İSt avrupa yakasında cocuk dr tavsiyesi istiyorum

Konusu 'Doktor ve Hastane Tavsiyeleriniz' forumundadır ve HAMDER tarafından 21 Ağustos 2008 başlatılmıştır.

21 Ağustos 2008
    Konu Sahibi : HAMDER
  1. HAMDER

HAMDER Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Selam Arkadaşlar,

Dogum yapmama henuz 1 ay var ama ben şimdiden cocuk dr unuu araştırmaya başladım. Eger tavsiye edebilecegınız dr var ise paylaşır mısınız?:Saruboceq:

2. 21 Ağustos 2008
  3. Miy

Miy Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Alman Hastanesinde,.Prof.Metin Karabocuoglu,biz turkiyedeyken cocuk doktorumuz oydu ve cok memnunduk.
    Birde Alman hast.sinin cocuk hastanesi ayri bir bina....hastane oldugu icin tahlilller falan hemen yapiliyor.ozel muayenehaneden daha rahat oluyor.

4. 22 Ağustos 2008
  5. zeynepxoxzdil

zeynepxoxzdil aşkların en tatlısı Giray Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    slm canım nasılsın?nasıl gidiyor bu ara benim pek tadim yok sıcaklar çok yoruyor yaşta ileri olunca epey zorluyor.artık büyüdüklerindenmidir ne dönerken içim bir tuhaf oluyor:)
    benim kardeşim doktor çok samimi okul arkadaşı da çocuk doktoru yalnızca Özel Gop hastanesinde çalışıyor istersen ismini ve tlf verebilirim hem ilgili hemde çok iyi biridir.Merte ve sana kocaman öpücüklerrrrrrrrrrrrrrr:1hug:

6. 22 Ağustos 2008
  7. HAMDER

HAMDER Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    slm canım. aramızda 3 hafta mı vardı ben daha fenayım. uyuyamıyorum yürüyemiyorum gene de işe gelıyorum :jeyyar: kılo aldıkca ben daha yavaşlıyorum.
    özel Gop hastanesi evime kallıyor ben daha cok bahcelıevler bakırköy aksaray tarfalarında olsun istıyorum.yine teşekkür ederim. bizde size kocaman öpücükler gönderıyoruzzzz:1hug:

8. 22 Ağustos 2008
  9. zeynepxoxzdil

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    slm canım aramızda evet sanırım 3 hafta var çok fazla değil ama hamilelikte farkettiriyor galiba:))sen bana göre daha ağırsındır bebiş 3 hafta daha büyük nede olsa ve kilo da farkettiriyor elbette ben toplamda 5 kilo aldım ve hergün en az 1.5-2 km yürüyorum doktorumda faydasının çok olduğunu söylüyor.kardeşime sorarım çocuk doktoru için belki arkadaşı dediğin semtlerde vardır o daha önce Hizmette çalışmıştı ve ilk başlarda ordaki arkadaşının da iyi olduğunu söylüyordu ben onunla görüşüp sana bilgi veririm.kendine dikkat et lütfen oğluşumuzada öyle öpüldünüzzzzzzzzzzzzzz:1hug:

10. 22 Ağustos 2008
  11. Miy

Miy Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Hizmet hastanesinde Firdevs hanim vardi.ben dogumumu orda yaptigim icin bebegin ilk ay tetkik ve muayenesini yapmisti.bizde cok iyi bir izlenim birakmisti ama bizim eve uzak oldugu icin ona gidememistik.

12. 26 Ağustos 2008
  13. çxixtxixr anne

çxixtxixr anne Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    allah kavuştursun inşallah avcılar hospital faruk çekmeceli mükemmel bir doktor ben 2 doğumumu da ona yaptırdım kendine iyi bak:teytey:a.s.

14. 26 Ağustos 2008
  15. zeynepxoxzdil

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148

canım Faruk bey jinekolog arkadaş çocuk dr arıyor bebişine:))

16. 27 Ağustos 2008
  17. HAMDER

HAMDER Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    saol canım aklımda bulunsun beylıkduzunde oturan arkadasım var oda dr arıyor ona söyleyım bakıyım sende kendıne ıyı bakk:teytey:

18. 30 Ağustos 2008
  19. liberty

liberty NAZ ve BATU nun annesi Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    medicel park hastanesi bahçelievler dr erdem uzunoğlu şidetle tavsiye ediyorum nete yazarsanız bide sayfası var ssk geçerli şuanda 9 milyon muayne normalde 20 ytl