İstanbul Avrupa Yakasında Çocuk Doktoru

Konusu 'Bebek Sağlığı ve Hastalıkları' forumundadır ve dtbernat tarafından 12 Ekim 2010 başlatılmıştır.

12 Ekim 2010
    Konu Sahibi : dtbernat
  1. dtbernat

dtbernat Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    slm anneler istanbul avrupa yakasında gültepe civarı güvenilir ssk geçerli hastane çocuk doktoru arıyorum

2. 13 Ekim 2010
  3. dtbernat

dtbernat Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    hadi anneler tavsiye bekliyorum

4. 13 Ekim 2010
  5. Figolitaaa

Figolitaaa Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Hmmmm Murat Palabıyık var ama yeşilköy Int.de ssk anlaşması var mı yok mu bilemiyorum

Son düzenleme: 13 Ekim 2010
  6. 13 Ekim 2010
  7. Harpy

Harpy Today is a gift, thats why they call it PRESENT Üye

Beğenildi:
    7.810
    Ödül Puanları:
    188
    bu çok güzel bir konu ama çok ilgi görmedi.. insanlar kendi doktorlarından memnun değil mi? memnun olanlar paylaşırsa çok sevinirim ben de yeni bir doktor arıyorum.. tüm avrupa yakasında olabilir benim için..

Son düzenleme: 13 Ekim 2010
  8. 13 Ekim 2010
  9. gozde1802

gozde1802 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    kızlar benim de acilen istanbul avrupa yakasında iyi bir çocuk doktoruna ihtiyacım var ... tavsiye etmeyeceğim dr lar listesine de incirli ethica dr mehmet çelik ilk sırada çocuğun kulağındaki iltihabı gösterdiğim halde bişeyi yok evham yapıyosunuz dedi.daha sonra kulakburunboğaz da tedaviye başladık ama onu dinlesek beklicektik çocuğun bişeyi yok diye ...

10. 15 Ekim 2010
  11. dtbernat

dtbernat Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    bizim doktorumuz çok iyiydi ama okmeydanına tayini çıktı yerine gelen dr grip çocuğa boğazı kızarık deyip tedbir olarak antibiyotik verelim demiş ben yoktum ateşini kontrol ettim ve antibiyotik vermedim çünkü sadece virütikti burnu akıyodu sesi kısıktı öksürüğü yoktu ciğerleri normalmiş doktora uuysam şimdi bebeğim boşuna antibiyotik içecekti eskş doktorumuz 5 gün sonra nöbete geldiş götürdüm hiç ilaç verme gerek yok dedi hadi hanımlar düzenli gidebileceğim doktor lazım mecidiyeköy levent gültepe civarı

12. 18 Ekim 2010
  13. smufy

smufy Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Şişli'de gerçekten iyi bir doktor var ama, özel muayenehane (150 TL.) SSK geçmiyor :KK43:( ilgilenirsen yazarım bilgilerini.

14. 19 Ekim 2010
  15. dtbernat

dtbernat Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    neden kümse yazmıyorrrr oğlum doktorsuz kaldııı

16. 21 Ekim 2010
  17. tootsieroll

tootsieroll Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Şükrü Cido beye çevrem vasıtası ile ulaştım.
    Mükemmel bir çocuk doktoru.
    Çok araştırıp çaresini bulamadığımız, bir sürü ilaç kullandığımız ve araştırmalarımız neticesinde kolik zannettiğimiz bebek hastalığı nedeniyle kendisinden randevu aldık.
    Okmeydanı Türkiye Gazetesi Hastanesi'nde 2 aylık bebeğimizi muayene etti. Sırada en az 10 kişi olmasına rağmen bize müthiş bir zaman ayırdı ve oğlumuzla adeta iletişim kurdu. Biz bir şey anlatman kendisi enteresan bir şekilde oğlumuzun sıkıntısı çözdü. Hem de rahatsızlığımız çok ender rastlanan kolik benzeri bir bağırsak ve sindirim problemiymiş. Aylardır netten araştırmalar yapmama rağmen, yurt dışından bile ilaç temin etmemize rağmen denediğim ve çare olmayan tüm kolik(gaz) ilaçlarından farklı, götürdüğüm iki eczacının bile adını okuyamadığı ve haberdar olmadığı muhteşem bir ilaç tavsiye etti bize.
    Kendisine minnettarız.
    Tüm hayatımda 2 adet sağlık karnesi tükettim. Böyle tatlı dilli, hastası ile ilgilenmekten zevk alan, güleryüzlü, değer listesinin en üstünde insanların yer aldığı bir doktor çıkmadı karşıma.
    Eşim bile gözlerine inanamadı. Çok aradıktan sonra artık doktorumuzu bulduk...

18. 21 Ekim 2010
  19. dtbernat

dtbernat Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    0

çok çok çok tşkler teyzesi bende bakmıştım türkiye hastanesine ama 3 doktor var sanırım karar verememiştim çok tşk şükrü cido bakıım kaç para muayene