Isotrexin ve Cleocin T kullanan var mı?

Konusu 'Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri' forumundadır ve Fancy tarafından 27 Şubat 2008 başlatılmıştır.

27 Şubat 2008
    Konu Sahibi : Fancy
  1. Fancy

Fancy Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Arkadaşlar yardım lasıımm.. Doktora gittim ve bana Isotrexin gel ve cleocin t topikal solüsyonunu verdi. Cleocin t yi sabah ve akşam olmak üzere günde iki kez kullanmam gerektiğini, isotrexini ise gece yatmadan kullanmamı söyledi. Ben bunlardan önce yüzümü yıkayıp tonik kullanıp üzerine nemlendirici sürüyodum. Şimdi bunları nemlendirinin üzerinemi sürücem yoksa nasıl olcak. Bi de ben akşam ikisini birden nasıl kullanıcam. ikisi birbirine karışmazmı ilk hangisini sürceem. lütfen yardıııııııııııııım:uhm:

2. 27 Şubat 2008
  3. pinkrose87

pinkrose87 Guest

benim bildiğim ilk cleocin t daha sonra jel vurulur ama tam olarak bende bilmiyorum.

4. 28 Şubat 2008
  5. yuliya

yuliya d/e/n/g/e/s/i/z Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ben cleosin T kullanmıştım ama bu antibiyotik gibi bişey onun üzerine bişey sürülmez bence onun yüzünde kuruması gerekki emsin sivilceleri kurutsun .. bu ilaçları kullanırken bi süre tonik ve nemlendirici kullanmasan diyorum yinede sen bilirsin bi eczaneye sorsana onlar bilir nasıl kullanman gerektigini

6. 13 Mayıs 2008
  7. yemyesil

yemyesil Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bende ısotrexin kullandım arkadaşım.ama doktor bu ilacı hergün değilde gün aşırı kullanmamı söyledi.yani bir gece ısotrexin diğer gece diğer ilacı kullandım.seninki de öledir büyük ihtimal.bi gecede 2 ilacı sürmeyeceksin.birini bu gece diğerini yarın gece süreceksin.çünkü ısotrexin yüzü çok tahriş edebilir hergün sürersen.
    Saygılar...

8. 13 Mayıs 2008
  9. _deniz_

_deniz_ Guest

ikisinide zamanında kullanmıştım pek bi faydasını görememiştim açıkcası ama sonuna kadar kullanmadım tabi ki.bide ısotrexin gece yatarken sürünce sabh çok zor çıkıyor çıkarırken sizivceyi yoluyodum yada kızarıyodu dikkatli olun derim ben...

10. 13 Mayıs 2008
  11. CeRkEzKiZiii

CeRkEzKiZiii Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    kullanıpta memnun kalan yokmu arkadaşlar o ilaçlardan bendede var sıkılıp bırakmıştım ama işe yarıyorsa boşa gitmesin bari dimia.s

12. 23 Mayıs 2008
  13. pipistrella

pipistrella Guest

arkadaşlar ben isotrexin jel kullandım cleocint hiçbi işe yaramıyo ama belki ebnde etki etmedi onu bilemem isotrexin hem sivilceleri yok ediyo hemde yüzünüzdeki yağlanmayaı fark edilicek derecede azaltıyo ben cok memnun kaldım sakın kocakarı ilaçarına inanmayın limonmuş dişmacunuymuş boşverin bunlara en iyisi doktorun söylediini yapmak...

14. 24 Mayıs 2008
  15. hobicenter

hobicenter Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bende isotrexin kullandım.çok faydasını gördüm.tabi bunu kullanırken nemlendirici yada toniğin bi anlamı kalmaz onun maksadı zaten kimyasal peeleng gibi bişey yapmak aslında. üst deriyi kurutarak yavaş yavaş soyuyor ve cildi temizliyor.bana çok iyi gelmişti.hala dolabımda bulunur.

16. 24 Mayıs 2008
  17. EbruLi_18

EbruLi_18 Guest

Arkadaşlar benimde sivilce problemim vardı doktora gittim ISOTREXIN jel yazdı bunu hergün yatarken sürüp 3 ay boyunca kullanmamı söyledi şuan 1. ay Bitmek üzere vede sivilcelerim gitti ben çok faydasını gördüm tavsiye ederim.

18. 29 Mayıs 2008
  19. LAÇXIXNNN

LAÇXIXNNN Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhaba fancy kullandığın ilaç sivilce giderici ben kullanıyorum onu sadece sivilcenin üzerine hafifçe bastırmadan sür sivilcenişn olmadığı yere sürme yoksa oradada çıkıyor bende ole oldu heryerim sivilce oldu araştırdım sadece sivilcenin üstün bastırmadan 1 kez hafifçe sür günde 2 kez temiz cilde s
    r ok geçmiş olsun......