istanbul avmden alısveris yapan varmı

Konusu 'Çeyizimiz için biz neler aldık ?' forumundadır ve zhr79 tarafından 17 Şubat 2010 başlatılmıştır.

17 Şubat 2010
    Konu Sahibi : zhr79
  1. zhr79

zhr79 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    146
    ben istabul alısveris merkezinden schaferin ceyiz setini aldım 8 gun oldu getirmediler ustelik fatura kesilmedi odemeleri ne zaman yapıcagımı sormadılar kagıt vermediler benimde bosluguma geldi sormadım daha sonra gittim urun teslimatında fatura verilir islem yaparken verilmediyse dendi ama hala gelen giden yok bi kadın gelmisti o sırada cin malı diye urun iade yapıyordu bilmiyorumkismile ordan hic alısveris yapan oldumu ya gecikmelimi gliyor boyle hep ogrenmek istedim

2. 26 Mart 2010
  3. eylemonur

eylemonur Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    ben nevresim takımı almıştım başka bişey almadım valla:KK43:

4. 26 Mart 2010
  5. stanki

stanki Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4.678
    Ödül Puanları:
    238
    Bende ordan bornoz takımı aldım aramadan getirmediler satarken 1 hafta diyorlar 1 haftayı geçmişti şuda var aldınığınız ürün o an o mağazada olmuyorsa depodan getirttiriyorlar o zaman daha uzun sürüyor ürün gelmeden alış işleminizi yaptığınızda fatura veriyorlar siz imza attnız mı bir kağıda eğer attıysanız sizinde elinizde olması gerekirdi.

6. 26 Mart 2010
  7. HEYart

HEYart Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    108
    bende çin malı diye vazgeçmiştim yemek takımını almaktan.almadıysan vazgeç alma.kurşunlu boyalarla yapılıyomuş ürünler ucuz olsun diye.Az öz ama kaliteli eşya almak lazım.