iştahsız bebeklere yayla çorbası

Konusu 'Bebek Bakımı ve Beslenmesi' forumundadır ve erdemix tarafından 14 Mart 2009 başlatılmıştır.

14 Mart 2009
    Konu Sahibi : erdemix
  1. erdemix

erdemix Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    arkadaşlar ek gıdaya geçtik ve kızım çok zor yiyor sebze çorbasını zorla yiyor bugün yayla çorbası yaptım ve çok güzel yedi belki sizde denemek istersiniz 2 kaşık pirinç haşladım 3.4 kaşık yoğurt ekledim karıştırdım değişik diye heralde yedi yoğurdada geçen gün birlikte verilmiyor ama pekmez ekledim daha çok severek yedi meyve püresi denicem benim kızım tatlıcı

2. 14 Mart 2009
  3. sevhan

sevhan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    evet tatlım benim oğlumda yoğurdu ancak bu şekilde tüketiyor bende her akşam yayla çorbası yapıyorum...

4. 14 Mart 2009
  5. fikriye_bg

fikriye_bg SaNBeRk 14/08/2008 Üye

Beğenildi:
    32
    Ödül Puanları:
    153
    canım evet yoğurdu ve pekmezi karaştığın zaman pekmezdeki demiri oldürüyor.ama pekmezde sadece demir yok başka vitaminler ve minerallervar onlar ise yoğurtla verdiğin zaman vuvut daha fazla faydalanıyor.
    Ben hep yoğurduna katıyorum hemde yemekler arasında tek veriyorum.hem demirden hem diyer besinlerden faydalansın.

6. 14 Mart 2009
  7. mayalihamur

mayalihamur scarface Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    ya yayla çorbasını bende deniyorum yoğurdu yemediği zamanlar ama kesinlikle sevmedi unda ekledim meyvede ekledim pekmezde ama yemiyor. sevmedi(bende hiç sevmem)artık içinde yoğurt var diye yoğurdunu yemediği günler tarhana yapıyorum.

8. 16 Mart 2009
  9. sherry456

sherry456 Guest

benim kızımda bayılıyor yayla çorbasına.birde telşehriyeli tavuk çorbamız vazgeçilmez.
    yoğurdu artık nehir de sade yemiyor danino falan olursa hiç şikayeti yok bende ondan veriyorum artık.hiç yememesinden iyidir diye düşünüyorum.

10. 20 Mart 2009
  11. fikriye_bg

fikriye_bg SaNBeRk 14/08/2008 Üye

Beğenildi:
    32
    Ödül Puanları:
    153
    Babymix de verebilirsin.Haklısın hiç yememektense hazır yoğurt vermek daha iyidir.Zaten bir gün hazır yoğurtlardan yidirmek zorundayız.