Işin içinden çıkamıyorum siz olsanız ???

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve reprant tarafından 25 Ocak 2010 başlatılmıştır.

25 Ocak 2010
    Konu Sahibi : reprant
  1. reprant

reprant Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Merhaba arkadaşlar siteyi uzun zamandır takip ediyorum bir çok yazı okudum buarada ama şimdi çok fena yardıma ihtiyacım var ve ne yapacağımı bilemiyorum yada ne yapsam yanlış oluyor

benim üç yıl süren bir ilişkim var beni çok seven durmadan sevdiğini söyleyen ilgilenen biriydi ama şimdi ne içimde bulunduğum durumu ne de onu tanıyabiliyorum öyle bir yere saplandım ki neye tutunsam elimde kalıyor
    önceden sıksık sevdiğini söyleyen değer verip önem veren biriydi elbette bu karşılıklıydı ama yaklaşık iki aydır bana kök söktürüyor ne desem ne sorsam durmadan bağırıp hakaret ve küfür ediyor onun bu denli değişimi beni çok şaşırttı evet zaman zaman ilgisiz olurdu ama hiç bukadar uzun sürmezdi şimdi sanki benle mutlu değil beni istemiyor gibi bir hafta önce konuştum artık seviyorum demiyorsun aramıyorsun ben aramasam aramassın özledim demesen demezsin dedim ki birsürü laf duydum artık bu durumda ne yapacağımı şaşırdım sanki birtek o üzülüyor kırılıyor yaptığı hataarın hiçbiri için özür dilemeyi bırak bir kusura bakma bile demiyor başka msn adresleri ve oarada sadece kızlar kayıtlı buldum sen açığımı arıyorsun diyor bu yüzden ilgisizsin diyorum takıntı yapıyorsun diyor ona derdimi anlatamıyorum bahane bulup yalan söylüyor bazen yakalıyorum kızıyor ne zaman açığımı aramaktan vazgeçicen diyor bende o son konuşmadan sonra aramadım baktım oda sadece bilinmeyen no dan arayıp gunde bırkez ses dınledi okadar işinde ve ailesinde sorunlar var zaman zaman böyle olurdu ama buara çok fena sinirli gergin sanki bir bana böyle paylaşmıyor anlattmıyor hiçbirşey sorunca geçiştiriyor o kadar ilgisiz ve ihmal ediyor ki birtek kendi sorunları önemli onun için sanırım ama önceden yani iki ay önce öyle iyidi ki ilgili günde onlarca kez arayan biriydi şimdi diyorum ki gerçekten sıkıntısı olduğu içinmi ve ben biri var biryle konuşuyorsun deyip durmadan üstüne gittiğim için mi böyle yoksa gerçekten sorunları var o yüzden mi böyle anlıyamıyorum çok ilgisiz ve sevildiğinden emin olduğu için umursamıyor kırıldığımı kızacağımı falan varsa yoksa o ne desem konuştum bağardım yok olmuyor başkası mı var acaba aramaları bitti ilgisi bitti yada sorunlarımı gerçek sıkıntısı yoksa ben çokmu takıntı yapıp üsteledim onu birimi var diye neden aramıyorsun bilmem ne diye hergün söylendim öyle kavgalar çıktı ki iyice çıkmaza girdi o da ne bırakabiliyor nede bu kavgalarla yapabiliyor ne yapacağımı anlıyamadım ki üçyıl da ilkkez böyle önceden de ilgisizlik ihmalkarlık yapardı enfazla bir kaç hafta ama bukez çok sürdü ve resmen çektiriyor bağrıp çağırıyor konuşmuyor paylaşmıyor hayal kurmuyor seviyorum demiyor sadece takıntılısın paranoyaksın diyor o yüzden böyle oluyor diyor ne yapmalıyım sizce siz olsanız nasıl davranırsınız arayıp sormuyor biri var gibi sanki ama yüzde yüz emin olduğum birşey değil tabi sadece msn de kızlar var sevmek özlemek bunları söylemek zor geliyor ya hadi senin isedin olsun bende sen gibi yapayım aramayım dedim aramadım ama günde bırkez sesimi dinleyip durdu bişi demedi halbuki öyle zor değildi yani sevdini hissettirmek ama zor geliyor beni cebindemi tutmaya çalışıyor yoksa sorunları var diyemi öyle de birinin olabileceğinide kafam dan atamıyorum önceden nereye gitse açılan tel açılmıyor artık akşamları falan benle arkadaş gibi konuşuyor sen hep benle olcan diyen beni kıskanan seven gitti yerine iki ayda bambaşka biri geldi sizce takıntımı bu ilgisizlinden birnin varlığına bağlamak yani sırf msnde birsürü kız gördüm diye gunduz bınkez arayan aramıyr başkasınlamı konuşuyor dıyorum iyice daraldım işin içinden çıkamıyorum kavga ettıkçede konuşaamaz olduk bizi bu hale sen getırdın deyp duruyor buneysede hakaret ve küfür işin içine girince iyice çekılmez oluyor ne yapacağımı şaşırdım artık siz olsanız ne düşünür ne yaparsınız????

2. 25 Ocak 2010
  3. jesabel

jesabel Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    86
    valla başını okudum gerisini okumaya gerek duymadım. daha evli değilsin birşey değilsin, sana şimdiden küfür eden adamla ne işin var Allah aşkına?

4. 25 Ocak 2010
  5. MonaPisa

MonaPisa Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    46
    Ödül Puanları:
    148
    Fikir vermeyi çok isterdim ama blok halinde yazmış ve hiç bir noktalama işareti kullanmamışsınız, anlamakta güçlük çekiliyor. Dolayısıyla ancak yarısına kadar okuyabildim ve bıraktım sonunda..

6. 25 Ocak 2010
  7. jesabel

jesabel Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    86
    iki kere gitmiş mesaj, çok pardon

8. 25 Ocak 2010
  9. Laale

Laale Aşikârdır Zat-ı Hak Pro Üye

Beğenildi:
    21.468
    Ödül Puanları:
    363
    Aynen!kaydirigubbakcemile5
    Hiç anlamıyorum şu gençleri hiç...:nazar:

10. 25 Ocak 2010
  11. boncuk84

boncuk84 nefsim içine sindi!!! Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    ben küfür olayını anlayamıyorum ne kadar ayıp bişe ya evli olsanda olmasanda küfür edilmesi bi garip geliyor bana sogumak için bi neden bence ...

12. 25 Ocak 2010
  13. scheker

scheker herseyin hayirlisi... Üye

Beğenildi:
    143
    Ödül Puanları:
    163
    bence hayatinda bir baskasi var onu su an deniyor bu arada ilgisini ikinize veremiyor senide elinde tutmak istiyor olurda onunla olmazsa seninle olur diye

14. 25 Ocak 2010
  15. fransa159

fransa159 diyemedim ya la! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    küfürü kabullenen o kadar çok kız var ki çevremde hiç bi zaman akıl erdirememişimdir nasıl sindirdiklerini :uhm:

16. 25 Ocak 2010
  17. burbuk

burbuk Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1.679
    Ödül Puanları:
    163
    Küfür mü ediyor? 1 saniye durma kaç oradan. Başka nedenler arama.

18. 25 Ocak 2010
  19. Eylul

Eylul Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    146
    Canım şimdiden böyle ise ilerisini sen düşün Arkadaşlarında dediği gibi dönüp bakma bile arkana