İstanbul Avrupa Yakasındaki en iyi kadın doğumcular kimler?

Konusu 'Doktor ve Hastane Tavsiyeleriniz' forumundadır ve __ecrin__ tarafından 18 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

18 Ağustos 2010
    Konu Sahibi : __ecrin__
  1. __ecrin__

__ecrin__ Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    108
    Merhaba. İstanbulda Avrupa yakasında önerebileceğiniz kadın doğumcular kimler, yardımcı olursanız sevinirim.

2. 18 Ağustos 2010
  3. __ecrin__

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    108
    Özellikle medicana hastanesine gidenler ya da orda doğum yapanlar varsa bilgilerini paylaşırlarsa çok memnun olurum. Teşekkürler.

4. 19 Ağustos 2010
  5. kaqol

kaqol Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bahçelievler medicanaya gidiyorum ben, dr düzgün korkmaz. çok iyi bir doktor, kendinden emin ve sakin.bazı doktorlar hamilelik bir hastalıkmış gibi çok kasıyor hamilesin şunu yapma bunu yapma, çok yeme kilo alma falan :) düzgün bey bu konulardaki yaklaşımı daha rahatlatıcı. herşeyin kontrolünü yapıyor ama kendini baskı altında hissetmiyorsun. henüz doğum yapmadım, normal doğum düşünüyorum bir poblem olmazsa zaten çok az kaldı. doğum konusunda da kararı hastaya bırakıyor tabi bir problem yoksa ve sezeryan zorunlu değilse..

6. 23 Ağustos 2010
  7. GizemAkyuz

GizemAkyuz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    61
    Ben Avcılar Medicana'ya gidiyorum. Dr.Özgür Tetikcan'ı kesinlikle tavsiye ederim. Bence harika bir doktor.
    Aynı hastanede Dr.Onur Başeğmez de çok iyi bir doktor. Hatta haftaya 80km. uzağa taşınıyorum ama yine de doktorumu da hastanemi de değiştirmeyi düşünmüyorum. 80 km. öteden yine Özgür hanım için gidip geleceğim...

8. 25 Ağustos 2010
  9. demada

demada Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhaba, doktor Osman Özyurt var , şişili camii nin karşıısında muayenehanesi, riskli gebeliklerde olduğu kadar, normal şartlardada kendinizi güvende hissedeceğiniz işinde uzman .. kuzenim, 5 ay önce ablam ve uzaktanda olsa bi kaç akrabam, şimdide ben osman bey e gidiyorum. tavsiye ederim.

10. 25 Ağustos 2010
  11. sesomu

sesomu Hayirlisi...:) Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    bahçelievler hizmet hastanesi sait beyden çok memnunum ben de....tavsiye üzerine gitmiştim zaten..

12. 25 Ağustos 2010
  13. __ecrin__

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    108
    Ben doğumu epidural normal doğum olarak planlıyorum. Anestezi konusunda Nezih Berksoy'un çok iyi olduğunu duydum. Kendisi Türkiye hastanesinde çalışıyor. Yanlız bu hastanenin kadın doğumcularının çoğu hakkında olumsuz yorumlar da okudum. Sadece doktorlardan Ayşe Duman hakkında olumsuz yorum görmedim. Ayşe Duman ve bu hastanenin diğer kadın doğumcuları hakkında yorumlarınızı bekliyorum. Lütfen bu hastanede muayene olan ve de özellikle epudural normal doğum yapanlar fikirlerinizi bekliyorum. Paylaşırsanız çok memnun olurum, tekrar teşekkürler..

14. 26 Ağustos 2010
  15. ardina

ardina Seda Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    Bende Medicana da Düzgün Bey'e gidenlerden biriyim.Oldukça da memnun olduğumu söyleyebilirim.
    Arkadaşımda geçen yıl Türkiye Hastanesinde Mehtap Hanıma gidiyordu ve doğumunu da o gerçekleştirdi.
    Genel olarak Mehtap Hanımla ilgili olumlu şeylerden bahsetti.
    Bende geçen yıl gebelik planlaması nedeniyle evime yakın olduğu için Türkiye Hastanesine Ayşe Hanıma 1 defa muayene oldum.Genel anlamda hastaneden ve dr.dan memnun kalmadım.Ayşe Hanım da hamilelik boyunca istediğiniz ölçüde yakınlık ve samimiyet göreceğinizi düşünmüyorum.Sert ve soğuk bir yapısı var.
    Ben hastanede muayene sırasında beklerken 2-3 hamile bayan dr.ların ve hastanenin hakkında olumsuz konuşuyorlardı.
    Olumsuz konuşup hala da muayene sıralarını beklemelerine de bir anlam verememiştim.

16. 30 Ağustos 2010
  17. __ecrin__

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    108
    Cevaplar için teşekkür ediyorum arkadaşlar. Ancak ben o kadar kararsız kaldım ki. Bir doktor da tam karar kılıyorum. Sonra internette biraz araştırınca hakkında olumsuz yorumlar okuyor ve korkuyorum.Ne yapacağım cidden bilemiyorum.Çok kişinin iyi dediği bir doktor hakkında bazen bir kaç kişi çok olumsuz şeyler de yazabiliyor. Doğuma yaklaştıkça iyice kararsız kaldım. Biraz daha araştırmak da fayda var sanırım.

18. 2 Eylül 2010
  19. samsunn

samsunn Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    her doktor hakkında iyi yada kötü yazılar oluyor.. mesela ben avcılar hospital lale hanıma gıdıyordum cok konuskan olmasada bence cok iyi bir doktordu ama coğu kişi memnuniyetsizliğini belirtmiş bende şaşırdım.. bu iş birazda frekans işi.. doktorla teması sağlayamadığınızda iyi değilmiş ilgilenmemiş gibi gelebiliyor.. doktorumun hastaneyi bırakması üzerine bende doktor arayışı içindeyim ...:KK43: