israili protesto edelim......

Konusu 'Arşiv' forumundadır ve Hoppidi tarafından 3 Ocak 2009 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    3 Ocak 2009
    Konu Sahibi : Hoppidi
  1. Hoppidi

Hoppidi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    biliyorum protesto bölümü kaldırıldı...fakat bu protesto insanlık için yapılmalı...israilin kendi vatandaşlarının bile israil hükümetini protesto ettiğini gördükten sonra kk dada böyle bir topic açmamız için bir sebep göremiyorum....fakat protesto bölümü olmadığı için nereden açılacağını bilemiyorum....yetkili arkadaşların cevabını bekliyorum....CADIARZU

2. 3 Ocak 2009
  3. sherlocker

sherlocker Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    30
    Ödül Puanları:
    148
    Bu konuyla ilgili açılan konular malesef kapatılıyor...
    Katılıyorum,bencede protesto edilmeli.Bu bile yetmez ama malesef kapatılıyor konular....
    Şu anda İsrail kara saldırısına başladı,kim bilir neler yaşanacak ama protesto dahi yapılamıyor:KK43:((((

4. 3 Ocak 2009
  5. AzRASILAM

AzRASILAM Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    4.258
    Ödül Puanları:
    238
    kesinlkle katılıyorum sana arkadaşım bn.avatarımla.ve rütbemle.protesto.ediyorum.ve.tüm.kkda.ki.arkadaşrımıda.böyle.bi.protestoya.davet.ediyorum.
    şimdi.filistinli.kardeşlerimz.yerinde.ailemiz.yada.bizde.olablrdik.

6. 3 Ocak 2009
  7. Kazen

Kazen Babalar ve Oğulları Yönetici

Beğenildi:
    17.207
    Ödül Puanları:
    488
    sizce neden kapatıyoruz ? İsraili destekliyoruz diye mi ?
    Yoksa kesik kol bacak resmi koyuyorsunuz diye mi ? Yoksa marka(Kola, mola vb) kötülendiği için mi ? Bunların nelere yol açacağını hiç düşündünüz mü ?
    Sizi özel mesajla korktular ondan siliyorlar diyenlerin gazına da gelmeyin. Kimse size bu konuda yazmayın çizmeyin demiyor. Yazdıklarınızın sonuçlarını görerek yazın diyoruz. Gİdip marka kötüleme politikasına girerseniz size özel mesajla korktular ondan siliyorlar diyenler sizi yasal süreçten kurtarır mı bir ona sorun bakalım.

8. 3 Ocak 2009
  9. Kazen

Beğenildi:
    17.207
    Ödül Puanları:
    488
    Sizlerin buraya açtığı danone konusundan hala mahkemeler sürüyor. Tabi sizin umrunuzda değil. Ben ortaya yazarım alan üzerine alır mantığı ne güzel yahu. Sonra biz sizin bilgilerinizi vermeyeceğiz diye taklalar atarken bundan haberiniz bile olmuyor.

Son düzenleyen: Moderatör: 3 Ocak 2009
  10. 3 Ocak 2009
  11. sherlocker

Beğenildi:
    30
    Ödül Puanları:
    148
    Sizi özel mesajla korktular ondan siliyorlar diyenlerin gazına da gelmeyin.

Şahsen,bana kimse bu vb. mesaj göndermedi....Tamam haklısınız ama kötü sonuçlar doğuracağına inandığınız mesajları silseniz..Şimdi diceksinizki,biz bilmiyor muyuz öyle yapmayı?O da çözüm değil diyeceksiniz.Ona da eyvallah...Ama bir çözümü olmalı diye düşünüyorum...Bir şekilde bu zulme tepki göstermemiz gerekiyor,sizinde aynı şeyleri düşündüğünüze eminim ve İsrail'i desteklediğinizi asla düşünmedim,düşünmem...Lütfen bir çözüm.....

Cevap için teşekkürler...
    Sevgiler:))))

12. 3 Ocak 2009
  13. Kazen

Beğenildi:
    17.207
    Ödül Puanları:
    488
    Asla böyle düşünmüyorum ama böyle ben israil kahrolsun ile bir sonuca varılacağına da inanmıyorum. Mutlaka bu tür yazılarda iş farklı yerlere kayıyor. Yapılan anlaşmalar gereği şiddet içerikli fotograf koyulması siteye kesinlikle yasak. Bunu defalarca dile getirdik. CocaCola, ColaTurka yok Pepsi yok hepsi bu markaları isimlerini kullanarak kötüleyemessiniz, bu kanunen suç. Yukarıda yazdığım gibi Danone firmasının davası hala sürüyor. Bu ütr kampanyaların sonuçlarını inanın kestiremessiniz, iyi niyetle yola çıkıp sonuçlarını göremeyeceğiniz adımlar atmanız zararınıza olacaktır.

Not : özel mesaj atılan arkadaşında çıkıp bana bu yazıldı diyeceğini de sanmıyorum.

14. 3 Ocak 2009
  15. Hoppidi

Hoppidi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    kazen daha önce böyle bir topic olduğundan haberim yoktu...:1no2:yinede bu topiğin siz gerekli gördüğünüz vakte kadar açık durmasını rica ediyorum.....

16. 3 Ocak 2009
  17. Kazen

Beğenildi:
    17.207
    Ödül Puanları:
    488
    korkudan kapattılar protesto değildi sadece bi dertti yakınmaydı
    ama korkudan olsa gerek haksızlığı gerçekleri yansıtan kimilerinin cesaret edemeyip dillendiremediği gerçeği dile getirenlere gösterilen saygı bu demekki
    Canımsın gösterdiğin duyarlılık için sana sonsuz teşekkür ediyorum Rabbim senden binlerce kere razı olsun inş.

buyrun mesajda bu.

18. 3 Ocak 2009
  19. sherlocker

Beğenildi:
    30
    Ödül Puanları:
    148
    Tamam,napalım...Siz öyle diyorsanız öyledir,boynumuz kıldan ince....Sizleri zor durumda bırakmak istemeyiz tabiki....Bir hatamız olduysa affola....

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.