Isırgan otu çayı göğüste dolgunluk yapıyorrr !!

Konusu 'Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri' forumundadır ve SEVDALAR.ONADIR tarafından 9 Haziran 2009 başlatılmıştır.

9 Haziran 2009
    Konu Sahibi : SEVDALAR.ONADIR
  1. arkadaşlar foruma yeni üye oldum. bende bir deneyimimi paylaşmak istiyorum.
    saçlara iyi geldiği için ısırgan otu çayı içmeye başladım günde 2 su bardağı. ve o günden sonra koltuk altımda sızlamalar başladı. tabi ısırgan otundan olduğu aklıma bile gelmedi. hatta şunu söyliyim, dokununca acımasından dolayı inanın hamileyim filan sandım. sonra hastalandım ama yine devam etti.
    sebebini düşünürken ısırgan otu kullandığımı hatırladım. çünkü ondan önce böyle dolgunluk sadece hastalanacağım zamana doğru olup geçerdi. sizinle de paylaşmak istedim arkadaşlar.
    birde şunu söyliyim, günde 1 diş te sarımsak yutuyorum. belki ikisinin etkisidir. bilemiyorum . sarımsağı 4 e bölerek yutuyorum bir bardak suyla. bölmeden yutunca hazmedilmeden bedenden atılıyormuş,yani hiç bir faydası olmuyormuş dikkat edin .
    hepinize yürekten sevgiler

2. 9 Haziran 2009
  3. c.n.y.

c.n.y. Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    paylaşımın için teşekkürler denemek lazım senin kullandığın poşet çaylardanmı yoksa aktardanmı aldın merak ettim

4. 9 Haziran 2009
  5. poşet çay kullanıyorum. 2 su bardağı alacak kadar büyük bir bardağım var , onun içinde demliyorum, ılık olduğu zamanda az bi şeker katıp mutlu mutlu içiyorum. bu kadar.

6. 9 Haziran 2009
  7. capkinkiz

capkinkiz Üye Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    16
    kizlar lavanta'nin gögüslere yarari varmiydi? Bir cay buldum da icinde 4 cesit yesillik var isirgan otu ve lavanta da onlarin arasinda....

8. 9 Haziran 2009
  9. nez12

nez12 SENDEN SONRA... Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    evet cnm bıldıgım kadarıyla lavanta yagıda faydalı hayret sen nerden buldun kız cayı sevındım valla senın adınakaydirigubbakcemile5

10. 9 Haziran 2009
  11. capkinkiz

capkinkiz Üye Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    16
    HEheh bilemiyorum buldum netten de dükkandan nasil bulacagim bir bakinayim bakalim... Hii lavanta yagi diyorsun da bu lavanta cayin icinde nolucak simdi?

12. 9 Haziran 2009
  13. nez12

nez12 SENDEN SONRA... Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    cnm sonucda lavanta ıse yarıyo yanı yagıda cayıda etkı eder ıns:jeyyar:

14. 9 Haziran 2009
  15. capkinkiz

capkinkiz Üye Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    16
    Insallah aslinda gecen yürüyüse ciktigimda Isirgan otu görmüstüm böyle bir sürü var hemen eve de yakin gidip topliyim mi dogal dogal ne ediyim de biraz kurumuslar sanki, isirgan otunu kolayca bulurum burda kendim de yaparim aslinda cayini buralar heo ot cöp de arkadas sallama deyince bende netten sallama cayi arastirdim...

16. 9 Haziran 2009
  17. gxuxbxuxxsx

gxuxbxuxxsx Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ben bebek emziririyorum sütüm artsın diye dalinin bitki çayını içiyorum.onun içinde de ısırgan otu var.

18. 10 Haziran 2009
  19. evet ısırgan otu sütü de çok arttırıyormuş. zaten göğüs süt kanallarından oluşan bir uzvumuz, demek ki hakikaten harekete geçiriyor kanalları.