Isrgan Otunu faydalar ve zararlar

Konusu 'Saç Dökülmesi Neden ve Çözümleri' forumundadır ve glt tarafından 7 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

7 Ağustos 2009
    Konu Sahibi : glt
  1. glt

glt Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bicok arkadaşlarımız bu konuyla ilgilim başlık acıp fikirlerini paylaşmışlar bunun icin herkes bi caba icerisinde buda cok güzel ama ben bu ısırgan otu suyuyla sac yıkama ve faydaları kulanıp bizat cok kulanıp memnun kalıp öyle konuyu acmıştım faydaları 1sacları gürleştirir 2 yeni sac cıkmasına yardıcı olur 3 saclara parlaklık verir 4 kolay taranır 5 sacı uzatır ama kötü taraflarıda var tabiki 1 sacı son derece kurutur 2 boyalı sacların renklerını degiştirir 3 sac kuruduktan sonra sert bi görünüm saglıyor ben 5 faydasını 3de zararını gördüm kulanıp kullanmamak s:nazar::CüvCüv:buyrunnnnnnnnn:1no2:ize kaldı

2. 7 Ağustos 2009
  3. ela

ela Guest

canım anlatırmısın kaç günde bir kullandın nasıl hazırladın malzemelerini birde ne kadar zamanda saçlarının gürleştiğini anladın inan morel olcak bana bu cevabın.
    bir haftadaır başladım ısırgana ben 1.5 su bardağı suya 2 tutam ısırgan atıp demliyorum sonra fıs fıslı şişeme alıp diplerine sıkıyorum 3-4 saat bekletip yıkıyorum ,bir ara 4 gün sular kesildi bende 4 gün boyunca habire fısfısladım saçıma ısırgan suyunu ama dün banyo yaptım çok döküldü saçım fazlası zarar etti galiba bir daha öyle bişi yapmam ilk yöntemim daha iyi galiba.

4. 7 Ağustos 2009
  5. fenomen

fenomen HEY MAŞALLAAAHHHH!!!!!!!! Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    108
    ben içmeyi düşünüyodum kızlar ama :S:S

6. 7 Ağustos 2009
  7. ela

ela Guest

olsun canım hem iç hem de saçına sür daha etkili bende öyle yapıyorum sallama çayını aldım içiyorum aktardan da kurusunu aldım onuda saçım içiyorrkaydirigubbakcemile3

8. 7 Ağustos 2009
  9. fenomen

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    108
    kızz ilahiii :KK70:
    ya bizim kıslar gögüsü büyütmek için içiolar ama sende bi dolgunluk var mı canım aslında onun içinde içmeyi düşünüyoorum benimkiler küçükte baya :S:S
    yani hem saça hem memişşşeee:jeyyar:

10. 7 Ağustos 2009
  11. ela

ela Guest

hadee bakalım :1shok:
    kıs korkutma beniii delikafadulden

12. 8 Ağustos 2009
  13. glt

glt Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ısırgan otu kurutulmuş olanı bir tutam 2su bardagı su önceden kaynatılmış icene atın bir tutam otu 4 dakika kaynat beklet ılısın süzdükten sonra temiz saca uygula 45 dakıka bekle sonra bol suyla durulayın ama bu işlemden sonra sampuanlamayın önceden sac temiz olsa yeterli cünkü saca bu işlemi yaptıktan sonra kimyasal olan şampuanlarsanız sac maskenin saca bi faydasıda olmaz diye okumuştum ıslakken kına gibi bi koku olur ama sac kuruduktan sonra koku falan kalmaz artı icmeyi denemedım ama her otuda kaynatıp icmeyelım kısırlık falan yapar biyerde okumuştum yine sogan suyu zayıflatırmı tam hatırlayamadım ama kısırlıgada yol acabiliyormuş

14. 8 Ağustos 2009
  15. ela

ela Guest

cnm bari resim eklede görelim

16. 12 Ağustos 2009
  17. glt

glt Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    sacına uygulayan arkadaşlar varmı her 2 günde bir yapılmalı bence buara resim isteyen arkadaşlar yapın uygulayın resmini koymak isteyenler koysun koymasanız bunların tamamen yalan oldugunu söyleyen varda burda iglikte yapılmıyor ben şunu anladım kadın heryerde kadındır tırnaklarını gösterir ama akılı olgun kibar tatlı kızlarda var onlar ayrı bunları niyemi yazdım paylaşmak istedim

18. 14 Ağustos 2009
  19. fenomen

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    108
    kızlar .pekçimm sende gögüste dolşunlaşma war mı demiştim ama cewap yazmamışın daha yaaa :S