İstanbul Anadolu Yakası Bostancı ve Pendik arası hastane tavsiyesi ACİL !!

Konusu 'Doktor ve Hastane Tavsiyeleriniz' forumundadır ve chuckyb tarafından 28 Ağustos 2013 başlatılmıştır.

28 Ağustos 2013
    Konu Sahibi : chuckyb
  1. chuckyb

chuckyb Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba,

İstanbul Anadolu Yakasında Bostancı ve Pendik arasında tavsiye edebileceğiniz hastanelere ihtiyacım var.
    Henüz 7 haftalık hamileyim fakat hala doktor bulamadım, yardımlarınızı bekliyorum..

2. 20 Eylül 2013
  3. k_ubis

k_ubis Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşım Kozyatağı Central Hospital Dr Figen Temelli Akın tavsiye ederim bende ona gidiyorum çokta memnunum:KK49:

4. 21 Eylül 2013
  5. nillina

nillina Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Canım Hayırlı olsun. Ben de Central Hospital Kozyatağı Dr Başak Sel hanıma gidiyorum. 25. haftamın içindeyim. Kendisinden ve hastaneden çok memnunum. Arkadaşım doğumunu orda yaptı ve çok memnun kaldı. Ben de bir gece refakatçı olarak yanında kaldım. Hastane ve hemşireler çok ilgili. Kısmetse ben de orda düşünüyorum doğumu. Sağ salim alırız inşallah bebeklerimizi kucağımıza.. Bu arada her ayın son cuma gunu gebelik eğitimi veriyorlar hastanede ücretsiz olarak. İstersen onlara katıl hastane hakkında detaylı bilgide veriyorlar. Ben eğitimden cok memnun kaldım.

6. 26 Eylül 2013
  7. chuckyb

chuckyb Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Aslında o eğitime katılmam çok iyi olur. Ben şuanda Ümraniye de Özel Çakmak Erdem Hastanesine gidiyorum. Yanlız ben çalışıyorum cuma saat kaçta oluyor bu eğitim ?

8. 23 Eylül 2014
  9. fesah_e

fesah_e Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    3
    ben hamileliğim boyunca ümraniye fatih tıp polikiliniğine gittim muayene 30 tl doğum ücretleride çok uygun normal 950 tl sezeryan 1250 tl olmalı. ama doğum için maltepe fatih üniv. sema hastanesine gidiyorsun. ben hastaneden ve doktorumdan çok memnun kaldım hem anlayışlılar hem güler yüzlüler. yine olsa yine oraya giderim kendimi evimde gibi hissettim. sana tavsiye nerede doğum yaparsan yap mutlaka yeni doğan yoğun bakımı var mı bak. bu çok önemliymiş biz hiç hesapta yokken bir hafta yoğun bakımda kaldık orada özel hastanelerden sevk edilen hastalar vardı. öyle bir durumda birde hastane aramak zorunda kalmayın Allah hiç kimsenin başına vermesin öyle birşeyi. hiç aklımızda yokken böyle birşey hastanenin yoğun bakımı olduğu için Allaha şükrettim.