluyor Şuan bıle var gıdısının altında...arastırdım gÜlsuyu ıyı gelıyormus yarın alıp sÜreceĞım...kızlar sızde deneyın...bılıyorsunuz gÜlsuyunun hıÇbır zararı yok...kullanabılırsınız...pamukla sÜrebılırız....bı deneyelım bakalım...otacı'nınkı ıyı onu alın....bu arada annıŞler sıvılcelerınız sıyah noktalarınız varsa cıldınızde bırebır gÜlsuyu...hergÜn sÜrÜn...

14. 17 Temmuz 2009
  15. asiye1985

asiye1985 Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    emelcim banada doktor gülsuyunu önerdi bende nerde bulcam diye sallıyordum ama oğluşun boğazı özellikle çok kötü oldu bugün bende çıkıp almaya çalışıcam.

16. 17 Temmuz 2009
  17. PembePanter

PembePanter Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    106
    kızlar kaanında bacaklarında özellikle bezin geçtiği yerlerde var.gülsuyunu deneyim bende inşallah faydasını görürüm hemen.

18. 17 Temmuz 2009
  19. PembePanter

PembePanter Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    106
    kızlar dr aradım bi ialç verdi hemen aldım biraz pahallı geldi ama heralde ii gelir kaanıma.faydasını görürsem ismini yazarım sizde denersiniz.