iştahsız çocuğu olan anneler bakarmısınızz?

Konusu 'Bebek Sağlığı ve Hastalıkları' forumundadır ve ayxsxegxuxl34 tarafından 19 Temmuz 2008 başlatılmıştır.

19 Temmuz 2008
    Konu Sahibi : ayxsxegxuxl34
  1. ayxsxegxuxl34

ayxsxegxuxl34 kuzucuklarım:) Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    86
    meraba kızlar benim oğlan 4yaşında ve çok iştahsız buzamana kadar vermediğim ilaç kalmadı sanasol,vdaylin,balık şurubu,vs ama geçengün doktorum ZİNKOVER die bi şurup verdi çok işe yaradı:nazar: aman tahtaya vurım:1rolleyes: isterseniz deneyin rahatladım walaa ohh bee:teytey:

2. 19 Temmuz 2008
  3. lostsun

lostsun Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    aynen canım 4 yaşında ve iştahsız bi oğlum var benimde.neler yaşadığımı tahmin ediyorsundur yazmıyorum o yüzden.yerimsenibenmaşallah oğluna şurubun işe yaramasına sevindim.çok zor iştahsız çocukla uğraşmak.bende minadex kullandım ama nafile ...kış olsa arısütü polen alıcam o kışın biraz işe yaramıştı.

4. 20 Temmuz 2008
  5. Mihriban

Mihriban Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    196
    benim klzımda bişey yemiyor nasıl ayakta duruyor bilmiyorum dediğin ilacı bende deneyicem

6. 20 Temmuz 2008
  7. kxixsmetsiz kedi

kxixsmetsiz kedi 15senedirseviyorum seniii Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    iştahsız çocuklarla uğraşmak çok zor bilirim.kızımı büyütene kadar neler çektim.size önerebileceğim supradin junıor(4ya ve üstü) emin olun işe yarıyor.bide keçiboynuzu pekemzi içirebilirseniz oda çok faydalı..allah kolaylık versin hepinize....

8. 18 Mart 2010
  9. demetguler

demetguler Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    herkese iyi akşamlar
    ben yeni katıldım bu foruma
    benim de 9,5 aylık bir oğlum var
    iştahı çok kötü hafif pütürlü şeyleri ve çorba türlerini hiç yemiyo
    bir fikri olan varsa benimle paylaşırsa sevinirim.

10. 19 Mart 2010
  11. evinda76

evinda76 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    canım hosgeldin aramıza.Bende aynı sorundan muzdaribim benimde oglum 9 ay 7 gunluk verdigim herseyi redediyor sabahları keci boynuzu pekmezi veriyorum iştahı acılsın diye fakat faydasını goremedik baska ne yapabiliriz bu konuda bılgisi olanlardan cvr bekliyoruz şimdiden tesekkurler.

12. 18 Ocak 2011
  13. caneylom

caneylom 2 mayıs hedef 63 (: Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    148
    ne zor şey ya bu iştahsız bebek almadığım mama meyve püresi hazırlamadığım çorba sebze yemeği hiçbişey kalmadı ağzını kitliyo hiçbişey almıyo sanki hep tok 4 aylıkken 7 kiloydu 12 aylık oldu 9 kilo 8 ayda 2 kilo aldı sadece yani aylık 250 gr boyuda 72 tombul bebekleri gördükçe kendime kızıyorum beceriksizim diye eve gelip tıkıyorum ağzına sinirleniyorum ama nafile yapmadığımız maymunluk kalmıyo babasıyla ama hep boşa dolapka kase kalmıyo değişik yemekler mamalar hazırlamaktan ama hep boş çok canım sıkılıyo çooooookkk....