istanbul avrupa yakasında önerebileceginiz tüp bebek doktoru var mı?

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve SedaVeRecep tarafından 3 Nisan 2008 başlatılmıştır.

3 Nisan 2008
    Konu Sahibi : SedaVeRecep
  1. SedaVeRecep

SedaVeRecep Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar önümüzdeki ay mikroenjeksiyona başlıycaz. iyi sonuç aldığınız tüp bebek merkezi var mı? çok kararsızım araştırıyoruz şu anda çok zor bi seçim Allah yardımcımız olsun..

2. 3 Nisan 2008
  3. SedaVeRecep

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    avrupa yakasında gittiği merkezden memnun olup pozitif sonuç alan yok muuuuuuuu ???????????

4. 3 Nisan 2008
  5. SedaVeRecep

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    .........................................................................................

6. 3 Nisan 2008
  7. SedaVeRecep

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    aman iyi söylemeyinnnnnnn

8. 3 Nisan 2008
  9. deryahakan

deryahakan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    seda cım öncelikle nerde başlarsan başla inşallah tedavin hayırlı olur ve iyi sonuç alırsın

canım ben BAHÇELİEVLER MEDİCAL PARC DA TÜPBEBEK yaptırdım ve ilk denememde tuttu şu anda 5+6 günlük hamileyim prof.dr kadir savan --dr.latif küpelioğlu---dr.serkan oral üçüde birbirinden değerli ve mesleğinin hakkını veren doktorlar

tekrar hayırlı olsunn.........

10. 3 Nisan 2008
  11. SedaVeRecep

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    sağol canım bahçelievler bana çok yakın hatta evlenmeden önce orada oturuyordum annem orda yani orayı biliyorum bende jfk da aşılama yaptırdım ama olmadı mikroyu deniycez hayırlısı bakalım kaça yaptırdın ilaçlar hariç ve ilaçlar dahil toplam fiyatı ne?

12. 3 Nisan 2008
  13. deryahakan

deryahakan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    seda cım bende bahçelievlerde doğdum büyüdüm ailem orda ben iş ve evlilik nedeniyle izmit te bulunuyorum tanıştığımıza memnun oldum bu arada .......

canım ben rapor çıkarttırdım hastaneye ödediğimiz fiyat 2250 ytl ilaçlarında %20 sini ödedim 500 ytl yalnız yumurtalarım çok şüküür tedaviye çabuk yanıt verdi ve 3 kutu iğnem kalmıştı birinide burdan bi arkadaşa yolladım haa bu arada normal hastane tüpbebek fiyatı 3250 ytl ve 3 aşamada ödeme kolaylığı sağlıyorlar

14. 3 Nisan 2008
  15. myangel1976

myangel1976 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ya bu iş şans ve kısmet işi.ben daha önce 2 farklı yerde tüp bebek denemesi yaşadım.2 side dünyaca tanınmış dr lar ve hastaneler.ama olmadı.ve 2 side avrupa yakasında.yani herkesin oluyor benim de olur diyorsun maalesef olmuyor.Allah yardımcın olsun...çok zor bir karar..fakat çok iyi tanınmamış ve bu konuda yeni adım atan hastaneler daha titiz davranıp özeniyorlar diye duydum.sakın reklamlara aldanma.ben prf.kimliğine takıldım maalesef...

16. 3 Nisan 2008
  17. SedaVeRecep

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    fiyat iyiymiş ben yarın arayım o zaman orayı veya ben gidip görüşeyim.. inşallah hayırlısı olsun çok zor bişey banada aşılama raporu çıkarıldı bu ay gonal f filan aldım elimde var progestron jel hap hepsi var ilaçlarım var sadece mikroya karar veremedik nerede olucagına amerikan hastanesine takıldım ama bilmiyorum hemen hemen bütün hastanelerle görüştük eşimde türkiye hastanesine takıldı bilmiyorum artık medical parkı aramıştım nakitte indirim filan yaparız demişti bayan dr tercih etmek istiyorum inşallah vardır..

18. 4 Nisan 2008
  19. deryahakan

deryahakan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    hayırlısı olsun canım JANE hanım var dr çok iyidir oda zaten ekip bunlar dosyalarımıza ve tedavi şeklimize beraber karar veriyorlr ben ve giden bi çok arkadaşım çok memnun kaldılar inş sende memnun kalırsın