İst.Hizmet Hastanesi - Meltem Hanıma giden var mı?

Konusu 'Doktor ve Hastane Tavsiyeleriniz' forumundadır ve E.L.XIX.F.T.G. tarafından 17 Kasım 2008 başlatılmıştır.

17 Kasım 2008
    Konu Sahibi : E.L.XIX.F.T.G.
  1. E.L.XIX.F.T.G.

E.L.XIX.F.T.G. Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    selam kızlar
    İstanbul Hizmet hastanesi Meltem hanıma giden var mı aranızda
    aşılama yaptıran tedavi gören veya hamilelik sürecini Meltem hanımla yürüten arkadaş var mı acaba

2. 17 Kasım 2008
  3. E.L.XIX.F.T.G.

E.L.XIX.F.T.G. Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    galiba kimse Hizmet hastanesi Meltem hanıma gitmiyor

4. 20 Kasım 2008
  5. excite

excite Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    113
    Ödül Puanları:
    113
    slm ben yeni başladım meltem hanıma gitmeye, 26 haftalık hamileyim bundan önce birkaç doktor değiştirdim pek memnun kalmadım dieğrlerinden ama Meltem hanım bana bilgili, işine hakim biri gibi geldi. eşimle ben ilk muayenemizden memnun kaldık açıkçası ve oraya devam etmeyi düşünüyoruz...forumda okuduğum kadarıyla gidenler de memnun, zaten hizmet hastanesinin sitesinden özgeçmişine baktım iyi görünüyor. aşağıdaki linkte bilgiler var bakabilirsin.
    http://www.kadinlarkulubu.com/arali...4.html?highlight=hizmet+hastanesi#post4319514

6. 23 Kasım 2008
  7. belçin

belçin Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    slm bende meltem hanıma yeni gidenlerdenim ve çok memnum kaldım ilgili inş. doğumuda düşünüyorum

laydiii bunu beğendi.
  8. 24 Kasım 2008
  9. andina222

andina222 nihayet bir anne... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    ben geçen hafta doğum yaptım hizmet hastanesinde , doktorum meltem hanım , diyebilirim ki mükemmel bir hastane ve mükemmel bir doktor.. onlara çok zorluk çıkardım ama herkes o kadar ilgili ve güleryüzlü ki bugün taburcu oluyorsun dediklerinde üzüldüm , burda keyfim yerindeydi dedim :))
    Meltem Hanım hem insan olarak hem de doktor olarak mükemmel biri , ilk başlarda pek ısınamamıştım kendisine ama doğum sonrası değerini çok iyi anladım..

10. 25 Kasım 2008
  11. excite

excite Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    113
    Ödül Puanları:
    113
    Andina merhaba, ben de Meltem hanıma başladım. Merak ediyorum normal doğum mu yaptın yoksa sezaryen mi? normal doğuma meltem hanım girdi mi? cevap verebilirsen çok sevinirim. Tşk,

12. 25 Kasım 2008
  13. destina82

destina82 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    valla arkadaşlar şöyle diyeyim ben 1 kere gittim hamile değilim şikayetim adet kanamamın uzun sürmesiydi.bana polistikover teşhisi koydu ve o kadar ağır ilaçlar verdiki Allah çok şükür bende güven oluşturmadığından 3 dra daha gittim 3 de bu teşhise inanamadı zaten strese bağlıymış ve geçti.
    ona kalsa o ilaçları kuulanıp bide bebeğimi emzirecektim emzirmende sakınca yok dedi 2 çocuk dru ile daha görüştüm onlarda inanamadı.bende kendi hamileliğimde dr sorunu çok yaşadım sizi anlıyorum ama meltem hnm a güvenmek ...bilemiyorum Allah sağlıklı hayırlı doğumlar nasip etsin

14. 25 Kasım 2008
  15. andina222

andina222 nihayet bir anne... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    ben sezeryan oldum ama normal doğuma da kendisi giriyor , telefonu 24 saat açık mesela ben doğumdan bir hafta önce gece bebeğin hareketlerini hissetmedim kendisini aradım hemen hastaneye gidiyorsun dedi nst çektirmeye , hastaneye bi gittim ebeleri arayıp geleceğimi bile haber vermiş , bir sorun yoktu sadece oğlum fazla derin uyuyomuş ama ebeler meltem hanıma bilgi vermeden beni eve bile göndermediler :))

aynı şekilde doğumda da çok ilgiliydi , ben gerçekten zor bir doğum yaşadım ve yaşattım , çığlıklarım koridoru inletti resmen , ama o hep güleryüzlü bir şekilde sakinleştirmeye çalıştı beni , maueyenelerini bırakıp yanıma geldi her sorunumda , hakkını ödeyemem çocğumun sağlıkla doğmasında katkısı çok büyük açıkcası destina arkadaşımızın söyledikleri de çok şaşırttı beni , inşallah kötü bir gününde olduğu için yanlış teşhis koymuştur diyorum ne diyim :KK43:

16. 28 Kasım 2008
  17. edaozdilli

edaozdilli Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    hizmet hastanesinde sait bey'e gidiyorum ben de.
    Meltem hanım'ı hakkında çok duymadım ama amniyosentez örneklerini kendisi almıyormuş.
    Amniyosentez için de tecrübe gerekir,acaba kendine güvenmiyor mu diye düşünmüştüm...

18. 3 Aralık 2008
  19. denizdeniz79

denizdeniz79 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhab arkadaşlara bende tam 60 gün önce meltem hanıda sezaryen ameliyatı oldum.bundan önceki gebelik takibimi doğan hastanesinde yaptırdım ancak kendi doktorum amerikaya iş seyahatine gidince bayram üsütü çok ağırlaştım.sadec bir muayenesine gittim ve kendisine güvendim gereçkten de işini çok seven bir hekim.normal doğum yapamadım çünkü bana normal doğumun zor olacağını söyledi.ameliyata girmem çıkmam bir oldu 1 saat içinde bebeğimi kucağıma alıp emzirmeye başladım.ve de işni düzgün yapan bir bayan.