İsilikler

Konusu 'Doğum sonrası Annelerin Sorunları' forumundadır ve pamukprensesim_ tarafından 1 Ekim 2010 başlatılmıştır.

1 Ekim 2010
    Konu Sahibi : pamukprensesim_
  1. pamukprensesim_

pamukprensesim_ Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    108
    ya kızlar prensesım ıkı aylık olucak bır haftalıkken basında kucuk isirikler belırdı sonra su topladı neyse doktorumuzun verdığı sampuanla gectı sımdı sadece sarı renkte olustu kepek gıbı dökuntu halınde tam annında saclarının ıcındede var ya hijyenıne cok dıkkat edıyorum arka bezı olmadan koltuklara bıle koymuyorum varmı aynı durumu yasayan :KK43:

2. 2 Ekim 2010
  3. norsis

norsis Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    Arkadaşım o isiliklerle ben ilk doğduğunda çok savaştım,halada yerine göre oluşuyo..
    Alnında ve kafasındakilere gelince bizim buralarda ona konak derler..Kabuk kabuk olur..Banyo öncesinde bebe yağı sür oralarına yumuşasınsonra banyoda elinle hafif bir ovmayla düşecektir..Birde saçlarını banyodan sonra iyice kurula,kurulanmadığı için oluşuyodur..

4. 2 Ekim 2010
  5. sofika

sofika Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    54
    Ödül Puanları:
    108
    annem sabunladiktan sonra iyi durulanmazsa olur diyor,iyice durula sabunlu kalmasin

6. 2 Ekim 2010
  7. beren15

beren15 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    41
    bizdede konak derler canım bi kaç kere benim kızımdada oldu bebek yağı yada zeytinyağı sürdüm banyodan önce biraz yumuşayınca taradım bebek tarağıyla sonra banyodada taradım geçti sende öyle yap ve iyice durula

8. 2 Ekim 2010
  9. gulsan38

gulsan38 güneş doğuyor.... Üye

Beğenildi:
    64
    Ödül Puanları:
    153
    canım konak var bebişinin başında. bizim bebiştede olmuştu.iki banyo sonrası bitti.banyodan 1 saat önce başına zeytinyağı yada bebeyağı sür. banyoda bebe saç fırçasıyla tara dökülüyo hemen. sebebi bebeğin derisindeki yağlanma, bir tür eksama hastalığıymış. sabunla ilgisi yok demişti dr. ama hemen geçiyo merak etme canım.

10. 2 Ekim 2010
  11. KuzeyinGelini

KuzeyinGelini Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    konak oluşma sebebinin başın iyice durulanmaması diye biliyorum ben de.
    bebeyağıyla yumuşattıktan sonra bebe tarağıyla tara, hemen gider.
    şükür bizim oğlanda olmadı...