Isırgan tohumu yağı

Konusu 'Saç Dökülmesi Neden ve Çözümleri' forumundadır ve MeDuSa tarafından 12 Şubat 2009 başlatılmıştır.

12 Şubat 2009
    Konu Sahibi : MeDuSa
  1. MeDuSa

MeDuSa Guest

Kızlar ben bu yağlarla sonunda kafayı bozdum sevgilimede söyledim bana hediye alacaksan saç bakım yağları al diye -tatlicadiarzu-
    Susam yağı ve ısırgan tohumu yağı almış
    ısırgan tohumu yağı dökülmeye iyi gelir demiş satan kadın
    benim saç dökülmem yok ama olan arkadaşlar için söylüyorum bence bu yağı deneyin aktar sölediğine göre bi bildiği vardır delikafadulden
    Ben şimdi bu yağı kullansammı değiştirsemmi bilemedim ama sevgilim almış saç bakım yağımın içine karıştırıp kullanayım bari :asigim:
    saça parlaklık veriyormuş saçı güçlendiriyormuş ayrıca şakkıdı

2. 12 Şubat 2009
  3. TMYy

TMYy *T&M* Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    bende anneme ısırgan otu al dedim. annemde gitmiş ısırgan tohumu almış. acaba oda işe yararmı kullanmadım hiç.

4. 12 Şubat 2009
  5. MeDuSa

MeDuSa Guest

Bence dene canım ısırganın saç dökülmelerine en iyi gelen bitkilerden biri olduğu söyleniyor baksana tohumunun yağı bile işe yarıyorsa tohumun kendide yarar herhalde benneyaptımki

6. 12 Şubat 2009
  7. TMYy

TMYy *T&M* Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146

evet haklısın, kaynatıp bi deneyeyim onuda.
    senin saçların uzadımı hülyalı?
    ben turbu bıraktım işlerimin yoğunluğundan. bıraktıktan sonra uzamadı hiç, ayda 1cm uzamış. şimdi yeniden başladım turplu suya.

8. 12 Şubat 2009
  9. MeDuSa

MeDuSa Guest

cnm ya aynen bende bıraktım uzaması durdu tekrar başlamam lazım acilen yani yapmadığımda nerdeyse hiç uzamıyo :sm_confused:

10. 13 Ekim 2011
  11. greenapple

greenapple Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    19
    Ödül Puanları:
    108
    kızlar bnm de kaşlarım dökülüyodu ve seyrelmişti.aktar bana bu yağı tavsiye etti kaşlarım için ama bnm yağlarla problemm var nereme sürsem orda sivilce çıkıyo.malum bu yağı da 4gün kullandm ve sivilcelerim patlak vernce bırakmak zorunda kaldım:KK53: