ıslak mendil hakkında.....

Konusu 'Mayıs Anneleri' forumundadır ve sema43 tarafından 11 Ocak 2009 başlatılmıştır.

11 Ocak 2009
    Konu Sahibi : sema43
  1. sema43

sema43 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba arkadaşlar bu ıslak mendil konusunda ne düşünüyorsunuz doğar doğmaz kullanabilirmiyiz onların cildi çok hassas ya bu konuda endişeliyim yada hangi markalar güvenilebilir hangilerini kullanmalıyım onların kokusu beni acayip bayıyor bebişimi ne yapar diye düşünüyorum kokusu fazla ağır olmayanı varmı tavsiyelerinizi bekliyorum şimdiden teşekkürler a.s.

2. 11 Ocak 2009
  3. aysen_balikesir

aysen_balikesir nazlı miray yaşam hediyem Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    86
    ıslak mendillerin tavsiye edileni yok hepsi zararlı en iyisi suyla ıslatılmış pamukla silmek bebişlerimizin poposunu
    ama ilerde gezmeye gidilir misafirlikte bir kaç kez kullanılabilir
    ama sürekli ıslak mendil aslaa
    eskiden ıslak mendil mi varmış hem

4. 11 Ocak 2009
  5. burcuuu

burcuuu O 62 kg geri gelecek :) Üye

Beğenildi:
    56
    Ödül Puanları:
    153
    Canım geçen gün forumda kızlar uniwipes'in yenidoğan mendilinin iyi olduğunu ,doğumdan itibaren kullanılabilieceğini yazdılar,ben şimdilik bu mendilden alırız diye düşünüyorum,3 tane 40lı paketi 11tl falnmış,senin için özelliklerini ve resmini koyuyorum:

# Özellikleri : Saf su, doğal pamuk ve doğal gıda koruyuculardan oluşan nemli bir pamuk mendil dir.
    # Yenidoğan bebeklerin cilt temizliğinde önerilen su ve pamuk, pratik kullanım sağlamak amacıyla bir araya getirilmiştir.
    # Bebeğinizin cilt pHı ile uyumludur, hassas cildinde pamuk lifi bırakmaz.
    # Alkol, boya maddesi, kimyasal ajan ve parfüm içermez.
    # Uni Baby Yenidoğan ile bebeğinizin cildini, koruyucu tabaka Vernikse zarar vermeden ilk günden itibaren güvenle temizleyebilirsiniz.
    # Her pakette 40 adet mendil bulunmaktadır.
    # İlerleyen günlerde bebeğinizin cildinin farklı ihtiyaçlarını karşılayabilmek için Uni Baby size güvenle kullanabileceğiniz seçenekler sunmaktadır.

:nazar:

6. 11 Ocak 2009
  7. pnrhlt

pnrhlt DEFNE'm Güzel Meleğim Üye

Beğenildi:
    204
    Ödül Puanları:
    153
    Bende evde su ve pamuk kullanmayı düşünüyorum. Ama misafirliğe gidince mecbur ıslak mendil kullanılacak. En iyisi uniwipes'in yenidoğan mendiliymiş. Onu alırım diye düşünüyorum...

8. 11 Ocak 2009
  9. sema43

sema43 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    çok teşekkür ederim arkadaşların dediği gibi yapayım bende misfirlik için bu mendilden alayım tavsiyeleriniz için tekrar teşekkür ederimhihoyyyt

10. 12 Ocak 2009
  11. muson

muson Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar benim kızım 8. ayını bitirdi ben hala poposunu pamukla siliyorum sıcak suda bi güzel yıkıyorum sonra sıkıyorum siliyorum nasıl alışırsanız öyle gider çok zor bişey değil misafirliktede pamukla siliyorum kızım doğdu doğalı 2 defa pişik oldu oda çok hafifti siz de en doğalı neyse onları kullanın bebişlere onların cildi çok hassas

12. 12 Ocak 2009
  13. kardelennnn

kardelennnn Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    ben ilk 15 gün suyla mendili ıslatıp sildim ama ondan sonra ıslak mendil kullandım
    bizim pişik sorunumuz olmadı allaha şükür zırt pırt bez markası değiştirmezseniz bi sorun olmaz
    ama tabi bazı bebişlerin ciltleri hassas oluyo
    ben hala prima kullanıyorum ve ıslak mendilde ucuz olmayanlardan alırsanız bi sorunla karşılaşmazsınız..
    zaten kakalı popoyu temizlemekte o pamuk ve bez mendillerle zor olur ve bana o da pek hijyenik gelmiyo
    ve zamanla ıslak mendil daha pratik bi çözüm haline geliyo

14. 12 Ocak 2009
  15. benimminikelam

benimminikelam Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    bende şükür pişik sorunuyla karşılaşmadım yazın bir defa kızarmıştı travazol kullandım ama ıslak mendil kullanıyorum ne yapayım:KK43:
    prima da vazgeçmedik hiç.

16. 12 Ocak 2009
  17. mercan_dilara

mercan_dilara Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Arkadaslara katiliyorum ..Bende iki cocuguma da ilk andan itibaren islak mendil kullandim .Hic bir sorun da olmadi..Zaten etrafimda herkesde oyle yapiyordu.......Burad bizde ki gibi tuvaletlerde usluk olmadigi iicn (allahtan bizde var turkiyeden getidik taktik..)Her evin tuvaletinde de bunlardan bulunuyor..Buyuklerde kullandigindna herkes cocugunu da oyle alistiriyor...farkli kulturde olmanin zorlugu iste

18. 12 Ocak 2009
  19. ulaseda

ulaseda Bir Gülüşüne Teslimim:) Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    bende doğduğu günden beri ıslak mendil kullanıyorum,hiç bir problem yaşamadım 8 aydır,sürekli aynı bezi kullanıyorum,altını 3 saatte bir mutlaka açıyorum,havalandırıyorum,her bez açımında mutlaka pişik önleyici nivea baby kullanıyorum,günde 1 defa kaka yapıyor ondada altını yıkıyorum.