İşim mi sevgim mi ?Ne olur yardım edin :(

Konusu 'Aşk Acısı Çekenler' forumundadır ve HaYaTSIN tarafından 10 Şubat 2009 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    10 Şubat 2009
    Konu Sahibi : HaYaTSIN
  1. HaYaTSIN

HaYaTSIN evli mutluuuu =))) Üye

Beğenildi:
    570
    Ödül Puanları:
    238
    tam bir çıkmazdayımm yardımınıza ihtiyacım varr ben sivas divriğide çalışıyorum ama şimdi yeni atamalar var ve ben tercih yapıcam ve gidersemm sevgilim burda ve benimle gelemiycek biz aynı hastanede çalışıyoruz ben hemşireyim oda özel güvenlik olarak çalışıyor hastanede hiçbişekilde gelemiyo ama bende divriğiyi hiç sevmiyorum vee burda yaşamak istemiyorum şimdi ailem tercih yapıcak yaa çıkarsa ve gidersem çokk korkuyorumm öyle bi çıkmazdayım kii vee bigün konuşunca ya gidersen dedi bilmem dedimm sakın gideceğin zaman bana söyleme habersizce çek git dediii senağlamasenağlamasenağlamasenağlama ve ben ona hala tercih yapacağımı söyleyemedimm senağlama

2. 10 Şubat 2009
  3. Asmin

Asmin Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    193
    Ödül Puanları:
    153
    nerde mutlu olabilceginizi dusunuyorsaniz oraya gidin derim.. uzaktan yurutuleen nice iliskiler var onemli olan sizin hayatiniz.

4. 10 Şubat 2009
  5. Slogan

Slogan dolaşayım damarlarında... Üye

Beğenildi:
    522
    Ödül Puanları:
    188
    önce kendinizi sağlama almaya bakın hiç bir şeyin garantisi yok
    yarın birgün ayrılrsanız çok pişman olursunuz

6. 10 Şubat 2009
  7. Ferza

Ferza Mevsimlerden Firar! Pro Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    86
    Kesinlikle gitmelisin. Erkeklere güven olmaz...

8. 10 Şubat 2009
  9. EU2

EU2 Guest

neden seninle gelmiyor sevdiin adamda?? ayrıca şu lafın takıldım güzelimm " şimdi ailem tercih yapıcak yaa çıkarsa ve gidersem " ailenmi yapıcaktercihini?? ayrıca canım nekadardır birliktesiniz??

10. 10 Şubat 2009
  11. HaYaTSIN

Beğenildi:
    570
    Ödül Puanları:
    238
    erkekleree güven olmayacağını en iyi bilen kişilerdenimm 3 yıllık bi ilişkim bianda bitti ve başkasıyla evlendii yaralarım kabuk tuttu ilk defaa uzun zamandan beri birisine güvendim seven birisi varr ama bu seferdee işimden dolayı pürüzler çıkyıooo senağlama

12. 10 Şubat 2009
  13. HaYaTSIN

Beğenildi:
    570
    Ödül Puanları:
    238
    gelemiyo çünkü o özelde çalışıyo vee iş bulması tekrardan çok zorr annesinin ayağıda sakat ve onu bırakıp gidemiyoo 2 yıla yakındır birbirimizi tanıyoruzz ama ilişkimiz başlayalı 2 ay oldu tercihlerimi ailem yapıcakk ben bile yapamıyorumm senağlama

14. 10 Şubat 2009
  15. EU2

EU2 Guest

bence ilişkini boyutuna bağlı yani ciddi ve güvene dayalı bi ilişkiyse erkeklere güven olmaz gideyim demek olmaz o zman gidenede güven olmaz yani erkek gitse nasıl olur empati gerek ayrıca tekrarlıyım ilişkini güvenine boyutuna bağlı

16. 10 Şubat 2009
  17. SalvaMea

SalvaMea Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    sağlam bir ilişkiniz varsa uzaktanda yürüyebilir..
    iş mi? sevgili mi ? diye bana sorsalar işi tercih ederdim..
    kendi ayaklarının üstünde durmak kadar güzel birşey yok..

18. 10 Şubat 2009
  19. EU2

EU2 Guest

canım hala daha aklımı karıştıran tercihlerinn ailenin yapacak olası neyse ben bunlara girmim... Diyeceğim şuki bi erkek için sakın olaki işinden mesleğinden geleceğinden ödün verme ilerde ne olucağı hiiç belli olmaz eğer sevgisi büyükse ilişkiniz uzak mesafeler tanımaz öylede böylede yürürü ve ilerde bi şekilde tekrar birleşir ve eş durumundan atanırsın nebilim güzelim yaa çok zor durum ama dedimya sakın olaki işinden mesleğinden vazgeçme hem kendinde şuanki işin gereği bulunduğun şehri sevmediğini söylüyorsunn..

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.