İstanbul Alman hastanesinde tüp bebek tedavisi gören varmı?

Konusu 'Tüp Bebek Merkezleri' forumundadır ve childless tarafından 4 Eylül 2008 başlatılmıştır.

4 Eylül 2008
    Konu Sahibi : childless
  1. childless

childless Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    Merhaba arkadaşlar Alman hastanesinde tedavi görenler varsa lütfen yardımcı olsun bilgiye ihtiyacım var bu tüp bebek merkezinin bir numara olduğu söyleniyor doğrumu?Ben Ankara anatoliada tüp bebek denedim olmadı ikinci denememi nerede yaptıracağımı bilemiyorum.fiyatı,ilgi alakası,kalacak yeri varmı?Yardımcı olursanız sevinirim.

2. 4 Eylül 2008
  3. fulum

fulum Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhaba gaye,
    ben Ankara'da oturuyorum,ilk denememi ankara'da özel Ankara Tüp bebek'te yaptırdım Dikmen'deydi.sonuç pozitifti ama daha sonra sağlıksız gebelikle sonuçlandı.Şimdi ikinci denememizi yapmak için yer arıyorumz ,okadar çok araştırdım ki en sonunda bahçeci kliniği'ne karar verdik ,randevu aldım Ekim ayında inşallah hayırlısıysa gideceğim.biraz pahalıymış ama çok tecrübelilermiş.bakalım hayırlısı.a.s

arkadaşlar yine de görüşlerinizi yazın Bende Gaye gibi merak ediyorum....

4. 4 Eylül 2008
  5. gulfemim

gulfemim sevgin tarifsiz bebeğim Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    ben alman hastanesinde tüp bebek yaptırdım.çok araştırdıktan sonra karar verdik.ama çok kalabalık oluyor ve işlemler için baya beklemek zorunda kalıyosun .çok ciddi çalışıyorlar.ben burçak hanımın hastasıyım.kendisi çok tatlı. insanın moralini yüksek tutan ve her aşmada bilgi veren bi doktor.tavsiye ederim.ha birde alman hastanesi biraz daha pahalı ilaçlarla beraber şu anda 9 milyara yakın masrafımız oldu.kalacak otel falan ayarlıyorlar ama yine o da çok pahalı.ama herşeye rağmen tavsiye ederim.

6. 5 Eylül 2008
  7. childless

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    sağol canım evt pahalı olduğunu duymuştum sen raporsuz normal tüp bebek fiyatınımı yazdın?

8. 5 Eylül 2008
  9. childless

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    Hayırlı ols canım işallah allah bu sefer tamamına erdirir.Aslında okadar kötü merkezlere gidip hamile kalan varki Allah verecekAma insanın elinde değil acaba diyosun.

10. 5 Eylül 2008
  11. childless

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106

12. 5 Eylül 2008
  13. gulfemim

gulfemim sevgin tarifsiz bebeğim Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    evet raporsuz tüp bebk fiyatı.çok uğraştık zaman sorunundan dolayı rapor almadık.rapor alınca 6-7 milyarı falan buluyo heralde.ama güven veren bi hastane.mustafa bahçecinin ekibi zaten.

14. 8 Eylül 2008
  15. childless

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    başka tedavi gören yorum yapmak isteyen yokmu?

16. 8 Eylül 2008
  17. zeynep82

zeynep82 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    108
    merhaba
    bende 2 yıl önce alman hastanesinde micro yaptırmıştım.takiplerimde bahçeci kliniğinde olmuştu.sonuç pozitifti fakat 2,5 aylık kalbi durdu ve aldılar.diğer arkadaşlarında dediği gibi pahalı ve kalabalık oluyo buna rağmen ilgi iyi.benim doktorumda hande hanımdı zaten mustafa bahçeciyi sadece 1 kez gördük oda ilk gidişimizde ondan sonra kendi ilgilenmiyo ekibindeki doktorlardan birine devrediyo.kısacası iyi bir hastane fakat bece ankarada büyük bir yer ve eminimki iyi merkezler vardır.bence istanbula gelmene gerek yok tabi yinede sen bilirsin umarım hayırlısı olur senini için

18. 8 Eylül 2008
  19. siss20

siss20 Guest

Arkadaslar yorumları okudum bizde orayı dusunuyoruz bahçeci ekibi ıyıymis. Bızde ızmır ozel ege de başlıyacaz bakalm neler olacak