İstanbul avrupa yakasında acil bayan jinekolog

Konusu 'Doktor ve Hastane Tavsiyeleriniz' forumundadır ve asenamm tarafından 25 Mart 2010 başlatılmıştır.

25 Mart 2010
    Konu Sahibi : asenamm
  1. asenamm

asenamm bir elif mıktarı gülümse Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    106
    arkadaşlar avrupa yakasında beylıkdüzü cıvarı ve sefaköy ve bahçelievlerde bayan iyi doktor arıyorum.. tavsiye edersenız sevinirim..

2. 10 Mayıs 2010
  3. tilsim2

tilsim2 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Bende arıyorum:)

4. 11 Mayıs 2010
  5. marsg

marsg Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    merhaba ben bakırköyde özel muayenesi olan bir dr gittim... normalde haseki hastanesinde kadın doğum doktoru
    incirli de hüsnü görgen harika bir dr. öyle sakin ki mecburen sende sakin oluyorsun... normal doğumu asla istemeyen düşünmeyen ben onun sayesinde harika normal doğum yaptım. kesinlikle tavsiye ederim...
    istediğin hastaneye geliyor doğum için ayda bir muayene ücreti verirsin sadece gece gündüz ara herzaman ilgilenir... hastane dr muayenede 10 dk ayırıryor o istediğin kadar seninle kalıp muhabbet ediyor. amerikada seminerlere eğitimlere kaılıp buradaki dokorlara eğitim veriyor...

internaional hospitalda doğum yaptım çok memnunum ..

normal doğum konusunda tecrübesi çok fazla haseki hastanesinde günde 40 normal doğuma giriyormuş zamanında hesap edin işte

6. 13 Ekim 2010
  7. stak

stak Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaşlar forumda dolandım birçok doktor ismi önerildi. en sonunda bana daha yakın olana gitmeye karar verdim ve 500 evler şafak hastanesine gittim. defne dilek hanıma. çok memnun kaldım çok tatlı dilli güler yüzlü anlayışlı bir doktor. tavsiye ederim

8. 28 Şubat 2011
  9. shatzi

shatzi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    daha önce hospitallıuma gidiyordum doktorum ayrıldı iyi bir jinekolog tavsiye eden varmı