İstanbul Bakırköy

Konusu 'Doktor ve Hastane Tavsiyeleriniz' forumundadır ve asozlem tarafından 11 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

11 Mayıs 2010
    Konu Sahibi : asozlem
  1. asozlem

asozlem Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    18
    Ödül Puanları:
    108
    Arkadaşlar İstanbul bakırköyde tavsiye edebileceğiniz kadın doğum doktoru var mı? Ethica, Çamlık medical park sizce hangisine gitmeli ?

Doktor isimleriyle birlikte görüşlerinizi yazarsanız çok sevinirim.

2. 11 Mayıs 2010
  3. marsg

marsg Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    merhaba ben bakırköyde özel muayenesi olan bir dr gittim... normalde haseki hastanesinde kadın doğum doktoru
    incirli de hüsnü görgen harika bir dr. öyle sakin ki mecburen sende sakin oluyorsun... normal doğumu asla istemeyen düşünmeyen ben onun sayesinde harika normal doğum yaptım. kesinlikle tavsiye ederim...
    istediğin hastaneye geliyor doğum için ayda bir muayene ücreti verirsin sadece gece gündüz ara herzaman ilgilenir... hastane dr muayenede 10 dk ayırıryor o istediğin kadar seninle kalıp muhabbet ediyor. amerikada seminerlere eğitimlere kaılıp buradaki dokorlara eğitim veriyor...

internaional hospitalda doğum yaptım çok memnunum ..

4. 12 Mayıs 2010
  5. asozlem

asozlem Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    18
    Ödül Puanları:
    108
    Çok teşekkürler arkadaşım. Peki doğumda ne kadar ücret aldı senden? Bir de muayene ücreti ne kadar?

Arkadaşlar başka tavsiyesi olan yok mu????

6. 12 Mayıs 2010
  7. Esrs

Esrs Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    Bende benim doktorumu tavsiye ederim bakırköy incirlide özel muayhanesi var özel sağlık sigortan varsa fiyatlar değişiyo yoksa 120 TL sezeryan doğum 1700 normal 2000 civarı harika bir dr. gidip görmen lazım adı ferhat uysal internettende araştırabilirsin ne kadar çok tavsiye edildiğini göreceksin...

8. 13 Mayıs 2010
  9. asozlem

asozlem Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    18
    Ödül Puanları:
    108
    Günaydın arkadaşlar
    Tavsiyeler için teşekkürler. Çok zormuş bu doktor seçimi :)

10. 26 Mayıs 2010
  11. heroine

heroine Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    151
    Ödül Puanları:
    163
    canım merhaba.. bende doktor konusunda cok arayışa gırdım ve kararımı verdım...
    önce ethıcaya sonra medıkal parka gıttım..istediğim ilgi ve alakayı bulmadım acıkçası

ve şu anda bı akslık olmazsa Hızmet hastanesi Sait Halil e gıdıyorum ve devam etmeyı düşünüyorum ...ben bulmakta bıraz gec kaldım amann sen gec kalma derım....
    kesınlıkle mukemmel bı doktor... her hastasına yarım saat bakıyor bıraz bekliyorsun ama deyiyor...yanı randevun 5 ise sen 6 da gırebılıyorusun....:))

Ücretı SSK için 57 TL ama randevu için hemen arayıp anca 15-20 gun sonrasına alabılıyorsun...
    doğum normal 1000+kdv idi ama bunlar değişebilir rakamlar...
    en azından bı defa gıtmenı tavsıye ederım.