İST Avr. yakası gop fatih olabilir türbanlı gelin başı ve makyajı??

Konusu 'Gelinbaşı ve Gelin Tacı' forumundadır ve kaçak84 tarafından 22 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

22 Ağustos 2010
    Konu Sahibi : kaçak84
  1. kaçak84

kaçak84 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    76
    Arkadaşlar bir ay sonra nikahım var kuaför araştırıyorum fakat fiyatlar bana çok yüksek geldi.güzel de olmasını istiyorum gop, eyüp ya da fatihte uygun fiyata mesela 200 tl den aşağı bi fiyatta güzel gelin başı ve makyajı yapabilen bir yer biliyorsanız lütfen yardım ediiin... boshayallersmile

2. 22 Ağustos 2010
  3. arim

arim Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    bence özel bi yer arama canım
    ben eyüpte yaptırmıştım öylesine sokak arası ufak bir koaförde 100liraya, istediğim gibi olmuştu
    az buçuk anlayan herkes yapıyor türbanı

4. 1 Eylül 2010
  5. kaçak84

kaçak84 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    76
    ama makyajımın profesyonel olmasını istiyorum bunun için de çok sıradan bir yer olsun istemiyorum :uhm:

6. 2 Eylül 2010
  7. Ezberbozan

Ezberbozan Canparçam... Oğlummm... Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    41
    Canım aslında tam anlattığın gibi bir yer var ama sana uzak sanırım. Florya/ Bakırköyde. Ama tek kelimeyle muhteşem özgün tasarımları var canım . İsmi de Ayşe kuaför . Arkdaşımınki orda olmuştu . zaten sadece türban yapıyorlar. Sana anlatamayacağım güzellikte ama hayran kalırsın. internette araştır bak kataloglarına. Ayşe kuaför diye yerimseniben

8. 2 Eylül 2010
  9. arim

arim Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    anladım canım ama makyaj konusunda ben kimseye güvenmiyorum benim düğünde de nişanda da makyajımı ablam yaptı
    kendi nişanında dünyayı araştırdı ,sözde iyi bi kuaföre gittik porselen makyaj için kendi yapsa daha iyi olurdu delikafaduldendelikafadulden
    o yüzden canlı örnek görmeden güvenme kuaföre

ve bi tavsiye
    tesettürlü gelinlikle başlı başına abartı duruyor o yüzden başını sade yaptır ,aksi karman çorman bir görüntü oluyor sadece ve makyajı da az yaptır beyaz gelinlikle ağır makyaj hakikaten boya küpüne batırılmış gibi oluyorhihoyyythihoyyyt
    ben az öyle olmuşum-tatlicadiarzu--tatlicadiarzu-

10. 2 Eylül 2010
  11. kaçak84

kaçak84 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    76
    evet aynen katılıyorum sana sade ama güzel olsun bir yer var bildiğim arkadaşım orda yaptırmıştı makyajını çok beğendim çok doğal ve yerindeydi ama pazarlıkla 200 tl ye indiler en aşağı o da bana çok gibi geldi kararsızım... bilmiyorumkismile

12. 2 Eylül 2010
  13. kaçak84

kaçak84 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    76
    gerçekten uzak bana.. baktım sitesine ama bişey anlamadım.. bence pahalı biryerdir arkadaşın kaça yaptırmıştı?

14. 3 Eylül 2010
  15. Ezberbozan

Ezberbozan Canparçam... Oğlummm... Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    41
    Çok da pahalı biyer değildi. Ama eğer resimlerine bakabiliyorsan bak. Cidden çok kaliteli bi yer.

16. 4 Eylül 2010
  17. edri

edri Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Gaziosmanpaşa da oturuyorum 500 evlerde aylin bayan kuaförü yıllardır ondan başka kuaföre gitmem makyajı bir harika ve eğer daha önce adını duyduysan profesyonel makyajda kryolan ürünlerini kullanıyor bende kapalıyım ve bayramdan sonra nişanım var ona gitmeyi düşünüyorum istersen bi gidip görüşebilirsin güvenebileceğin bir yer