İstanbul Anadolu/Avrupa Buluşmaları...

Konusu 'Anneler Sosyal Aktiviteler' forumundadır ve zakkum6644 tarafından 11 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

11 Mayıs 2009
    Konu Sahibi : zakkum6644
  1. zakkum6644

zakkum6644 Ela Seni ÇOK Seviyorum... Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    Güzel mart anneleri kısa süre içinde her iki tarafta da buluşma ayarlayalım.mümkünse de her ikisine de gitmeye çalışalım. ortak buluşabileceğimiz yerleri belirlemek için önerilerinizi bekliyoruz...a.s.

2. 11 Mayıs 2009
  3. karakuzummm

karakuzummm yakışıklı oğlum ozan'ım Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    bakırköy olsun mümkünse avrupa yakasında

4. 11 Mayıs 2009
  5. EU2

EU2 Guest

Benim aracım olmadığı için, bebişle Bakırköy'e, daha doğrusu Avrupa yakasına gelmem zor... Ancak buradan bir arkadaş araçla gidelim derse, yol masraflarını bölüşerek gidebiliriz. Aksi halde bu guçük bebeler ve koca çantaları iledolmuş ve oobüslerde gezmek zor... Üstelik de uzun mesafe ve irden fazla vesaitle...
    Anadolu yakası için, buradakiler buluşacaksak geçen seferki gibi Palladium olabilir. Çünkü pekçok yere servisi var... Ama Kadıköy'e gelebilirim diyen varsa da gelmeyi deneyebilirim. Kızlar kafama şu takılıyo; buluşmaya bebişlerin arabasını getirirsek rahat ederiz, içinde dururlar, uyurlar. Ama onları da dolmuş ve otobüsle getirmek zor... Arabasız gelirsek de omuzda çanta, kucakta çocuk, nasıl rahat edicez. Bunlar acıkınca nerde emziricezz. Hepimiz avm nin emzirme odasına mı tıkışıcaz? Altlarını kafelerde masa üstüne yatırarak mı değiştircez? Oyy, ne zor yaaa....

6. 11 Mayıs 2009
  7. karakuzummm

karakuzummm yakışıklı oğlum ozan'ım Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    :roflol:haklısın benim herif mır mır yapmaya başladı bile küçücük bebekle ne işim varmışmışmışşşşşşşş:eek:klava:

8. 11 Mayıs 2009
  9. Wunsch

Wunsch Aşk Her Daim AŞK Pro Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    evet ya gelmek istiyorua bende cok anadolu yakasındaki buluşmaya ama nasılll???? kocayı ikna etmek, hadi onu ikna ettim yol sorun üff yaa valla nasıl oollcakk kızlar ya ?
    bide denizim senin şu bahsettigin emzirme önlüğünden aldım valla çok rahat ettim ama kollarım agrıyorm hem geziyorum hem emziriyorum bu sefer kolllarıımm koptu :)) ne çok şikayetciyim bee

10. 11 Mayıs 2009
  11. Siblrya

Siblrya Don´t worry, be happy Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    istanbulu bilmiyrum ama orta bir yerde birisinin evinde bulussaniz disarda bulusacaginiza ? Hem emzirmek sorun olmaz, daha hesapli olur, herkes birseyler yapar evde beraber götürür, bebeler daha iyi birbirlerini tanir ve daha rahat edersiniz!?? Bendemi ucaga atlayip gelsem neee deliyim gözü karayim gelirim kocisim izin verse hahaha

12. 11 Mayıs 2009
  13. selence

selence Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    yaaa ben de gelmek istiyorum ama nasıl :1no2:
    birgünde kayseriye gelseniz ne iyi olur :)yerimseniben

14. 11 Mayıs 2009
  15. EU2

EU2 Guest

Dilekcim, emzime önlüğünü nerede takıp, dolaşıyorsun, ben anlamadım... :)))
    Ev olayı fena fikir değil ama bu sefer kimin evine gidilirse diğerleri evi bulmak için muhtemelen birden fazla vesait kullanacak veya taksiye binilmesi gerekecek... Ben Ataşehirdeyim, hemen otoban kenarındayım. Gelmek isteyen bana buyurabilir. Sanırım yol durumundan dolayı herkes dışarıyı tercih edecek ama, Sibelin dediği gibi ev ortamı rahat da olur tabi... Oyy, nne yapsak yaaa! Hamileyken de buluşmak zordu ama şimdi bebelerle daha da zor. Ama yılmak yok, bir orta yol bulacaz...

16. 11 Mayıs 2009
  17. zakkum6644

zakkum6644 Ela Seni ÇOK Seviyorum... Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    cokacimcoookkızlar benim kız çok ama çok sabırsız. dün ikeaya uğramıştık, bizimki acıktı emzirme odasına gidene kadar stres oldum. bi de oda doluymuş, görevli pat küt kapıya vurdu bizimkinin cırtlak sesi yükseldikçe.içerdeki kadın da yazık bi süre sonra açtı ama onun da 1 aylıkmış. ama napıyım durmuyo ki kızım ananesi kılıklı acıkınca dur d urak bilmiyo. bundan dolayıdır ki ilk emzirme sırasına talibimdelikafadulden

18. 11 Mayıs 2009
  19. EU2

EU2 Guest

Hey Allahım!!! Napıcaz biz böyle... Keşke yakın olsak... Mesela hepimiz Caddede oyursak, yürüyerek ve bebeleri arabaya atarak en yakın yerde buluşurduk... Ya ev olmalı, ya da alışveriş merkezi... Ya da Bahariye'de mesela Zuzu diye bir yer varmış. Suzy söylemişti. Çocuklu aileler için bi kafeymiş. Emzirme odası falan varmış. Öyle bir yer bulup buluşacaz. Gerçi Bahariye Kadıköy iskeleye yakın, orası da olabilir...