İşkolik sevgilisi olan var mı?...Yardım.

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve hevval tarafından 6 Ocak 2009 başlatılmıştır.

6 Ocak 2009
    Konu Sahibi : hevval
  1. hevval

hevval Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    76
    ne yapmam gerek işine aşırı düşkün.beni sewdiğini biliyorum ama işine aşırı saygılı ve bana ayırabileceği çok az vakit kalıyor.akşam ewde raporlarını yazrken aklı ben de telefonda kalmasın diye telefonunu bile kapatıyor.işkolik sewgilimin işinden nasıl daha ön plana geçebilirim.aynı durumu yaşayan veya önerileri olanlar war mı kıslar..

2. 6 Ocak 2009
  3. kahvekolik

kahvekolik Ya Hafiz! Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    akşam ewde raporlarını yazrken aklı ben de telefonda kalmasın diye telefonunu bile kapatıyor.

anlayamadım?

4. 6 Ocak 2009
  5. hevval

hevval Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    76
    işten sonra bir de ewe gidince rapor yazıyor.telefon açık olursa benden mesaj geldi mi veya arama geldi mi diye aklı telefona kaymasın diye tüm dikkatini vermek için telefonunu da kapatıyor

6. 6 Ocak 2009
  7. hevval

hevval Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    76
    yani aşırı işine saygılı tüm iş günü içinde bir de yetmiyormuş gibi ewe gidince raporlarını yazarken.çalışırken hiç bana vakit ayırmıyor ve ilgilernmiyor bana çok az vakit kalıyor dolayısıyla...aklını alıcak birşeyler oyunlar mı yapmalıyım biraz ön plana geçmek için yoksa kaderime razı mı olmalıyımm kafam karışık off :KK43:(

8. 6 Ocak 2009
  9. EU1

EU1 Guest

şekerim sevgilin ne işle meşgul senağlamakaydirigubbakcemile

10. 6 Ocak 2009
  11. hevval

hevval Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    76
    pazarlama grup müdürü ofiste çok vakit geçirmiyor sürekli müşterilerini geziyor ve akşamları günün faaliyet raporunu yazıyor

12. 6 Ocak 2009
  13. hevval

hevval Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    76
    işinin önüne geçmeye çalışmak doğru bir yaklaşım mı işinden kıskanıyorum onu kısacası.ama gerçekten işkolik biri.

14. 6 Ocak 2009
  15. sevda_yakar

sevda_yakar aşkımmmmmmmm Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    bende sevgilimin işinden dolayı çok yalnız kalıyorum bende şikayetçiyim ama seninki biraz tuhaf geldi bana
    bilmiyorum genede aklını bulandırmak istemem çokmu kuşkucu davranıyorum ama telefonunu kapatması ilginç geldi.
    ne zamandır tanıyosun sevgilini ii tanıyomusun özellikle akşamlarımı kapatıyor telefonunu
    bana bişeyler saklıyormuş gibi geldi​

16. 6 Ocak 2009
  17. sevda_yakar

sevda_yakar aşkımmmmmmmm Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86

tabiki çalışması lazım işinden gücünden senle ilgilenememesi ayrı bir durum birde gün içinde yetmiyormuş gibi akşam eve gidince tel. kapatması cok tuhaf.
    evli falan olmasın şekerim bu sakın.. saçmalıyoda olabılırım ama herakşam yapıyosa bu tel. işini aklıma bu geldi.
    o seni çok sevebilir send onu çok sevebilirsin ama hep senin çırpınmalrınla bir ilişki yürümez kaderinede razı olma, yoksa hep mutsuz olursun.
    onunla paylaş bu durumunu.

18. 6 Ocak 2009
  19. hevval

hevval Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    76
    ewde oluyor çünkü beni ewinden arıyor işten dönünce aslında ben de kuşkucuyumdur ama o konuda bi kuşku uyanmadı bu nedenle. sürekli her akşam kapatmıyor birde.çok aşırı düşkün olduğuna bir örnekti o.hafta da 1 gün ayırıyor bana asla plansız programsız buluşmuyor.bazen gerçekten bu iş konusunun ondA tedawi edilmesi gereken bir konu olduğunu düşünüyorum.