İst Avrupa yakasında, Endokrinoloji Uzmanı arıyorum

Konusu 'Endokrinoloji' forumundadır ve Bogurtlenlirecel tarafından 6 Mart 2009 başlatılmıştır.

6 Mart 2009
    Konu Sahibi : Bogurtlenlirecel
  1. Bogurtlenlirecel

Bogurtlenlirecel Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    mrb bende asırı terleme ve tuylenme problemi var bunun icin gidebilecegim ist avrupa yakasında bir endokrinoloji uzmanı arıyorum yardımcı olursanız cok sevinirim daha onceden gitmis olduguunz ve bana onerebileceginiz uzmanlar varsa yazarsanız sevinirim..kaydirigubbakcemile5

2. 10 Mart 2009
  3. ERMAER

ERMAER Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım okmeydanı eğitim araştırma hastanesin de Mine Adaş var.Kendisi çok iyidir bu konuda.Ben diyabet ile ilgili gitmiştim.Sayesinde bir çocuğum oldu.Hayatımı düzenene soktu açıkçası.Şişli de özel muayenehanesi var.ınternette rahatlıkla bulabilirsin.

4. 10 Mart 2009
  5. selin_as

selin_as mutluyum :) Pro Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    özel mi devlet mı cnm... ozelden yazayım istersen..

6. 10 Mart 2009
  7. Bogurtlenlirecel

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ozel yada devlet farketmez selincim sadece konusunda uzman olması ve sikayetlerime yuzeysel degil detaycı ve arastırmacı yaklasması tercihim bu konuda onerebilecegin kisileri yazarsan sevinirim..

8. 10 Mart 2009
  9. Bogurtlenlirecel

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Ermaer cok sevindim canım ALLAH olmayanlarada nasip etsin ınş. onerin icin de tesekkur ederim..

10. 19 Mart 2009
  11. Bogurtlenlirecel

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    kısslar hic endokrinoloji doktoruna giden yok muukafamçokkarıştı

12. 14 Haziran 2009
  13. COTURNIX

COTURNIX İnci Meleğim Üye

Beğenildi:
    17
    Ödül Puanları:
    148
    ben medical park bahçelievlerdeki mustafa gürkan taşkale ye gitmiştim, prolaktin ve dhea adlı bir hormonun yüksekliği için, verdiği ilaçlar iyi geldi, hemde ilgili bir doktor aklında bulunsn canım.

14. 1 Temmuz 2009
  15. Bogurtlenlirecel

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    teşekkur ederim cnm saol

16. 3 Temmuz 2009
  17. miserde

miserde Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Canım öncelikle geçmiş olsun :KK43:
    Bende de hipotiroid var malesef :KK43: Benim doktorum dç.dr. tefvik özpaçacı Ve gerçekten bu alanda tek isim diyebilirim istanbul da...
    Çünkü bende biraz pimpirikliyimdir yani iyi doktor isterim ve çok araştırdım ilk önce şişli de muayenhanesine gittim çok güzel ilgileniyor ve çok güzel taktikleri var, daha sonra okmeydanına gittim.. önceden muayenhanesine gittiğim için okmeydanına gittiğimde randevu almadan gidiyorum hastasıyım diyorum direk odasına geçiyorum! Kesinlikle tavsiye ederim araştır istersen cnm...

18. 5 Temmuz 2009
  19. Bogurtlenlirecel

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    miserde cok saol cnm onuda listeme ekledim Kıslar cuma gunu bakırkoyde ozel bi hastaneye gittim endokrinoloji bolumune sikayetemi soyledim asırı terliorum cok rahatsız oluyorum die anlattım bigusel adam ne dese begenirsiniz hastanemizde cok basarılı operasyonlar yapılıo die bir basladı size de terbezlerinizi aldırmanızı oneriyorum diye bitirdi ne bir test ne bir muayene hicbirsey yok abartmıyorum 15dk beni ameliyat olmam icin ikna etmeye calıstı tesekkur edip dusunecegimi soyleyip cıktıp odasından ama ne çıkış koşarak hic yoktan birde ameliyat cıkardı basıma ALLAH kimseyi endokrinoloji uzmanına dusurmesin.. su anda gitmeyi dusundugum iki doktor war ama kararsızım biri Mine adaş digeride Tevfik özpaçacı karar verip gidince yorumlarımı tekrar yazarım...