İstanbul avrupa yakası uygun fiyata düğün mekanı?

Konusu 'Düğün Mekanı' forumundadır ve burn tarafından 1 Haziran 2010 başlatılmıştır.

1 Haziran 2010
    Konu Sahibi : burn
  1. burn

burn Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Merhaba kızlar başlıkta da yazdığım gibi avrupa yakasında özellikle açık hava uygun fiyata bildiğiniz yerler varsa lütfen paylaşır mısınız? Yüklü miktar para ödeyemeyeceğiz ama bildiğiniz yerleri yazarsanız fiyatlarıyla beraber çok yardımcı olmuş olursunuz gerçekten. Teşekkürler..

2. 1 Haziran 2010
  3. burn

burn Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Kızlar hiç mi yok yardımcı olmak isteyen yaaaa senağlama

4. 2 Haziran 2010
  5. denizzkizi

denizzkizi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    canim benim avrupa yakasindaki dügün mekanlari bana sor :))
    -pekom polis kongre merkezi zeytinburnunda havuzlu mekan baska bulamazsan burayi kesin tutucaz gayet uygun
    -elif gönül davet besiktasta cok güzel ve sk bi yer ama salon oldugu icin en son tercihimiz bu olcak
    -piramit bahcelievler digerlerine göre gayet uygun
    -tac dügün salonu hasekide buda bi secenegimizdi ama elendi bile :)
    mehmet restaurant sariyer de bu en cok istedigim yer ama görüsemedim hala
    evde liste yapdiydim aklimda olanlar bunlar simdilik polis evlerine bakmani öneriyorum ayrica nasil birsey istedigini bilsem sana daha cok yardimci ola bilirim yemekli yemeksiz havuzlu yada salon acik kapali hava teras otel falan birde fiyat araligi bilsem ?? bende mekan asamasinda oldugum icin hergün saatlerce arastiriyorum ve oldukca fazla yerler ögrendim :))

6. 3 Haziran 2010
  7. burn

burn Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    denizzkizi canımcım ya sağol. Nişanlım açık hava istiyor düğün salonu olamayacak yani.. Avrupa yakası, açık hava önce yemekli idi şimdi vazgeçtik sade kokteyl tarzı ya da sade içecek ve meze olabilir, havuz başı istemiyorum ben, bizde minik çocuk çok walla düşüverirler içine.Fiyat aralığı olarak 100-150 kişilik (maksimum) en fazla 4000 verebiliriz. Kalabalık olmayacağız zaten ve de özellikle açık hava. Düğün pastası, orkestra, içecek masa süslemesi vs. dahil 4000 civarı.. Bildiklerin ve önerdiklerin olursa çok mutlu edeceksin beni. Ayrıca sizi de şimdiden kutluyorum, bir ömür mutluluklar canım.

8. 4 Haziran 2010
  9. denizzkizi

denizzkizi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    sagol tatlim dedigim mehmet restaurant a bakabilirsin cok güzel deniz manzarali teras, kapali yeri de var istanbul sariyerde hem yemekli hem yemeksiz yada kokteyl tarzi yapabiliyorsun mehmetrestaurant.com diye internet sitesi var bi bak istersen ama fiyat hakkinda bende daha görüsemedim nisanlim is dolayi yurt disinda oldugu icin kismetse agustosa dogru gidip görüsmek istiyoruz
    bizimde fiyat araligimiz maksimum 6000 ama 500 kisilik ve kesinlikle yemeksiz düsünüyorum bende acik hava cok istiyorum ama korkuyorumda ya yagmur yagarsa diye :))
    havuz icin bence fazla tedirgin olma nede olsa bi sürrü yetiskin olcak yani her taraftan göz üstlerinde olur
    catalcada bir villa var VILLA FE inanmazsin ama rüya gibi hatta söyle diyim sila dizisindeki ciftlik evi ordada dügün organizasyonu yapabiliyorsun bi organizasyon sirketiyle beraber calisiyorlar yani acik havada yesilliklerin agaclarin arasinda evleniyorsun :)) cok romantik :))
    tarabyadaki cent kolejini düsünebilirsin fakat oda havuzbasi
    URZA, PORTAXE; ve DAHILL var harika cok sk yerler ama biraz tuzlu gerci kisi sayin az olabilir aslinda
    pasagarden restaurant var oda cok güzel fiyatida uygundu
    birde bahar country var yine cok güzel kir dügünü mekani
    siz simdiye kadar nerelere baktiniz belki banada fikir olur :))

10. 4 Haziran 2010
  11. burn

burn Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    inanır mısın tarihimiz belli değil diye mekanda bakamıyoruz ben istanbulda değilim olsam gene de bakardım. Nişanlım çok yoğun ama tarih belli olmadan görüşme esnasında opsiyon almak istiyorlar kesin bişi diyemiyoruz bizde. Huzur bahçe diye bi yer var, bahçeli ve deniz manzaralı internetten bak, çok hoş bi yer orayla telde görüştüm uygun ve güzele benziyor. ama haftasonlarımız dolu demişlerdi, düğünümüzün tarihi belli olur gibi olursa yine de orayı arayacağım. Arada buldukça böyle yazışalım canım sağol gerçekten:)

12. 7 Haziran 2010
  13. denizzkizi

denizzkizi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    evet huzur bahcesini duymustum burda daha önce ama bakmaya firsatim olmadi daha
    bizimde dügün tarihimiz belli degil ama seneye olcak o yuzden daha zamanimiz var agustos eylül gibi tutucaz mekan bakalim hayirlisiyla sizin dugun bu senemi olcak? bu seneyse mekan bulmaniz cok zor olcak sanirim baya gec kalmissiniz insallah istedigimiz gibi yerler buluruz...
    daha evlenmek gündemde bile degilken bir dügünün maaliyetini komple hersey icinde gelinliktir sudur budur en fazla 5 fln sanardim taki bu isin icine girene kadar hersey o kadar pahali ki vallahi felegimiz sasti :)) napicaz bilmiyorum daha tonla esya alincak :)) sen istanbula mi gelceksin evlendikten sonra

14. 7 Haziran 2010
  15. buttercup

buttercup Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    108
    benim içimden sahilde düğün yapmak geçiyor yani çocukken kır düğünü hayali modası vardı ya şimdi hep kilyos taraflarında bir yerle anlaşma yapılsa ki sezon açılmadıysa zaten zarardalar belki ucuza anlaşma yapılabilir? diye düşündüm çok romantik olur :-) hemde farklı olur... :-)

16. 7 Haziran 2010
  17. burn

burn Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    evet istanbula gelicem zaten çok yakınım ara ara geliyorum 2 saatlik yol. gerçi çalıştığım için yoğunluktan çok fırsatım olmuyor. bizim bu sene olacak ama düğün tarihi belli değil :KK43: buttercup gerçekten romantik:)

18. 9 Haziran 2010
  19. 23Ocak

23Ocak 13.11.2010 Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    bende dugun ıcın mekan arıyorum
    smdı burdan okudum mehmet restauranta baktım
    benım nısanlımda sarıyerde oturuyor cok guzel bır yere benzıyor
    gercı benım dugunum ekım kasım gıbı olucak kapalı yerde olmak zorunda
    tarabyadakı cent kolejınde yaptım bende nısanımı cok cok guzel oldu tavsıye ederım