iştahsızım

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve ezgicagri tarafından 13 Eylül 2010 başlatılmıştır.

13 Eylül 2010
    Konu Sahibi : ezgicagri
  1. ezgicagri

ezgicagri Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    7 haftalık hamileyim ve çok iştahsızım.doktorum gynoferon demir ilacı ve folik asit verdi.onları yutarkende çok zorlanıyorum.napcam bilmiyorum.arnı durumda olan var mı...eyvahedigeldismile

2. 13 Eylül 2010
  3. lovelif76

lovelif76 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Canım hiç endişelenme, 12 haftaya kadar bebek zaten sende var olan vitamin kaynaklarını kullanıyor, yani az yemen sıkıntı yapmasın, ama cok kusupda yemek yiyemezsen doktorunu aramalısın ...

4. 13 Eylül 2010
  5. zonox

zonox Let it Rain Üye

Beğenildi:
    682
    Ödül Puanları:
    163
    ben dede yeme hissi var ama yiyemiyorum bulantıdan :KK43:

6. 13 Eylül 2010
  7. SUTASAYRAN

SUTASAYRAN Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    canım endişelenmene hiç gerek yok 3 aya kadar zaten bebeğin senin kanındaki o mineraller ve vitaminlerle besleniyo zaten...şuan iştahının olmaması çok normal...3.yada 4aydan sonra normale dönücektir

8. 13 Eylül 2010
  9. weyden

weyden Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    bu durum gayet normal.yemek yiyememen şuan için sorun değil ama asla susuz kalmamalısın.bebeğin sen yemesende beslenir ama su içmezsen sorun olur.mutlaka su iç.ve rahat yiyebildiğin şeyleri yemeyi dene.kendini zorlama asla ve unutma bu geçici bir durum.4 ayda tüm bulantılar geçmiş olacak ve sen ne istersen yiyebileceksin birazcık sabır.

10. 14 Eylül 2010
  11. ezgicagri

ezgicagri Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    çok teşekkür ederim hepnize.bebişim benim yüzümden beslenemiyo diye çok üzülüyodum.çok zayıfım kansızlık demir eksikligi guatr hepsi var bende bu yüzden bunalıma giriyorum :KK43: yalnız bırakmadıgınız için çok tesekkürler:1hug:

12. 14 Eylül 2010
  13. almira85

almira85 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    108
    bende ilk ay aynı senin gibiydim en çok sevdiğim şeyleri bile istemiyodu canım zorla 2 lokma yiyordum mide bulantısı cabası sadece uyumak istiyordum ama 4.ayda bir açıldım herşeyi yiyesim gelmişti sabah namazını kıldıktan sonra eşim yatağa ben mutfağa gidiyordum kaydirigubbakcemile3 şimdi 7 aylığım normale döndüm

14. 14 Eylül 2010
  15. gokay072664

gokay072664 Annesinin Bitanesi DEFNE Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    benim bulantım ve iştahsızlıgım 9 ay sürmüştü... ama kızım 3,5 kg dogdu.. bebişler zaten anneden besleniyor.. siz sadece kendinizi ayakta tutabilmek için beslenin kızlar.. benim kız beni iice sömürmüştü hiç gücüm yoktu o zamanlar.. :)))

16. 14 Eylül 2010
  17. Yusum

Yusum Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    sen 7. haftanda böylesin canım ben 15. haftaya girdim hala iştahsızım.
    Hamile değilmişim gibi geliyor bazen =) 20sinde 3lü test için iyi bir doktora gideceğiz inşallah o bir çare bulur da bebeğim büyümüyor mu, allah korusun ölecek mi korkularından kurtulurum.