Issırılmak ve dayak yemekden bıktım lütfen bana bir çare

Konusu 'Mart Anneleri' forumundadır ve Boddim tarafından 28 Temmuz 2010 başlatılmıştır.

28 Temmuz 2010
    Konu Sahibi : Boddim
  1. Boddim

Boddim Batuhan'ım küçük Aşkım Üye

Beğenildi:
    76
    Ödül Puanları:
    153
    kızlar artık ne yapacağımı bilmiyorum mememdeki yaralar eksik olmuyor ilk emmeye başlaığında gayet güzel emiyor ama işi bitince ben hiç farkında olmadan sündürerek ıssırıyor canım çok yandığı için bağırıyorum bıraktıramazsam burnunu sıkıyorum yapma diyorum acıyor diyorum olmuyor ağlıyorum olmuyor kızıyorum olmuyo ıssırıyorsan meme yok diyorum indiriyorum yine olmuyor zaten indirince bu seferde bacaklarımı ıssırıyor yada indirdim diye dayak yiyorum minicik sıpamdan babanesinin kolu mosmor olmuş biz giderken ki savaşdan çıkan sonuç çok hırçın çok asi bir bebek olmaya başlayadı benim kolumda ıssırrrık izi nasıl vazgeçecek memeden keseyim diyorum kıyamıyorum ama canım çok açıyor resmen memeyi sündürüyor lütfen akıl verin bana

2. 28 Temmuz 2010
  3. Saruboceq

Saruboceq İki Kız Annesi :) Pro Üye

Beğenildi:
    102
    Ödül Puanları:
    198
    Bak sen afacana helekaydirigubbakcemile3
    Senin canını memeden kes dicem ama bu seferde hırçınlığı daha da artar diye düşünüyorum memeden kesilinceolumunekankayizsmile
    Daha küçükler canım bilinçli yapmıyor oyun zannediyordur onu..Ne yapmalı,bir pedagoga filan mı yazsan netten araştırıp?:bbo:

4. 28 Temmuz 2010
  5. reyyan07

reyyan07 gül Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    dikkat çekmek içinde yapıyor olabilir.eğer vurduğunda ısırdığında tepki veriyorsanız hoşuna gidiyordur.benimde memeyi ısırıyor yüzüme bakıyor gülerek son haddine kadar sesimi çıkarmıyorum ama sonra dayamıyorum.bağırıncada gülüyor

6. 28 Temmuz 2010
  7. family

family Biriciğim Buğrahan'ım:):) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    canım buğrahanda aynı... emzirmeye korkuyorum artık sızlıyo göğsüm:KK43::KK43: kıyamıyoda insan ayırmaya... kızıncada dövüyo bide

8. 28 Temmuz 2010
  9. Boddim

Beğenildi:
    76
    Ödül Puanları:
    153
    aslında iyi fikir bir pedagoga sormak yoksa baş edemiyorum ben bu sıpayla
    tepki oluyor tabi ya bağırma canım acıdığı için çığlık atıyorum çünkü sadece ıssırsa sorun olmayacak belki ama ıssırdığı gibide sündürüyo memeyi inanın 4-5 cm uzuyordur meme gözüe bakıp gülüyo ben tepki vermeyince duruyo ıssırıyorsan bir daha meme yok sana diyorum kucağımdan indiriyorum bu sefer bacağımın arasında kalıyor bacağımı ıssırıyor kızıyorum vuruyor geçen gün öyle bir sündürdüki bağıdığımada bırakmadı burnunu sıktım mecburen biraz sıkı oldu galiba bu seefr ağladı ağladığına kıyamadım aldığım kucağıma sevdim öptüm ve hala devam
    aynı hem suçlular hem güçlü kızsanda bişey olmuyor birde üstüne dayk yiyoruz

10. 3 Ağustos 2010
  11. parametrik

parametrik Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    arkadaşlar. benim çok acil bebek bakıcsı bulmam lazım .kayseride oturuyorum çalışan bir anneyim.bilgi ve tecrübesi olanlar yazarsa sevinirim. bakıcıda neye dikkat etmeliyim b

12. 3 Ağustos 2010
  13. Boddim

Beğenildi:
    76
    Ödül Puanları:
    153
    canım bende kayseride oturuyorum
    ilk olarak sevgi dolu bir insan olmalı ve genç olmalı ki bebeğine birşeyler katabilsin ve senin dediklerini yapsın en önemlisi senin istediğin gibi yetiştirmesi bebeğini benim oğluma babanesi bakıyor o yüzden hiç araştırma yapmadım bu konuda ama şevkatli olmalı mümkünse anne olmalı

14. 3 Ağustos 2010
  15. annesininkuzusu

annesininkuzusu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    azra ilk ısırdığı zamanlar canımın acısından bağırıyodum, başka bir anne arkadaşım bağırma dedi, senin ses verişin daha çok hoşuna gidiyor, kaşlarını çat kız memeden ayır dedi. bende öyle yaptım, ağlıyordu ama ısırdıktan sonra memeyi alamıyordu : ) şimdilerde artık ısırma diye bişey kalmadı, bazen emerken gözlerini gözlerime dikip hınzır hınzır bakıyo (yaramazlık yapınca da öyle bakıyo çatlağım benim ) bende hemen dıt hayır falan diyorum. uf oldu falan desene, hadi öp geçsin falan. ben bana vurunca hem kızıyorum hem de bak en yaptın annenin canını acıttın hiç anneye vurulur mu uf oldu öp vs. diyorum.
    bu sıpalar bizi muma dikti, yeni bebiş haberi gördüm Allah kolaylık versin, bi sene daha durucuyum ben, cesaret edemiyorum : )

16. 3 Ağustos 2010
  17. Boddim

Beğenildi:
    76
    Ödül Puanları:
    153
    canım artık her defasında memeden ayırıyorum annenin canını acıttığın için meme yok diyorum dizlerime yapışıyo kendi açıp almaya çalışıyo vereceğim ama ıssırmak yok diyorum o sefer ıssırmadan emiyor ama bir sonrakine tekrar aynı dava bağırmıyorum diyemem her defasında bağırıttırıyo çünkü sündürüyo neredeyse koparacak bütün gücünü dişlerinde topluyo ve var gücüyle sündürüyor burnunu kapartarak zor kurtaıyorum kendimi tabi bu arada bağırıyorumda bana vurduğundada ayn şeyler takrarlanıyor sinirli sinirli bakıyorum yapma annenin canı acıyor diyorum gerekirse ağlama rolü yapıyorum tekrar yiyorum tokatı valla sabahdan akşama kadar yanında olmadığım için babanneyle nasıllar tam olarakda bilemiyorum o kızarken vuruyorda acaba ondan mı öğrendi diye düşünüorum banada inatlaşınca vursana şuna diyo dün o dikkatimi çektii vurmasıda ciddi vurma değildir tabiki kıyamaz ama nasıl olursa olsun etkiliyor sıpamı

18. 3 Ağustos 2010
  19. xkardelenx

xkardelenx Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    956
    Ödül Puanları:
    113
    aynen benimki de beni çok hırpalıyor ya, dün akşam alnıma tv kumandasını çarptı şişti morardı,ısırıyor sıktırıyor,emerken de suratıma tokat atıyor sürekli, kızıyorum bağırıyorum sonra yanıma geliyo yalakalık yapıyo yüzüme gülüyo anne diyor dayanamıyorum affediyorum ben de :))