Istanbul 29 mayis hastanesinde muayne olan ya da doğum yapanlar

Konusu 'Doktor ve Hastane Tavsiyeleriniz' forumundadır ve nasss tarafından 11 Ağustos 2008 başlatılmıştır.

11 Ağustos 2008
    Konu Sahibi : nasss
  1. nasss

nasss Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Arkadaşlar 29 mayıs hastanesinde gebelik takibi ya da doğum yapanınız varmı aranızda ya da hiç bilgisi olan ?

2. 13 Ağustos 2008
  3. ruzgarrr

ruzgarrr Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    bende oraya gitmeyi düşünüyorum hiç kimse yokmu giden

4. 13 Ağustos 2008
  5. nestle76

nestle76 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    106
    hayatım ben hastanesinde değil, tıp merkezinde takiplerimi yaptırıyorum....üsküdar-bağlarbaşında olan yerde...filiz hanım doktorum...sakin ve bilgi veren bir kadın...ancak doğumu onunla yapmayacağım..13 haftalık hamileyim...5 ay itibariyle doğumu yaptıracağım doktora devam edeceğim...şimdi buraya gidişim ssk anlaşması olması...10 ytl ye muayene olabiliyoruz...ayda 2 kere gitsem de sorun olmuyor..ama diğer doktor 200 ytl muayenesi...onun için ilk 5 ayı dr. filiz bakdur ile geçiriyorum...memnunum....

6. 19 Ağustos 2008
  7. ruzgarrr

ruzgarrr Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    bir sürü insan var bu sitede hiç mi duyan bilen yok bu doktoru

8. 19 Ağustos 2008
  9. pepuda

pepuda Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    76
    ben 29 mayıs hastanesine gittim hiç memnun kalmadım kontrole gittim kanamam başlamıştı hiç düzgün ilgilenip açıklama yapmadan kalbi durcak düşcek dediler dr çok duyarsız istirat etmen gerekli dedi ama rapor istedik yazmadılar tavsiyem gitmemeniz fatih civarında oturuyorsanız umut polikliği türhan hn müthiş iyi bir insan insanı önce psikolojik yönden rahatlatıyor.

10. 2 Ekim 2008
  11. ballxixm53

ballxixm53 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    ben 29 mayıs hastanesinde doğumumu yaptım çok memnun kaldım ama kontorollere oraya gitmedim dr um dışardan geldi genelde doğumlarını orda yapıyo ama bu hamileliğimde kendi dr gitmediğim için nisa hastanesin de doğum yapacam Allah nasip ederse dr özel olduğu için çok para istiyo ssk var niye kullanmıyım