iştahsızlığa çare bulan varmı acil yardım

Konusu 'Kilo Almak İsteyenler !' forumundadır ve yasmin_84 tarafından 5 Eylül 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    5 Eylül 2010
    Konu Sahibi : yasmin_84
  1. yasmin_84

yasmin_84 minik kuşum Üye

Beğenildi:
    45
    Ödül Puanları:
    148
    merhaba hanımlar.benim boyum168 cm,kilom 50 iki çocuk annesiyim.benim son 7 yıldır 50-55 arasında kilom var.kilo alıp 60-65 arası olmak istiyorum ama iştahım yok.yarı kase yemekle doyuyorum.iştah açmak için bi şurup aldım ama olmuyo.diyetisyene gitmeyi düşündüm ama bana vereceği listeyi uygulayamam.yağlı yiyemiyom.hamur sevmem.dışardan bakıldığında çocuk gibi duruyom.iştah açıcak baharatlar,çaylar,vs.varmı bildiğiniz acil kilo almam lazımcokacimcoook

2. 6 Eylül 2010
  3. ocwmays

ocwmays Minnişim Prensesim... ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    148
    Canım bana kalırsa çok çok zayıf değilsin. 4-5 kilo alsan yeterli gibi...
    İştah problemiylle çok sık boğuşuyorum.
    Bir çok yöntem denedim ama en iyisi pekmez...
    Her gün iki yemek kaşığı pekmez yedim. sabah ve akşam olmak üzere
    Doğrusunu söylemek gerekirse o kaşığı yutana kadar canım çıkıyodu ama kendimi zorladım
    İştahım açıldı hem de çok ciddi şekilde
    Ben öyle bir haldeydim ki midem içime geçmişti, açlıktan halim kalmıyodu yine de yiyemiyodum...kafamçokkarıştı
    Pekmezden sonra hem iştahım açıldı hem kilo almaya başladım hem de 2-3 haftada

4. 16 Eylül 2010
  5. eMu

eMu Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Diyetisyende herhangi bir ilaç şurup vermiyor ecz satılanlarada inanma demişti

6. 17 Eylül 2010
  7. yasmin_84

Beğenildi:
    45
    Ödül Puanları:
    148
    ben iştah yapan bi şurup aldım.ama aşırı uyku yapıyo.çocuklarla ilgilenemiyorum.kendimi çocuk gibi görüyom.oğlum 8 yaşıda biraz uzun ve yapılı bana yetişti:nazar:benim oğlum dediğimde akannehiroluyorlar.acil yardıma ihtiyacım var.

8. 18 Eylül 2010
  9. meis

meis Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    iştah şurubu diye verdikleri ilacın çok ciddi halsizlik uyku yan etkileri var...zaten bünyesi zayıf bi insan onu içince resmen çarpılıyor bence.
    en güzeli ocwmays ın dediği gibi pekmez...hatta fındık fıstık ..hem enerji veriyo hem de daha çok yeme isteği doğuruyo
    ben de 1 60 boyunda ama 41 kiloydum...çok da çirkin oluyo...ama son 1 -2 aydır toparladım.. çözümü de kendi sevdiğim yemekleri sevdiğim şekilde yapıyo olmam...tabi genelde kızarmışlar ya da fırında makarnalarla gel de kilo alma
    şimdi derdim uzun zamandır çok zayıflığıma alışınca sanki çookk şişmanmışım gibi rahatsız olmam..alışmam zaman alıcak sanırım

10. 18 Eylül 2010
  11. yasmin_84

Beğenildi:
    45
    Ödül Puanları:
    148
    canım ben fındık,fıstık,ceviz yediğimde bana yağlı olduğundan dokunuyo.hemen ishal oluyom.3-4 gün sürüyo.ben makarnayı,primç pilavını,yani yemeği severim benim sorunum çok az yemek.çocuklardan dolayı da çok hareketli bir anneyim.yediğimi yakıyom.pekmezi sütlemi yoksa sade olarak mı yemek lazımbilmiyorumkismileben süt hiç içmem miydem bulanıyo.acaba diyetisyene gitsemmi.:eek:

12. 18 Eylül 2010
  13. sudemnisa

sudemnisa Kadrolu ev hanımı Pro Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    ben iştahsızlığa çözüm olarak arı sütü bal ve polen karışımını buldum hem kendim hemde 6 yaşındaki kızım kullanıyoruz. metal kaşık kullanmak içeriğini öldürüyormuş o yüzden küçük tahta kaşıkla kullanıyoruz, ılık sütün içerisine yada yarım kaşık kadar yiyoruz. Ben aktarlara güvenmediğim için eczaneden aldım arada baya bir fiyat farkı vardı çok memnun kaldım hem enerji veriyor hemde iştahımızı açıp kilo almamıza yardımcı oldu tavsiye ederim kızlar...

14. 18 Eylül 2010
  15. yasmin_84

Beğenildi:
    45
    Ödül Puanları:
    148
    ne kadar zaman kullanıp kaç kilo aldınız?bi de tadı nasıl bişey acımı,tatlımı,ekşimi?fiyatı nekadar?kafamçokkarıştı

16. 18 Eylül 2010
  17. sudemnisa

sudemnisa Kadrolu ev hanımı Pro Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    220 gramlık küçük bir şişede ilk şişe bitmeden fark ediyorsunuz zaten etkisini ben hergün yemeklerden sonra yarım tatlı kaşığı kadar kullanıyorum , tadı fena deil tatlı bal tadı ve bal kokusu ağır basıyor,fiyatı aktarda 10 lira eczanede 27 lira netten bir araştırın isterseniz zaten sadece kilo için deilde bir çok şey için faydalıymış ayrıyeten ben c vitaminide kullanıyorum fikir olsun diye eklemek istedim.

18. 18 Eylül 2010
  19. yasmin_84

Beğenildi:
    45
    Ödül Puanları:
    148
    cevabınız için teşekkür ederim.pazartesi günü alıp başlıcam.kilo alırsam duacın olucam.okadar çok ihtiyacım varki bilemezsin.adı tam olarak nedir burda yasakmış.bana özelden adını yollarmısın canım ?:teytey:

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.