ismek (mesleki eğitim kurslarına) giden varmı? iş bulmada kolaylık sağlıyormu?

Konusu 'İş ve Kariyer' forumundadır ve *Lila*^^ tarafından 9 Eylül 2008 başlatılmıştır.

9 Eylül 2008
    Konu Sahibi : *Lila*^^
  1. *Lila*^^

*Lila*^^ Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    ismek mesleki eğitim kurslarına gidip çalışmaya başlayan varmı, hangi kursları önerirsiniz, bende düşünüyorum ama kararsızım, bilgisi olan varsa lütfen önerilerinizi bekliyorum....

2. 9 Eylül 2008
  3. *Lila*^^

*Lila*^^ Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    ismek kurslarına kimse gitmemiş anlaşılan........

4. 9 Eylül 2008
  5. EU3

EU3 Guest

canım ben iki sene önce stilistlik kursuna başlamıştım ismek in.ama tam bir felaketti.
    yeni mezun bi hoca koymuşlar kızın elinde bi çizim kitabı var,fotokopi çektirip çektirip alın bunlara baka baka çizin diyor..eee o kadarını bende yaparım kursa ne gerek var.sıkıldım bıraktım anlayacağın.bu sene ya nasip diyerek mefruşat kursuna yazıldım bakalım o nasıl olacak.yalnız gitmek istiyorsan acele et kayıtlar çoktan başladı canım..

6. 10 Eylül 2008
  7. Nukleer

Nukleer Minicik Kuzucuk Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Bende geçen hafta kurdale nakışına yazıldım. İş bulan var mı bilmiyorum ama yaptıklarını satıyorlar hemde çok iyi fiyatlara :)

8. 12 Eylül 2008
  9. elaya86

elaya86 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    kaydirigubbakcemile2
    Sanırım ismek konusunda en deneyimlilerden biri benim.ismekte bilgisayarlı muhasebe diksiyon ve bilgisayar eğitmenliği kursuna gittim.hepside birbirinden eğlenceliydi ve benim kendime birşeyler katmamda yardımcı oldular.diksiyon hocamız eski trt baş spiker bir beydi gerçekten çok eğlenceli geçiyordu.muhasebe ve bilgisayardada az çok birşeyler öğrendik.en azından açıktan okuduğum üniversite için muhasebe bilgilerime bilgi kattı ve daha iyi sonuçlarla sınıf geçmemi sağladısositososito
    bunun dışında ablam 2 dönem stilistlik kursuna gitti çok memnun kaldı.annemde kurdela nakışı.zaten çok yetenekli bir hanım olduğundan harika şeyler yaptı:lepi:eek:nlarda bze çeyiz artıkŞeniz
    şimdide gene can sıkıntısından ablam hat kursuna ve örgü işine yazıldı zaten hemen bir sokak arkadamızda.çalışmayan bayanlar içinde çok ideal.ücretsiz olması ayrı bir güzellik:hooray:en güzelide 2 değişik insan tanıyoruz fenamı:teytey:

10. 10 Kasım 2008
  11. sibi

sibi aŞkBöCeğimm Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    nasil yani ismek kurslari ücretsizmi? nasil oluyor bu arkadasim? ben ilk defa duyuyorumda ismek i :)

12. 10 Kasım 2008
  13. isaura

isaura Aktif Üye Pro Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    evet tamamen ücretsiz kurslar.. ben de rölyef kursuna gitmiştim bu sene başında üç ay gittim bırakmak zorunda kaldım dershaneye başladım çünkü.evde oturan bayanlara tavsiye ederim boşboş durmaktansa iki üç sanat yaparsınız hatta satıp para kazanırsınız..

14. 10 Kasım 2008
  15. sibi

sibi aŞkBöCeğimm Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    peki kurs saatleri gunleri nasil oluyor? ve sadece bir kursa gitme hakkimizmi oluyor? bu konuda da aciklama yaparsaniz cok sevinirim arkadaslar

16. 10 Kasım 2008
  17. lilyum_b

lilyum_b Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    ben ismekte çalışan bir usta öğretici olarak kesinlikle İsmek kurslarını tavsiye ediyorum..Benim branşım bilgisayar işletmenliği ..mezun ettiğim çoğu kursiyerim güzel yerlerde çalışmaya başladılar...Ayrıce ev hanımlarına yönelik ya da vakti müsait olanlar için el sanatları ,islami sanatlar adı altında topalanacak bir sürü farklı branş da mevcut...El sanatları kurslarına gidip, herhangi bir yerde çalışmasa da gelir elde ediren çok kursiyerimizin de olduğunu söyleyebilirim...detaylı bilgi içinse
    www.ismek.org sitesinden yararlanabilirsiniz...

mryevr bunu beğendi.
  18. 11 Kasım 2008
  19. ece_kaan

ece_kaan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    cilt bakımı na gidip bi güzellik salonunda çalışabilrsin kuaförlük okuyup kuafördede çalışabilrsin 2hakkınd var tüm haftanı verip bi dönem ikisinide halledersen çok ii olur senin için