ist.tüp bebek merkezleri

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve WomenLove tarafından 3 Ocak 2008 başlatılmıştır.

3 Ocak 2008
    Konu Sahibi : WomenLove
  1. WomenLove

WomenLove bir Aşk Krallığı Pro Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    198
    istanbulda tüp bebek yaptıran arkadaşlar hangi tüp bebek merkezinde yada hastanede ne kadara yaptırdınız ?doktorunuz kimdi bilgi verebilirmisiniz?skk ile olduysa nasıl oldu yani ssk raporunu almak ne kadar zaman tuttu ve ne işlemler tahliller yapıldı ?neler isteniliyor ssk raporu alabilmek için..???

bu arada avrupa yakasında oturuyorum ben kızlar ........

belki bir çok arakdaş bu soruyu yöneltti ama bana tekrardan yazarsanız sevinirim...tüp bebek yaptırcam ama madden durumumuz olmadığı için şuan erteledik ...bilgilerinize ihtiyacım şimdiden teşekkürler....

2. 3 Ocak 2008
  3. WomenLove

WomenLove bir Aşk Krallığı Pro Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    198
    kimse yazmayacakmı????????????

4. 3 Ocak 2008
  5. Tiny

Tiny Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    108
    dırımkızı,
    ben şu an istanbul tüp bebek merkezine gidiyorum, doktorum aret kamar.
    gerçi bana sol kanalım kapalı olduğu için tüp bebek dediler ama aret bey başka problem olmadığı için yumurta takibi yapıyor şu an. ama bildiğim kadarı ile ssk anlaşması var. aret beyde iyi bir doktor. bilgin olsun.

6. 3 Ocak 2008
  7. ruyamelexgxim

ruyamelexgxim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    canım ben umut tüp bebek merkezinde yaptırıyorum 4000 ytl ilaçlar dahil aralık fiyatıydı ssk yı bilmiyorum şimdiden allah kolaylık versin

8. 3 Ocak 2008
  9. beyazkaramel

beyazkaramel Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    canım bemde medikal park bahçelievlere gidiyorum dr aysun güney çokta memenunum biz 2200 dolara yaptırıyoz ama yılbaşından sonra artış olmuş 3000 dolar olmuşbenim cumartesi günü yumurtalar toplancak inş tutar o zaman yazarım bilgin olur

10. 3 Ocak 2008
  11. ruyamelexgxim

ruyamelexgxim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    ilaç hariç yada dahil yazarsanız arkadaşımıza açıklayıcı olması açısından biliyorsunuz ilaçlar tedavi masrafı kadar olabiliyor

12. 3 Ocak 2008
  13. nazlxixmelek

nazlxixmelek Y >>-('v')->> F =>~~K&K~~ Pro Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    selam canım, bende aşılamalarımı marmara üniv. hastanesinde yaptırdım.. şubatda tüp bebek tedavimde orada başlayacak... hastaneden memnunum aşılamalarım üstüste old. halde bizi maddi yönden fazla sarsmadı.. masraflarımız oldu baya ama diğer tüp bebek merkezlerinin yarı fiyatıydı nerdeyse..... ssklı olanlarda vardı hastanede rapor işlemleri eğer herşeyin uygunsa zor olmuyor..ama öncesinde 3 aşılamanı iğneli yaptırman en az 3 senelik evli olman aşılama değerlerinde eşinin değerinin 5 milyon ve yukarı olması gerekiyor. rahim filmi istiyorlar diğer evraklarda varda uygun olmanın belli kuralları bunlar...

14. 3 Nisan 2010
  15. zeynep4

zeynep4 RABBİM SEN KORU Üye

Beğenildi:
    1.726
    Ödül Puanları:
    238
    ...........

16. 4 Nisan 2010
  17. NXIXKO

NXIXKO Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bahçeci kliniği HALıT FIRAT ERDEN bende ilk gidiyorum.yumurta rezervim düşük çıktını söyledi görcez bakalım başarısını Allah nasip ederse.fiyat hastaya göre değişiyormuş.ortalama 7000-7500 tl dediler.4.denemem olacak.

18. 31 Ağustos 2010
  19. Renka

Renka Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Bahçeci 'nin kliniğinden ve ekibinden vazgeçmeyin derim Alman Hastanesinden ayrıldılar Anadolu Yakasında Umut Tüp Bebek ve Nişantaşında Bahçeci Kliniğini tercih edin derim benim tedavim Umut Tüp Bebekte oldu doktorum Doç.Dr Ulun Uluğ'du doktorumdan da ayrıca memmun kaldım tavsiye ederim ve başarı oranları cidden yüksek yurt dışından bile çok sayıda hastaları var bu arada bebeğim 7,5 aylık oldu yürüme çabalarına bile girdi:)))