İst.da spotçu nerelerde bulurum?

Konusu 'Hiçbir başlığa uymayan yazılar !' forumundadır ve özlemmm tarafından 17 Aralık 2008 başlatılmıştır.

17 Aralık 2008
    Konu Sahibi : özlemmm
  1. özlemmm

özlemmm Guest

kızlar çamaşır makinasının kilidi kırıldı,model eski diye yapanı da bulamadım.kapağı komple değiştirmekten bahsediyolar 100 küsur ytlye.ona 100 vereceğime yenisini alayım diyorum ama bu krizde de yeni bir şey almamaya karar vermiştim,bu çıktı başıma şimdi.bu tvlerde zaman zaman haberlerde gösterilen spotçular oluyor,nerelerdedir onlar,oralardan alışveriş yapanınız oldu mu hiç,memnun kaldınız mı,lütfen bilgilendirin beni,acil çözmem lazım makina sorunumu en ucuz yoldan.2.el istemiyorum ama,yeni olsun,çizik mizik olsun farketmez.200-300 ytlye falan var mıdır sizce.

2. 17 Aralık 2008
  3. yorgun savaxsxçxix

yorgun savaxsxçxix Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    18
    Ödül Puanları:
    148
    benim iş gereği çok farklı semtlerden geçtiğim oluyor zaman zaman.gamyoncuiremsu hiç olmadık yerlerde gözüme çarpıyor arada.:1shok: mesela suadiyede minibüs caddesinde vardı bir ara, hala duruyor mu bilmem. kurtköy yolunda vardı bir de, kampanya afişleri göze çarpıyordu. tabii sen ne tarafta oturuyorsun bilmiyorum. ben kullanmadım, ancak geçtiğimiz yollarda taksiciler bahsetmişti çoğu arkadaşlarının aldığından, aynı dediğin gibi tamir ettirmek yerine az daha koyduk aldık demişlerdi. içi sağlam olsun, güzel çalışsın önemli olan.

4. 17 Aralık 2008
  5. özlemmm

özlemmm Guest

canım ben avrupa yakasındayım,bu tarafta bildiğin var mı?

6. 17 Aralık 2008
  7. özlemmm

özlemmm Guest

nette bakıyorum,bulduğum en ucuz makina 400 ytl,taksitlenince 12 ay falan,ayda 50 ytl oluyo.başka taksitlerim de var önümüzdeki bir yıl boyunca,o yüzden o da cazip olmuyo şu an.daha ucuz bi makina lazım bana.

8. 17 Aralık 2008
  9. yorgun savaxsxçxix

yorgun savaxsxçxix Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    18
    Ödül Puanları:
    148
    maalesef avrupa yakasından aklıma gelmiyor fisfisfis aslında oturduğun semtte bir mobilyacıya vb sorsan hani onlar ara-arka sokaklarda olanları da bilirler ya, bir de yeni ev düzenler de mobilyacı-beyaz eşyacı gezer duymuş olma-bilme ihtimali yüksek olabilir.

10. 17 Aralık 2008
  11. özlemmm

özlemmm Guest

sağol canım,tanıdığım yeni evli de yok.bu kriz de bana hiç uğramıyo bu arada,habire yeni bişey almak zorunda kalıyorum,inşallah bu son olur,bıktım ya.

12. 17 Aralık 2008
  13. EU1

EU1 Guest

yenibosnada var istersen adresini vereyim
    bir de rami eyup tarafinda var kime sorsan gosterir ama adresi yok
    yari fiyatina satiyorlar
    daha da ucuza oluyor bazen

14. 17 Aralık 2008
  15. özlemmm

özlemmm Guest

çok iyi olur canım,alayım adresi,eyüp tarafına gidemem heralde zaten ama yenibosnaya uğrayabilirim.

16. 17 Aralık 2008
  17. TNTM

TNTM Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Topkapıda tim 1 diye bir yer var orda da bulabilirsin canım

18. 17 Aralık 2008
  19. barsed