işletme 1.sınıf okuyanlar ya da okumuş olanlar yardım

Konusu 'Açıköğretim' forumundadır ve gulibik tarafından 19 Aralık 2008 başlatılmıştır.

19 Aralık 2008
    Konu Sahibi : gulibik
  1. gulibik

gulibik !!! Çapulcu !!! Üye

Beğenildi:
    16
    Ödül Puanları:
    148
    arkadaşlar ben bu sene aöf işletme bölümüne başladım.lise deyken sözel öğrencisiydim yani işletme bölümündeki genel matematik dersindeki çoğu konuları okulda yada öss ye hazırlanırken görmedim.integral,türev falan hiç bilmiyorum nasıl yapabilirim sizce konulara baktıkça korkmaya başladım sizler nasıl çalıştınız bu derse

2. 20 Aralık 2008
  3. Brave Capricorn

Brave Capricorn Şöyle yapsaydım böyle olmayacaktı diye bir şey yok Üye

Beğenildi:
    1.955
    Ödül Puanları:
    238
    Canım bende 1. sınıftayım..Ama eski azmimden eser yok ne yapıcam bilmiyorum. Murat yayınlarının yardımcı kitabını aldım test çözerek bu işin üstesinden geleceğimi düşünüyorum.

4. 22 Aralık 2008
  5. ilkimVEsonum

ilkimVEsonum Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım bende 1.sınıftayken çok korkuyodum matematik dersinden ve lisedeykende fazla iyi değildi notlarım.eğerki matematik dersini yapamıyorsan kendi kendine çalışmakla tıkanırsın.mutlaka eksiklerin çıkar.ben derim ki sana mutlaka açıköğretim kursuna gidip matematik dersi al.bende senin gibi umutsuzken matematik sınavından 87 almıştım hala unutmuyorum..:1rolleyes: :hooray:

6. 22 Aralık 2008
  7. kahvekolik

kahvekolik Ya Hafiz! Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    ben sayısalcıyım hiç zorlanmamıştım. türev ve integralin bütün inceliklerini bilmen gerekmez. aöf yi tam bilmiyorum ama bizde türev ve integralin iktisadi uygulamaları vardı. değişiklik olacağını zannetmiyorum. fonksiyonları biliyorsan türev ve integrali anlaman zor değil. çok ayrıntısıyla öğrenmen gerekmez zaten. en azından öss hazırlık kitaplarından çalış önce.

8. 22 Aralık 2008
  9. gulibik

Beğenildi:
    16
    Ödül Puanları:
    148
    sağol ya içime su serptin.kursa gidiyorum şuan bir sorun yok lisede gördüğüm konulardayız ama daha sonraki konular için çok endişelenmiştim inşallah senin gibi yüksek alırım :Saruboceq:

10. 30 Aralık 2008
  11. ilkimVEsonum

ilkimVEsonum Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    inşallah canım takma kafana daha çok zamanımız var sınavlar için sınıf atladıkça konular daha zorlaşıyo allah hepimize yardımcı olsun:Saruboceq:

12. 16 Ekim 2010
  13. gubu

gubu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    :gitme:

sözel öğrencisiysen sakın yardımcı kıtap alıp çalısma anlamazsın bır kursa git gerçekten temelden öğretiolar ve çıkacak soru tiplerını bıldıkleri için çok guzel hazırlıyorlar sınava.

Son düzenleme: 16 Ekim 2010
  14. 17 Ekim 2010
  15. gulibik

Beğenildi:
    16
    Ödül Puanları:
    148
    sağol canım ama şuan 3.sınıfa geçtim çok şükür yinde vaktini ayırdığın için sağol :1hug:

16. 22 Ekim 2010
  17. bxixgsxixze

bxixgsxixze Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    148
    arkadaşlar işletme kendi arasında branşlara ayrılıyormu.cevaplarsanız sevinirim