istanbul avrupa yakası kuaför önerisi

Konusu 'Saç Rengi ve Saç Boyama' forumundadır ve tugba59 tarafından 26 Ocak 2010 başlatılmıştır.

26 Ocak 2010
    Konu Sahibi : tugba59
  1. tugba59

tugba59 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    slm kızlar..saçlarımı balyaj gölge falan yaptırmak istiyorum yani kısaca şöle anlatıyım..saçımda kahverengi boya var ve demet akalının yeni saçları gibi istiyorum çok açık kahve üzerne sarılar varya öyle.çok hoşuma gidiyor.ama tahmin ediceğiniz gibi heryerde bu saçı yaptırmak zor.mahvediyolar saçı.. o yüzden bana tavsiye edebilecğiniz kuaför olursa çok memnun olurum.
  2. 8 Şubat 2010
  3. Amber83

Amber83 Artık çok meşgul!!! Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    Evet kızlar ben de bu konuda yardım istiyorum....

Avrupa Yakasında özellikle Levent, 4. Levent, ıstinye, Tarabya, Etiler civarında özellikle renklendirme konusunda (röfle/boya gibi) önerebileceğiniz bir kuaför var mı? (bunun dışında başka semtler de olur tabii)

Ben şimdilik kendi saçımı kendim boyuyorum, küllü sarı saçlarım. En son röflemi 1 yıl önce yaptırdım ama hiç memnun kalmadım, dipleri turuncu filan olmuştu, ondan sonra kuaförlerden soğudum resmen!
    Ama tekrar şansımı denemek istiyorum...Gittiğiniz ve özellikle platin tonlarını tutturabilen (ve aşırı pahalı olmayan) bir kuaför önerisine ihtiyacım var....opuyorumnanaktan
  4. 22 Şubat 2010
  5. Amber83

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    Kimse cevap yazmıyor :gitme:
  6. 22 Şubat 2010
  7. banueralp

banueralp Yeni Üye Pro Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    valla benim kuaförüm bir balyajj ve saçı gölgelendrme sarı tonlarında bir numara. çok sanatçı gelir. ben 3 senedir başka kimseye saçımı elletmem. kaynakda ve özellikle sarı saç yapmada 1 numara. gösterin resmi aynı saçı çıkarır size. fyatları biraz tuzlu ama pazarlık yapın derim. ama gerçekten gösterdiğinizin aynısı olur. ataköyde yeri. 9. kısım
  8. 22 Şubat 2010
  9. nimesaybycn

nimesaybycn Aktif Üye Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    38
    Özel Mesaj At
    ben de saçımı küllü sarı yapmak istiyorum ben de özellikle 4.levent civarındaki önerilerinizi bekliyorum
  10. 22 Şubat 2010
  11. stuff.edc

stuff.edc Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    akmerkez moss cok iyi
  12. 27 Şubat 2010
  13. Amber83

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    Cevap yazanlara tşk ederim....
    Akmerkez Mos'a gitmedim ama Trio, Mehmet Tatlı gibi çok "lüks" kuaförlerde ben hep hüsrana uğradım...O yüzden artık röfle için dünyanın parasını vermek istemiyorum, şöyle makul bir fiyat aralığında olsun ve renk konusunda uzman bir kuaför olsun istiyorum....

nimesaybycn bende senin gibi özellikle 4.Levent civarında arıyorum, sen bulabildin mi iyi bir kuaför?
    boshayallersmile
  14. 29 Nisan 2012
  15. tugcer

tugcer Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At

kuaförünün adı ne canım. ayrıca salonun adı ne??