ist beylikdüzünde oturanlarr

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve ramitep tarafından 1 Ağustos 2008 başlatılmıştır.

1 Ağustos 2008
    Konu Sahibi : ramitep
  1. ramitep

ramitep Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba arkadaşlar buraların yabancısıyım bursadan geldim ve 17+3 haftalık hamişim bir bebek bekliyoruz ve benim doktorum avcılarda fatma tulunoğlu memnunum ama çok kalabalık çok bekliyorum gittiğimde randevu falan hikaye yani ve nerede doğum yapıcam bilmiyorum bana yardımcı olursanız sevinirim 20 ytl benim dok muayne ücreti doğumda NORMAL 500 SEZERYAN 170 FALANMIŞ bayan doktor ve hastahane önerirseniz çok memnun olurum ama çok pahalı olmasın ltfn çok fayiş fiyatlar istiyorlar acıbadem falan doğuma acıbadem dışında olursa iyi olur deneyiminize ihtiyacım var ve bebek için nerden alışveriş yapmalıyım bütün gereçlerini siz nereden neler aldınız çok uzun yazdım ama cevaplarınıza ihtiyacım var gerçekten şimdiden tşk

2. 1 Ağustos 2008
  3. tosbaa8

tosbaa8 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    108
    merhaba canım bende b.düzünde oturuyorum.
    acıbadem istememişsin ama dr aylin tatlıadım çok iyi bir dr'dur.
    hem başka bir yere istersen doğum için gidiyor bildiğim kadarı ile.
    b.düzü acıbademde ssk'da geçiyor.

4. 1 Ağustos 2008
  5. ramitep

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    tosbaa8 ne kadar mesela bi bilgin varmı canım muayne ve doğum ücreti

6. 1 Ağustos 2008
  7. tosbaa8

tosbaa8 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    108
    canım normal ücreti 100 ytl(muayene) ssk geçiyor ama ne kadar indirim oluyo bilmiyorum.
    benim acıbadem sigortam var 15 ytl ödüyorum.
    doğum ücretini hiç bilmiyorum, ama aylin hanım başka hast. doğum için gidiyo biliyorum.
    853 57 57 canım burdan bilgi alabilirsin.
    Allah hayırlı doğumlar nasip etsin.

8. 1 Ağustos 2008
  9. zeynepxoxzdil

zeynepxoxzdil aşkların en tatlısı Giray Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    mrb canım öncelikle hoşgeldin İstanbula.tosbaa nın yazdığı gibi bende Aylin hn gidiyorum Acıbademe muayene ücreti 80 ytl ama benim sağlık sigortam olduğu için 16 ytl ödüyorum.Acıbadem ssk anlaşmasını bitirdi yani artık geçmiyor onun için ücret ödemek zorundasın.en yakınında Medicana var orada var ssk ve halen geçiyor istersen araştır ve ordaki dr muayne ol.Fatma hn yıllardır tanıyorum ama hiç gitmedim yoğun olduğunu biliyorum eğer ssk geçsin istiyorsan mutlaka ssk anlaşmalı hastanenin doktoruna git bence çünkü diğerleri dışarıdan geldiği için hem dr hem hastane parası ödemek durumunda kalıyorsun.ben Avcılardayım sana adres veriyim bebek alışverişi için.
    Postaneyi sor eğer bilmiyorsan sokağın içinde postaneye gelmeden 2 katlı bebe mağzası var her aradığını bulabilirsin.birde Sevi bebe var fiyatları biraz yüksek ama görmek istersen oda Denizköşler cad üzerinde.birde geçen gün tesadüf buldum Ahmet Taner Kışlalı cad Tansaş karşısında ŞİRİN BEBE tüm ihtiyaçlarını bulabilirsin.daha erken acele etme bence ben 2 hafta önce başladım almaya allahım hayırlısıyla kucağımıza almayı nasip etsin inşallah.:nazar:

10. 1 Ağustos 2008
  11. ramitep

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    zeynep tşk ederim mağzaya şimdi netten baktım çok cici şeyler var mutlaka gidicem

12. 2 Ağustos 2008
  13. _DURU_24

_DURU_24 BÜYÜK VE KÜÇÜK AŞKNA AŞIK Üye

Beğenildi:
    17
    Ödül Puanları:
    148
    merhaba ramitepçim.bende avcılarda oturuyorum.avcılarda gidebileceğin dr lar var.parseller e-5 üzerinde özel avcılar hospital hastanesi var orada dr.tülay egeli cok iyidir.bide dr nil hanım ve dr faruk bey o hastanede 3 dr da cok iyi anlatılıyor.ssk geçiyor.muaye 10 ytl ..sezeryan 450 sanırım.ben bahcelievler medicalpark hastanesine gidiyorum muayene 10 ytl ssk için.normal dogum 1100 ytl sezeryan 1750 ytl.dr tülin kocatepe.ye muayene oluyorum..dr seçil avcıda iyi bir doktormus..alışveriş için zeynebin dediği gibi postane sokagında miniço magazası var alt katı yeni dogan için hersey var..bende daha ögrendiğim hafta 2 haftalıkken basladım almaya...

14. 2 Ağustos 2008
  15. _DURU_24

_DURU_24 BÜYÜK VE KÜÇÜK AŞKNA AŞIK Üye

Beğenildi:
    17
    Ödül Puanları:
    148
    allah hepimize saglıkla kucagımıza almak nasip etsin insallah

16. 2 Ağustos 2008
  17. zeynepxoxzdil

zeynepxoxzdil aşkların en tatlısı Giray Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    amin canım hepimize inşallah.avcılarda nerdesin bu arada bende Dköşklerde oturuyorum ne güzel böyle aynı semtte oturmak.a.s.

18. 2 Ağustos 2008
  19. ramitep

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    durucum teşk ederim arkadaşım gerçekten çok iyi oldu bende avcılar hospitıl duymuştum benim doktorumda avcılarda yaptırıyormuş senin dediğin doktorlara gidicem ama hangisine gitmem gerekir hangisi daha iyidir seçil hnm tülay hnm nil hnm daha iyi olanı hangisi acaba allah senin ve tüm hamişlerinde inş sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin canım saol